Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

nowy użytkownik  

figlerek
forumowicz

Jestem wegetarianką około 2,5 roku,od roku również straight edge, studiuje fizjoterapię,a ponieważ znajomych wege mam niewielu postanowiłam uzupełnić braki 🙂 mam nadzieję że tutaj misie to uda

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2006 3:27 am
Wiejka
stały bywalec

Hej!!Witaj na 4um:D.Gwarantuję Ci, że znajdziesz tu wielu wspaniałych osób:D.A co to jest straight edge:D??
Pozdrawiam:)!!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2006 12:01 pm
figlerek
forumowicz

Jestem z o0kolic Mikołowa (woj. śląskie). Straight edge to określenie osób zupełnie wolnych od nałogów, wystrzegających się jakichkolwiek używek.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2006 2:13 pm
euridice
stały bywalec

witaj 🙂

mam takie pytanie: a czy oprocz nie palenia papierosow, nie zazywania narkotykow i nie picia alkoholu nie pijesz tez kawy i czarnej herbaty oraz nie spozywasz cukru? bo wlasciwie to tez sa uzywki...

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2006 3:53 pm
figlerek
forumowicz

W byciu straight edge chodzi bardziej o kontrole nad tym co robimy, o to że człowiek potrafi w pełni nad sobą panować.Jeżeli chodzi o kawe yo nie pijam,czarnej herbaty nie lubię, a cukir ograniczam.Ale jak wcześniej pisałam chodzi przede wszystkim o zerwanie z piciem, paleniem czy narkotykami(XXX).Wiąże się to również z kontrolą swoich zachowań wobec innych ludzi i ich uczuć(czyli żadnego przypadkowego sexu-oczywiście nie jest to żaden celibat) 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2006 8:45 pm
  
Praca