Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Cześć!  

steff
świeżaczek

Niestety, nie jestem 100% wegetarianinem, chociaż bardzo bym chciał. W mojej sytuacji jest to dosyć trudne ze względu na uzależnienie od rodziców, którzy zwariowaliby chyba gdyby mieli przyrządzać tylko potrawy wege albo dwa obiady. Jednak robię absolutnie wszystko co w mojej mocy, unikam potraw ze zwierząt jak tylko się da. Jest też szansa na szybkie usamodzielnienie i zostanie pełnoprawnym wegetarianinem! Do tego czasu liczę na pomoc z waszej strony, jako że tematyką wegetarianizmu zacząłem interesować się od niedawna. Mam nadzieję, że będzie mi tu z Wami dobrze.
Zdravim!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2013 3:34 am
cienkun
rada starszych

A samemu sobie przygotowywać obiad to nie łaska? 😛
Witaj. :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2013 4:15 am
Reiha
stały bywalec

Popieram - gotuj sobie sam. Po pierwsze mógłbyś być wege, a po drugie nauczysz się czegoś nowego. A dziewczyny lubią umiejących gotować facetów 🙂
Powitać.

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2013 4:17 pm
Iksem
świeżaczek

Cześć. Równieź jestem tu nowy. Po części popieram osoby powyżej, jednak jestem w stanie cię zrozumieć. Trudno jest nagle zacząć gotować sobie obiady, jeśli przez całe życie rodzice to robili. To też zależy od Twojego wieku, ale dla chcącego nic trudnego, więc warto spróbować.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2013 9:00 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Część.
Popieram pomysł samodzielnego gotowania, zwłaszcza jeśli masz kilkanaście lat 😉 Będąc wegetarianinem, a w szczególności weganinem, trzeba umieć gotować.

Trudno jest nagle zacząć gotować sobie obiady, jeśli przez całe życie rodzice to robili.

Raczej nikt nie gotuje od urodzenia, zazwyczaj każdemu ktoś do pewnego wieku przyrządza posiłki,a potem, no cóż - skok na głęboką wodę - albo i nie 😉 A nuż się talent ujawni 😉
Mnie nikt nie uczył gotować, po prostu sama musiałam zacząć, gdy wyjechałam z domu.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2013 10:52 pm
cienkun
rada starszych

Co za filozofia? Z porządną książką kucharską, dosłownie każdy umie gotować. No może nie jakieś bardzo skomplikowane potrawy, ale większość.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2013 12:32 am
  
Praca