Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Halooo! 🙂  

Dusia
początkujący

Hej! Wlasnie zawitalam na to wege forum. 🙂
Mam na imie Zuzia, mam 16 lat i jestem z Gdyni.
Jestem wegetarianka od 2,5 lat (glownie z powodow ideologicznych) i jest mi z tym bardzo dobrze. ^^
Pare dni temu postanowilam zostac weganka. Zaczelam szukac roznych informacji na temat takiej diety (bo jest ona troche trudniejsza od wegetarianskiej) i w ten sposob trafilam tutaj.
Bede wdzieczna za wszelkie podpowiedzi i informacje.
Poza tym mam zamiar troche tu poszperac i powypowiadac sie na rozne tematy. 🙂
Pozdrawiam! ^^

[edytowane 8/6/2006 od Dusia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2006 2:10 am
figlerek
forumowicz

Miło poznać nową użytkowniczkę.Mam nadzieję,że stronka umożliwi ci zgłębienie wszystkich tajników diety wegańskiej.Zycze przyjemnej lektury 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2006 12:37 am
Srebrna
stały bywalec

Buntownik, nie rób łaskawie z siebie niezrozumianego samotnika, bo nie zauważyłam, żeby ktoś Cię tu w ten sposób traktował. Widać to ty nie akceptujesz, że ktoś ma odmienne zdanie od Ciebie, ale przeciez niezgoda w pewnych kwestiach jest nieodłącznym elementem każdego forum ;).

Witam Dusia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2006 3:01 pm
Wiejka
stały bywalec

Witaj Dusia:D!!
A TY buntownik nie bądź taki przewrażliwiony;)..ja Cię właśnie lubię za to, ze masz swoje własne poglądy, bo w końcu byłoby trochę nudno gdybyśmy wszyscy mieoli takei same zdanie:D.
Pozdrawiam:D!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2006 7:06 pm
katrinko
stały bywalec

Cześć Dusia, miłego zadomowiania się na forum 🙂

Ja tam nie widzę wcale, żeby Buntownik odstawał jakoś specjalnie poglądami od reszty. Musisz się bardziej postarać żeby być powszechnie nielubianym, taki nick zobowiązuje 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2006 7:14 pm
  
Praca