Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

hej:) Jak zacząć?  

zielonachwila
świeżaczek

Dobry wieczór wszystkim. szukam wiedzy nt wegetariańskiego sposobu odżywiania, gdyż chcę się dobrze przygotować i robić to z głową. Na razie jeszcze jem mięso, niewiele i bez apetytu ... myślę, że mogłabym go nie jeśc wcale. Wiem ( chyba ) wszystko o szkodliwości jedzenia mięsa, sympatyzuję z biednymi niewinnymi zwierzakami. Dlatego moralnie i świadomościowo jestem gotowa:). Czy macie może gdzieś u siebie np jakiś kącik dla nowoupieczonego wegetarianina, gdzie można by poczytać o pułapkach, czego unikać, na co uważać , jak i co jeść itp. mówienie, że możesz jeść jak dawniej tylko wywal mięso jakoś mnie nie przekonuje. Czytałam niedawno, o dziewczynie,która odżywiała się prawie wyłącznie czekoladą z orzechami. Wiem,że to głupota,oczywiście... Ale....wiem niewiele więcej. czy znajdę tu wśród Was jakąś pomoc? Czyli wszystko sprowadza się do pytania jak w tytule JAK ZACZĄĆ ?
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję z góry litościwym duszom, które pochylą się nad moim postem 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2014 10:13 pm
eRZet
weteran forum

Witaj 🙂

Najważniejsza jest różnorodność, staraj się jeść "różnokolorowo".
Dużo warzyw, owoców, strączkowe (soczewica, cieciorka itd.), ryże, kasze, orzechy.
Na forum znajdziesz wątki z przepisami.

Powodzenia.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2014 10:38 pm
zielonachwila
świeżaczek

Dzięki za odp, a wiesz to bardzo fajna wskazówka, prosta i... czuję, że to 100% w dychę. dzięki 🙂
Jedz kolorowo, cudnie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/03/2014 12:11 am
pomidorek
początkujący

Nie ma to jak różnorodność:) Ja też się musiałam uczyć jak ciekawie zacząć żyć wege. Witam, jestem nowa na forum:) Mam nadzieję, że dużo się dowiem od was i komuś pomogę:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2014 6:55 pm
gerardbutler
świeżaczek

witajcie
mam pytanie:chcialabym zostac wege ale nie wiem jak czy mozecie pol;ecic mi ciekawe artykuly jakies doszkalajace? :)))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/05/2014 12:23 am
Lily
 Lily
Famed Member

[url] http://www.zostanwege.pl/pobieranie/ [/url]

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/05/2014 12:28 am
gerardbutler
świeżaczek

dziekuje
a jeszcze cos moglibyscie polecic?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/05/2014 12:47 am
  
Praca