Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam wszystkich...  

Paulina16
forumowicz

Mam na imię Paulina, jestem spod okolic Łodzi i od niedawna "przerzuciłam" się na wegetarianizm. Zresztą nigdy nie lubiłam mięsa. Rodzice, chyba jak u większości z Was, nie mogą pogodzić się z moim "chwilowym" obłędem i buntem (tak to nazwali...Nieco ich rozczaruję, bo już nigdy nie wezmę mięsa do ust. Z każdym dniem jest coraz lepiej, ale wystarczy lekki katar albo zmęczenie a zrobią wymówki, że to przez moją nową dietę. Czasami mam ich dosyć 🙁

Uwielbiam słuchać muzyki (punk i rock - co znowu nie pasuje moim koleżnkom - lubią tylko i wyłącznie techno); kocham konie i psy 😎 ... to chyba tyle o mnie, mam nadzieję, że nie będę dla Was ciężarem... 😕

[edytowane 12/5/2006 od Paulina16]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2006 3:06 am
Wiejka
stały bywalec

Hej!!
Wietam cieplutko:)!!!!
Rodzicami się nie przejmuj, myślę, że większosć z nas przez to przechodziła:D..jest to dla nich coś nowego, ale jak zobazą, ze jesteś zaangażowana w to, co robisz i nie jest to dla Cibie chwila bumtu, myślę, ze z czasem zrozumieją:D.A jakiej konkretnie muzyi słuchasz??Jakieś zespoły:D???
Pozdrawiam Cię cieplutko i mam nadzieję, że zawitasz tu na stałe:D..

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2006 2:06 pm
Paulina16
forumowicz

😎 Co do zespołów, to nie mam aż tak dobrze określonych ulubionych, ale słucham 3 doors down, lekko The Offspring (ale mogliby być młodsi ;)), Nickelback, Green Day, Happysad... łagodniejsze kawałki System Of a Down...to by chyba było na tyle... choć może o czymś zapomniałam... 😛
i zapomniałam o Linakin Park 😛

[edytowane 9/6/2006 od Paulina16]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2006 8:14 pm
MaGgoT_GiRl
początkujący

mhm, witaj 🙂
też miałam problemy ze starymi, więc nic sie nei martw 🙂
PS słuchamy podobnej muzyki, tylko ja oprócz punka też metalu i rocka 🙂
Jak idzie o SOAD - jeden z moich ulubionych, a koncert Happysad mieliśmy ostatnio, niestety ospa mnie zatrzymała w domu:((

Hold the S because I am an ain't 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2006 8:34 pm
Maze
 Maze
stały bywalec

The Offspring to byl jeden z pierwszych moich ulubionych zespołow, miałam wszystkie płytki az do Americany...kurcze, myślałam że Są młodzi 🙁

A dokładnie z jakich podokolic łODZI? Bo ja mieszkam niedaleko Pabianic?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2006 8:37 pm
Wiejka
stały bywalec

Heh, ja miałam kiedyś manię na offspringa..ale teraz to tak serio m.in. uwielbiam Green Daya. wię ogolnie muzyczka podobna:D..

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2006 8:41 pm
Paulina16
forumowicz

A dokładnie z jakich podokolic łODZI? Bo ja mieszkam niedaleko Pabianic?

kierunek Poddębice-Łęczyca

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2006 10:21 pm
  
Praca