Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Widzieliscie nowa reklame Sprite'a...?  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
bol_ek
forumowicz

ja na szczescie nie widziałem raczej mam rzadki kontakt z telewizja 😉 :casstet:

[edytowane 30/7/2006 od bol_ek]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2006 12:38 am
glukoza
rozmówca

crazylikeastrawberryjam , a wiesz jak to zrobic? bo ja chyba tak srednio:/ musimy to jakos fajnie sformuowac... jak bedziecie mieli jakies propozycje to plisss na glukoza16@wp.pl lub glukoza17@wp.pl (do wyboru heheh ale najlepiej na ta pierwsza:)

Hej bol_ek, szczerze to nie masz czego zalowac... pozdrawiam

glukoza

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2006 2:13 am

dobrze mi ida oficjalne teksty tlyko do kogo my to mamy naipsac? do Coca-coli [to chyba dystrybutor Sprite'a jest] do rady radiofoni i tv? czy gdzie? bo raczej nie do tv trwam 😐

[edytowane 30/7/2006 od crazylikeastrawberryjam]

żyj i daj żyć innym 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2006 2:24 am
glukoza
rozmówca

Mysle, ze do rady radiofonii i telewizji, ale jeszcze sie dowiem....

glukoza

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2006 1:55 pm

ale ta rada to z TVP1 czy tam 2 moga zdjac ale nie wiem czy oni cos poradza na polst i tvn.. a taki Sprite [czy tam Coca-Cola] jako zleceniodawca zawsze moga zdjac reklame [tak moj znajomy miesozerca powiedzial xD]... ostatecznie mozna tu i tu...

żyj i daj żyć innym 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2006 2:32 pm
EvilOne
stały bywalec

Pierwsze wrażenie na widok tej reklamy to było u mnie obrzydzenie- bo mam straszny wstręt do miesa.
A drugie-hmmm.... to juz mnie zaczyna doprowadzac do depresji, jak mozna pokazywać przemoc i udawać ze jest smieszna?? trzymam kciuki, jesli bylyby jakies problemy z pismem to piszcie na gg 9076321 moj ojciec jest doktorem polonistyki moze sprawdzic 🙂

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2006 5:29 pm
glukoza
rozmówca

crazylikeastrawberryjam, jesli tak mowisz to oki, z tym, ze szukalam ich adresu e mail'owego...i nic.. Hm..moze Wy macie lepsze wtyki;) . A co do petycji...MUSIMY ja zrobic!! a wspolnymi silami na pewno nam sie uda:) pozdrawiam serdecznie

glukoza

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2006 10:01 pm
Reiha
stały bywalec

ta reklama jest głupia, prostacka, niesmaczna i odrażająca. Podobnie jak reklama Mc donaldsa, w której kurczak zachwala jedzenie własnych nóżek czy skrzydełek poczym zostaje wsadzony w kaftan bezpieczenstwa. Paranoja! Jakie chore umysły wymyślają takie rzeczy i kogo to bawi??!!

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2006 6:41 pm
Asia
 Asia
bywalec

No niestety Reiha wielu ludzi ma właśnie z takich reklam ubaw!!! 😡 😡 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/08/2006 3:24 am

kolo mnie wlasnie otwarli nowa masarnie na ktorej widnieje wielka reklama - swinka przebrana za gorala pokazujaca znak OK [kciuk do gory] i zachecajaco zerkajaca na klienta a obok niej lezy stosik kielbas i innych takich 😐 swinka sie napewno bardzo cieszy z wlasnego udzialu w produkcji owych wyrobow...

[swoja droga widzialam sliczna koszulke w sklepie CARLINGS w jednymz centr handlowych w Krakowie - jest na niej sliczny kurczaczek i napis "too sweet to eat" i jest jeszcze edycja z kroliczkiem inapisem "too cute to shoot".. i troszke droga bo 79zl ale sobie ja kupie chyba.... jak skombinuje kase :p]

żyj i daj żyć innym 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/08/2006 3:48 am
EvilOne
stały bywalec

ja widzialam krowy trzymające transparent z angielskim napisem : "jedzcie wiecej kurczaków"
za kazdy razem jak sobie jem i ogladam tv to jest ta j****ana reklama i mnie cofa!! bleh!! jeszcze to mieso jest takie... fuj!! jak zdjecia z podrecznika do biologii z podpisem: tkanka laczna poprzecznie prążkowana czy cos:(

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/08/2006 3:54 am
kazamuko
stały bywalec

Po długiej przerwie włączyłam pudło i zobaczyłam reklamę o jakiej mowa. Obrzydliwe, ale chyba tylko dla kogoś kto już długo nie je. Ja kiedyś jak jadłam lubiłam oglądać mięso i być może że to wymyślił ktoś kto je i nie kuma, że kogoś może to zniesmaczyć, a jest on klientem. Myślę i ja to zrobię, że trzeba wysłać maile do producenta, że zrobili beznadziejną reklamę i odrzuca nas jak na to patrzymy.Kto ma namiary?

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2006 5:37 pm
glukoza
rozmówca

Wlasnie Kazamuko, tez poszukuje, ale z tymi namiarami jest najwiekszy problem:/ Wiec jakby ktos mial.... bardzo ladnie prosze:) pozdrawiam serdecznie

glukoza

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/08/2006 2:09 am
katrinko
stały bywalec

Namiary są na stronie coca-coli, http://www.coca-cola.com.pl/kontakt.html, to nie wystarczy? Są adresy, telefony, e-mail.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/08/2006 2:16 am
glukoza
rozmówca

Zaraz sprawdze co i jak;) dziekuje i pozdrawiam

glukoza

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/08/2006 2:27 am
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca