Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam serdecznie ze Śląska; Aloha  

Serafin
świeżaczek

Hejka. Wpadam na chwile, ale w planach zostac na dłużej. Fajnie by było poznać podobnych ludzi ze śląska, jesli tacy się znajdą 🙂
Z tej strony Stanisław:)

Pół roku temu rzuciłem alkohol i kofeinę, ponad miesiąc temu rafinowany cukier, a dziś powrót do wegetarianizmu (tym razem już na stałe)
Całe moje życie to rozwój duchowy, medytacja, ezoteryka, rozwijanie samoswiadomości, Taoizm, Buddyzm i Hinduizm.

Na temat zywienia wiem bardzo dużo, ale jeszcze duzo mogę się dowiedziec, także i z tej strony. No i pewno niejedna empatyczna osoba się tu znajdzie.
Pozdrawiam.

[edytowane 9/4/2012 przez Serafin]

[edytowane 9/4/2012 przez Serafin]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2012 1:26 pm
Nela89
bywalec

Opole pozdrawia. 😉

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2012 5:41 pm
n.i.x
stały bywalec

witaj, ja tez jestem ze śląska 🙂

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2012 5:50 pm
eRZet
weteran forum

Witaj 🙂

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2012 5:54 pm

Witaj Serafin :red:
Jam także ze śląska i również o podobnych zainteresowaniach :red:
A tak ogólnie, miły nick, taki anielski :red:

[edytowane 1/3/2012 przez motylek8725]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2012 8:53 pm
Serafin
świeżaczek

Twój awatar też po części motylkowy, po części można z aniołem skojarzyć 🙂
A co do mojego nicka to raczej się wzorowałem postacią z Matrixa. Ale wersja z aniołem też może być 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2012 2:16 am

Faktycznie 😀 No to kolejny wspólny element 😀 😉 A tak mi się Twój avatar skojarzył z Aniołem bo akurat mam sentyment do tychże istot, zresztą Twoje duchowe zainteresowania nawet pasują do wymiaru w jakimś sensie 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2012 3:49 am
  
Praca