Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

po prostu cześć 🙂  

Ajlon
rozmówca

Witam Was wszystkich! od jakiegos czasu przegladam i poczytuje sobie forum i chyba najwyzszy czas tu dolaczyc 😛 wegetarianka jestem w zasadzie od niedawna (od stycznia) ale zawsze tego pragnelam i w koncu sie udalo 🙂 jestem z Tomaszowa Maz. a studiuje we Wroclawiu

Tak, tak cicho...a ty się boisz...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2006 12:00 am
Wiejka
stały bywalec

Witam na 4um:D!!!!
To i tak masz dłuższy staż ode mnie:D..ja nawet miesiąc jeszcze nie jestem:D!!
Fajnie, że dołączyłaś do nas:D!
Pozdrawiam:)!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2006 12:50 am
mathilde
forumowicz

Hejka...po awarku widać, że lubisz koty 🙂 podobnie jak ja.....witam i pozdrawiam :red:

...dyskretnej troski trzeba mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2006 12:51 am
figlerek
forumowicz

Miło poznać nowego użytkownika, może coś więcej o sobie- co studiujesz??????
Pozdrawiam i życze miłego użytkowania 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2006 12:58 am
Ajlon
rozmówca

Studiuje ochrone srodowiska na Akademii Rolniczej, drugi roczek. Mathilde - no coz, uwielbiam wszystkie zwierzaki choc moze rzeczywiscie kocury sa mi obecnie najmilsze 😉

Tak, tak cicho...a ty się boisz...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2006 3:42 am
kinga:)
rozmówca

Witaj Ajlon!
ja tez od jakiegos czasu przeglądałam forum ,a od niedawna dopiero się tu zarejestrowałam:) tez studiuję na AR we Wrocku ,4 rok wet:) i mi także najmilsze są koty,a jak narazie moje :heartpump: nalezy do dwóch-białej 2letniej kotki Poli i 7letniego czarno-białego kocura Macka.Domyslam się ,ze Tobie szczególnie bliski jest ten z awatara? 😉 pozdrawiam!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2006 4:03 am
Ajlon
rozmówca

No tak, to moj osobisty koteczek 😛 chcoc niestety widuje go tylko, jak wracam do domu...tutaj we Wrocku mam jeszcze mysie 🙂 co do weterynarii to miałam przyjemnosc wielokrotnie miec zajecia w Waszych salach, niezapomniane przezycia, zwlaszcza zapachy 🙂

Tak, tak cicho...a ty się boisz...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2006 4:15 am
kinga:)
rozmówca

:casstet: hehe,no tak zapachy sa baaardzo specyficzne,ale mozna sie przyzwyczaić...i nawet je polubić 😉 w końcu to juz tak przez reszte życia będa mi pewnie towarzyszyć 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2006 4:27 am
Krusto
bywalec

Pierwszy raz kogoś witam na tym forum:-)) Ale jak zobaczyłem miasto z którego pochodzisz to... Z naszego pięknego Tomaszowa do Wrocławia się przeniosłaś:-)) Mam nadzieję, że wrócisz do korzeni...

Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2006 8:57 pm
Ajlon
rozmówca

Zupelnie sie nie spodziewalam, ze moge tu spotkac kogos z TM... witam Cie serdeczenie 🙂 Ja tez mam nadzieje, wielka nadzieje, ze wroce... nie wyobrazam sobie zycia gdzies indziej. Moze powiesz cos wiecej o sobie? 😉

Kinga, ja mysle, ze jakies tam zapachy i inne tego typu rzeczy to bardzo mala cena za to, czego bedziesz mogla dokonac 🙂 w ogole podziwaim Cie, wiem jak ciezko jest na weterynarii. Kiedys nawet sie zastanawialam nad tym kierunkiem, ale niestety chyba sie do tego nie nadaje (stresuje sie nawet jak mam np. obciac pazury jakiemus zwierzakowi...) Poza tym ta cala znieczulica... mialam fizjologie zwierzat i juz mi wystarczy, choc ogladalismy "tylko" filmy...

Tak, tak cicho...a ty się boisz...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2006 6:18 pm
euridice
stały bywalec

witaj Ajlon na naszym (a teraz takze i twoim) forum 😀

pozdrawiam C:

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2006 3:05 am
andzia
początkujący

to ja też chciałabym się przywitać i pozdrowić z Lublina (gdzie studiuję) i okolic ( w których mieszkam). 🙂

niektórzy z czasem mieszają się z tłumem, ci niezniszczalni tańczą o świcie...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2006 7:26 pm
sasha
rozmówca

witam i serdecznie pozdrawiam nową forumowiczkę, a co do Wrocławia to zamierzam tam studiować weterynarię

Sarve Bhavantu Sukhina. Sarve Sant Niramaya.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2006 11:25 pm
  
Praca