Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

hipiska z wrocławia zagnieżdża się tutej :]  

Carmen
początkujący

mam nadzieje, ze znajdzie sie tutaj miejsce dla takiego indywiduum. żeby sprecyzzować określenie przyznam, ze jestem nieokiełznanym obrońca praw zwierząt (jak wszyscy forumowicze zresztą 🙂 ), kocham: fizykę ( 😀 ), fantasy, filozofię, zabawę i rzecz jasna wrażliwych ludzi.
tyle formalności. :love:

[edytowane 4/5/2006 od Carmen]

'oh lord, won’t you buy me a mercedes benz?'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2006 12:29 am
kadra
bywalec

Tu jest miejsce dla wszystkich indywiduów 😀
Hipiska - to brzmi dumnie. Ja też często określam się mianem hipisa, chociaż to nieścisłe. Zainteresowani nam sie czesciowo pokrywają... a tak wogole to WITAM SERDECZNIE! 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2006 12:46 am
Wiejka
stały bywalec

Hej!!!!Witamy Cię serdecznie:D!!MAm nadzieję, że spodoba Ci się tu tak samo jak mi i, że zagoscisz tu na dłużej:D!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2006 12:47 am
ana:)
bywalec

Witam serdecznie mm nadzieje ze szybko sie tu zadomowisz:D

P.S. Fizyka 😮 Dla mnie cos strasznego, moze przyda mi sie kiedys twoja pomoc:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2006 3:29 pm
Achajka
początkujący

Oj tak... Z fizyka to kiepsko... 😮 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2006 6:10 pm
Ama
 Ama
bywalec

witam ;d

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2006 9:07 pm
Hobbit
bywalec

Cześć. Widzę, że ckolejna ciekawa osoba do nas doszlusowala.witam "siostrę" w kulturze bo mimo że niektórzy mowią ze prawdziwych hippisów już nie ma przez wiele lat okreslalem się jako hippis i dzisiaj, mimo że troche bardziej sceptycznie patrzę na rzeczywustość nadal nie obciąlem wlosów i mam wolnościowo - pokojowy stosnek do świata. No i super, że jesteś tu znami, bo to chyba dobre miejsce dla indyiduum, co broni praw zwierząt, lubi fantasy i ma wlasny świat

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2006 2:50 am
Dredzik
forumowicz

Witam serdecznie sympatyczna osóbke;)inwiduła są wsród nas i pewne nie mało ich tu:D a mam pytanko lubisz ogólnie całe szerokopojmowane fantasy czy masz jakiś swój ulubiony świat,pisarzy?? pozdrawiam..;)

Jest dla mnie natchnieniem chwila ta ,w której tak pięknie wstajesz,z Toba wstaje każdy nowy dzień:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2006 3:59 am
Carmen
początkujący

Hobbit - w sumie to jestestem totalną pacyfistką, myslę, ze to jest taki zalążek bycia hipisem. lubię taka muzykę, chcę cieszyć się chwilą. wazniejsza jest dla mnie jakość zycia, a nie długość. a muzyka to tak przy okazji. lubie oprócz tego reggae. 😉 może jestem rasta-hippie. 😀

Dredzik - raczej polska fantasy, choć mam na oku rosyjską. 🙂 ulubieni pisarze, to rzecz jasna, sapkowski i ziemiański. a Ty?

'oh lord, won’t you buy me a mercedes benz?'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2006 6:02 pm
Dredzik
forumowicz

Ja za polskim fantasy nie koniecznie przepadam chociaż powoli sie do niego przekonuje;) osobiscie mój ulubionyświat to Forgotten Realms i wszystkie powieści sygnowane nazwiskiem Salvatore a najbardziej to trylogia:ścieżki Morku i seria Wojna Pajęczej królowej oraz Trylogia Klingi Łowcy:)jeszcze lubie świat plane escape,poza Salvatore to z pisarzy jeszcze Drew Karpyshyn orazChristopher Paolini ostatnio:) to tak ogólnie:D POzdrawiam..;)

Jest dla mnie natchnieniem chwila ta ,w której tak pięknie wstajesz,z Toba wstaje każdy nowy dzień:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2006 6:44 pm
euridice
stały bywalec

witaj :red:

za fizyke podziwiam, bo ja jej za nic nie moge zrozumiec 😛

fajnie, ze lubisz fantastyke, ja swego czasu zaczytywalam sie sapkowskim i nadal go lubie, a z zagranicznych to chyba tylko tolkien i lynn flewelling.

milego pisania na forum zycze i pozdrawiam C:

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2006 8:06 pm
Hobbit
bywalec

wiesz, hippizm to dość szerokie pojęcie i nie ma jakiejś ścislej defiicji jak masz myśleć czy się zachowywać żeby nazwać się hippie. byloby to idiotyczne. Tym bardziej, że chodzi tu też o wolność indywidualizm, i to, żeby mieć wlasny pomysl na zycie, a nie o wciskanie się w jakieś ramy. 😛
Peace sister 😉

[edytowane 6/5/2006 od Hobbit]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2006 9:09 pm
kadra
bywalec

rasta-hippie to w dzisiajszych czasach czesto spotykana konfiguracja 😀 ja też lubie reggae

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2006 11:50 pm
ALchemik
bywalec

może jestem rasta-hippie

to tym razem my mamy cos wspolnego 🙂 obecnie kultura rasta pochlania mnie najabardziej 🙂 wiec moze kiedys sie jakos zgadamy i wymienimy poglady i "doswiadczenie" 🙂 Pozdrawiam 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2006 1:33 am
silje
bywalec

witam cię 🙂 super widzieć tutaj kolejną interesujacą osóbkę 🙂

[url=http://www.sandemo.pl] [img]http://www.sandemo.pl/userbary/05.png[/img] [/url] http://www.forum.sandemo.pl/index.php?ap=128

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2006 8:07 pm
  
Praca