Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wybory parlamentarne 2011  

Strona 3 / 10 Wstecz Następny
dentescanini
rozmówca

Bellis_perennis moja droga, według tego pana nie jesteś głupia tylko inna, a inność jest czymś pozytywnym, możesz sobie robić karierę w jakiej tylko chcesz dziedzinie, tylko jest jeden warunek, musisz tego chcieć, pracujesz bo chcesz, a nie dlatego że musisz. i to jest wszystko czego chce JKM i ja

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 1:45 am
Bellis_perennis
Famed Member

Dantescanini ten człowiek wiele razy powtarzał, że jego zdaniem kobiety są mniej inteligentne i za to go cholernie nie lubię wręcz brzydzę się go. Nie okręcaj kota ogonem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 1:49 am
dentescanini
rozmówca

Dantescanini ten człowiek wiele razy powtarzał, że jego zdaniem kobiety są mniej inteligentne i za to go cholernie nie lubię wręcz brzydzę się go. Nie okręcaj kota ogonem.

tak to prawda, ale inteligencja nie jest jedyną przypadłością wartościującą człowieka, przecież JKM mówi że kobiety mają o wiele lepszą pamięć i w wielu innych rzeczach są lepsze od mężczyzn, jak już pisałem jesteśmy inni ale to nie oznacza, że gorsi lub lepsi.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 1:54 am
Bellis_perennis
Famed Member

W ogóle tego nie skomentuję, straciłeś kompletnie w moich oczach.

Wiedz, że jak się komuś wmówi, że jest w czymś gorszy to taki będzie. Tak działają uwarunkowania kulturowe a jak się okazuje badania naukowe pokazują, że na gorsze wyniki dziewczynek w przedmiotach ścisłych wynikają z tego, że faworyzuje się w nich chłopców.
A jakim cudem kobiety miały kiedyś "robić" naukę skoro z góry były na straconej pozycji? Niegdyś w ogóle nie mogły się uczyć.

Ale zawsze znajdzie się jakiś kutafon pierdzielący farmazony. A niby mamy XXI wiek a nadal taka ciemnota panuje, że szok.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 2:02 am
dentescanini
rozmówca

no ale ja przecież cały czas tłumaczę, że kobiety nie są gorsze czy lepsze, po prostu jesteśmy inni

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 2:05 am
lililea
bywalec

JKM twierdzi że kobieta jest formą pośrednią między mężczyzną a dzieckiem. Należą jej się mniejsze prawa i większa ochrona. Niestety nie mam pod ręką źródła ale czytałam o tym.

Twierdzi, że kobiety nie powinny mieć praw wyborczych.
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Jeszcze-o-kobietach-i-prawach-,2,ID394440221,n

Wypowiedź na temat gwałtu w małżeństwie:
-------------------------------
K.S.: Ale dopuszcza Pan możliwość gwałtu męża na żonie?

J.K.-M.: Ale jak to można sprawdzić? Jest to niemożliwe, sądy nie powinny wtrącać się w wewnętrzne sprawy rodziny.

K.S.: No ale, czy mąż może zgwałcić żonę?

J.K.-M.: Ale byłoby to niemożliwe do udowodnienia... Wie Pan, istnieją bardzo subtelne różnice, naprawdę mam dość bogate doświadczenie w tych sprawach i mogę Pana zapewnić, że wyczucie, kiedy kobieta nie chce, a kiedy udaje, że nie chce, bo chce sprowokować do czegoś, jest bardzo trudne. Wymaga to pewnego doświadczenia.
---------------------------
Jak dla mnie żenujące

Kolejny cytat:
Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy.
http://cytatybaza.pl/autorzy/janusz-korwin-mikke.html?cid=31

Ponieważ jestem kobietą pracującą w zawodzie wymagającym znajomości matematyki,uważam że ten pan jest dla mnie zagrożeniem. Jakby on rządził tym krajem, nigdy bym się nie miała zawodu który mam, a ja go lubię.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 2:27 am
Bellis_perennis
Famed Member

no ale ja przecież cały czas tłumaczę, że kobiety nie są gorsze czy lepsze, po prostu jesteśmy inni

Tylko głupsze ale co tam...

Ponieważ jestem kobietą pracującą w zawodzie wymagającym znajomości matematyki,uważam że ten pan jest dla mnie zagrożeniem. Jakby on rządził tym krajem, nigdy bym się nie miała zawodu który mam, a ja go lubię

Ten człowiek powinien się leczyć.

W ogóle dla mnie każdy facet który uważa, że kobieta jest mniej inteligentna należy do tego typu człowieka który buduje własne poczucie wartości na poniżaniu innych. Żałosne.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 2:30 am
eRZet
weteran forum

Jako że dziewczyny już ładnie opisały jego poglądy na płeć to ja dopiszę tylko, że jego wypowiedzi dotyczące monarchii absolutnej są równie żenujące. Ja rozumiem, że w sytuacji głębokiego kryzysu, jaki obecnie przechodzi demokracja można sięgać do różnych idei, ale trzeba jednak wiedzieć to i owo, zanim zacznie się je gloryfikować.

Mnie ciekawi tylko to, czy gdyby taki jkm wygrał wybory i utworzył samodzielnie rząd (political fiction, wiem), to system: 1) zniszczył by go, 2) podporządkował sobie, 3) dopasował się, 4) rozpadł (? 😮 )

Tylko w tym kontekście jest to ciekawa postać.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 2:41 am
lililea
bywalec

Do tego jeszcze jego wypowiedzi są nielogiczne.

Czytałam na jego blogu o tym jak to że kobiety pracują obniża PKB, no wnioskowanie na poziomie przedszkolaka. Twierdzi, że kobiety pracują głównie w żłobkach, przedszkolach, jako sprzątaczki i w urzędach. A jakby kobiety nie pracowały to by wszystkie te funkcje nie były potrzebne włącznie z urzędami. A w tej kwestii nawet nie trzeba specjalnie myśleć wystarczy popatrzeć na przykłady. Kraje w których kobiety zaczynają pracować zawodowo od tego momenty gospodarczo rozwijają się szybciej, jakimś cudem PKB im jednak idzie w górę.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 2:54 am
Bellis_perennis
Famed Member

Jeszcze odnosząc się do inteligencji to mężczyźni dziedziczą więcej % IQ po matce niż po ojcu. Jakoś nauka przeczy słowom JKM. Wiadomo, że oprócz czynnika dziedzicznego jest też czynnik środowiskowy czyli wychowanie i tu znów czynnikiem dominującym jest matka.
Aaaa jak miałam na studiach zajęcia z matematyki zrobiłam mały teścik. Na początku porozwiązywałam kilka testów na IQ i po pół roku powtórzyłam to. Wyniki były znacznie wyższe niż przed matmą. Wszystko to kwestia ćwiczeń. Jak chłopców od początku faworyzuje się w naukach ścisłych będą oni bardziej pewni siebie, będą się bardziej przykładać jednocześnie osiągając lepsze wyniki.

I nie mylić mądrości z różnymi typami inteligencji (IQ to tylko jeden z wielu).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 3:19 am
dentescanini
rozmówca

no ale ja przecież cały czas tłumaczę, że kobiety nie są gorsze czy lepsze, po prostu jesteśmy inni

Tylko głupsze ale co tam...

Ponieważ jestem kobietą pracującą w zawodzie wymagającym znajomości matematyki,uważam że ten pan jest dla mnie zagrożeniem. Jakby on rządził tym krajem, nigdy bym się nie miała zawodu który mam, a ja go lubię

Ten człowiek powinien się leczyć.

W ogóle dla mnie każdy facet który uważa, że kobieta jest mniej inteligentna należy do tego typu człowieka który buduje własne poczucie wartości na poniżaniu innych. Żałosne.

a kto powiedział, że kobiety są głupsze. co inteligencja ma wspólnego z mądrością, inteligencja (cecha typowo męska) pozwala na radzenie sobie w każdej złej sytuacji, natomiast mądrość (cecha typowo kobieca) nie dopuszcza w ogóle do zaistnienia do złej sytuacji. ja próbuję wykazać, że kobiety są bardziej wartościowe, a Ty się temu sprzeciwiasz, nie rozumiem tego

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 3:21 am

A co z izolacją niepełnosprawnych? Bo jakoś pomijasz ten argument...

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 3:30 am
eRZet
weteran forum

a kto powiedział, że kobiety są głupsze. co inteligencja ma wspólnego z mądrością, inteligencja (cecha typowo męska) pozwala na radzenie sobie w każdej złej sytuacji, natomiast mądrość (cecha typowo kobieca) nie dopuszcza w ogóle do zaistnienia do złej sytuacji. ja próbuję wykazać, że kobiety są bardziej wartościowe, a Ty się temu sprzeciwiasz, nie rozumiem tego

dentescanini, pogrążasz się 😉

Poza tym mylisz pojęcia. Inteligencja nie jest męskim odpowiednikiem kobiecej mądrości 😮
Jedno i drugie nie jest zależne od płci!

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 3:37 am
dentescanini
rozmówca

dentescanini, pogrążasz się 😉

Poza tym mylisz pojęcia. Inteligencja nie jest męskim odpowiednikiem kobiecej mądrości 😮
Jedno i drugie nie jest zależne od płci!

nie twierdzę, że to odpowiednik, są to dwie różne wartości i są zależne od płci, przecież kobiety są mądrzejsze

A co z izolacją niepełnosprawnych? Bo jakoś pomijasz ten argument...

http://www.youtube.com/watch?v=iSdicwYgL5s to tylko pirwsza część, ale proszę posłuchać całości

http://www.youtube.com/watch?v=vOvchZzP_Yg&NR=1 szczególnie od 2:18

[edytowane 23/9/2011 od xxl]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 3:42 am

Przesłuchałam. Jak pozbieram szczękę z podłogi to się odniosę...

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 4:05 am
Strona 3 / 10 Wstecz Następny
  
Praca