Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Listy do Ministerstwa Edukacji  

jarek
rozmówca

Wegetarianie całej Polski łączcie się ! Czy nie uważacie , że skoro według szacunków jest nas między 500 tysiącami a 2 milionami odżywiających się vege , nasze przekonania , których się przecież nie wstydzimy , powinny być powszechnie znane ? Rzucam propozycję zbierania podpisów skierowanych do Ministerstwa Edukacji na rzecz wprowadzenia książki Juliet Gellatley " Viva ! Wegetarianizm " jako lektury szkolnej do wykorzystania na lekcjach etyki ( przykładowy tytuł ). Ponieważ rok szkolny właśnie się zaczął ,byłoby wiele miesięcy na " rozkręcenie " akcji . Uważacie, że ma to sens czy też byłoby to porywanie się z motyką na Słońce ...? :exclam:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2005 6:27 am
Doriska
rozmówca

Zawsze możnaby spróbować, pomysł dobry..

Zapraszam do obejrzenia mojego rękodzieła http://srebrnaagrafka.pl/sklep/cottage

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2005 9:24 pm
aree1987
początkujący

Można by było stworzyć jakąś petycje np. przez stronę www.petycje.pl . Chyba najprędzej głosy zostałby zebrane drogą elektroniczną.

Pozdrawiam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2005 11:54 pm
sarna
początkujący

Dobry pomysł na temat do dyskusji na lekcjach. Myślę, że dużo zależałoby od dobrej woli nauczycieli, którzy mają zapewne swój pogląd na wegetarianizm, czyli wiadomo jaki. Co do problemu niehumanitarnego traktowania zwierząt, myślę, że najlepiej byłoby od tego wyjść, a niekoniecznie od razu startować z wege. Wege dieta czy wege sposób życia to mogłyby być propozycje roziwązania tej sytuacji. Coś by trzeba nad tym pogłówkować.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2005 12:14 am
Francine
forumowicz

Tak jest! Zwłaszcza na godzinie wychowawczej.

Franciszka R.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2005 12:18 am
wege
 wege
forumowicz

Nie wiem, czy by przeszło, ale pomysł wyśmienity:)
Trzeba by może zainteresować tym jakąś organizację.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2005 8:31 pm
  
Praca