Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam wszystkich!  

MadameLaura
początkujący

Chciałam przywitać wszystkich bardzo serdecznie i króciutko wyjaśnić jak tu trafiłam i dlaczego. Powodem jest chęć zmiany swojego odżywiania i stylu życia. Już od ponad ośmiu miesięcy jestem wegetarianką, lecz ostatnio nie dbam zbyt o to w jaki sposób jem. Bardzo chcę to zmienić i liczę na waszą pomoc. Poza tym mam wielki problem z kwestią kosmetyków. Jasne jest to, że używam ich dużo, ale bardzo bym chciała żeby były 'bez skazy'. Dlatego po raz drugi liczę na waszą pomoc w tych kwestiach. Nie wiem o czym mogę jeszcze wspomnieć. Jeżeli macie jakieś pytania - śmiało. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2012 1:12 am
alternative
stały bywalec

hej 🙂

ktoś zawsze pomoże, wiele informacji już jest o kosmetykach 😉

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2012 2:28 am

cześć;)

jasne, sama ostatnio przeszukiwałam forum i znalazłam wiele interesujących wątków;)

sky's the limit.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2012 1:07 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Witaj [b]Lauro[/b] :thumbsup:

Gorąco polecam temat [url= http://www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-85-page-12.html#pid103506]nietestowane na zwierzętach[/url] tam jest też wśród nowszych postów link do najświeższej listy kosmetyków nietestowanych.
Polecam też wpisać w google Kosmetyk Wszech Czasów, posortować konkretne kosmetyki wg oceny, zawsze gdzieś w czołówce znajdzie się coś fajnego, nietestowanego 🙂 nie tylko paskudne L'oreale i inne 😉

Nie zrażaj się początkami, powoli sobie wymienisz kosmetyki. Fajnie jest tez sobie wydrukować listę i nosić w portfelu 😀

[edytowane 12/12/2012 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2012 1:36 pm
Samanya
bywalec

cześć!! 🙂
pozdrawiam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2012 3:49 pm
MadameLaura
początkujący

[b]Bellis_perennis [/b] Cudowny pomysł z tą listą w portfelu, spisywanie firm zacznę od wątku, który mi podsunęłaś, dziękuję bardzo. Myślę, że powoli wszystko wymienię, ale czy nie ma problemu na przykład z kosmetykami typu podkład do buzi, puder, czy tusz? Mam okropne wrażenie, że lista firm bez zarzutu jest bardzo krótka. Lepiej zacznę dokształcanie. 😉
Poza tym również witam całą resztę! Cieszę się, że tu trafiłam. 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2012 1:10 am
Vegeholic
rozmówca

[b]Bellis_perennis [/b] czy nie ma problemu na przykład z kosmetykami typu podkład do buzi, puder, czy tusz?

nie ma. co prawda ja się nie tapetuję, ale naprawdę sporo jest firm "bez skazy".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2012 7:34 pm
MadameLaura
początkujący

Aktualnie jestem w fazie poszukiwać, chociaż mam parę pytań na które potrzebuję odpowiedzi. ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2012 11:40 pm
  
Praca