Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

I co Wy na to? - rady dla początkującej  

Strona 2 / 2 Wstecz
wegadzia
początkujący

niedobory sa jak jest zle skomponowana dieta ale tez nie od razu a z czasem nauczysz sie co powinas jesc u wegetarian niebezpieczne jest jedzenie slodyczy a pozatym jarzyny i duzo zieleniny mozna miksowac itai koktail zapewni dzienna porcje wymagana przez organizm i nie straszcie dziewczyny bo kobiety w ciazy sa tez wegetariankami i sa zdrowe i rodza zdrowe dzieci .wegadzia.

wegadzia

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2006 3:46 am

Oj widzę, że ciekawie zaczyna się robić... Ja jednak jestem przekonana do mojej decyzji więc zdania nie zmienię. Ale jak na poczatek to dość ciekawie wygląda ta dyskusja. Ja mam pytanie do Saimaa-Lake, czy może ostatnio otrzymałaś jakieś złe wyniki badań Twojego zdrówka? Bo czytając Twoje wypowiedzi przyszło mi to dogłowy. Dlatego też przestrzegasz przed niedoborami. hmmm no sama nie wiem... 😮

Zauważyłam, że bardziej krwawią mi dziąsła i mam dziwny kolor moczu. Dlatego chcę iść z tym do lekarza. Ja nie odstraszam, ja jestem wegetarianką, ale chce, żeby inni wegetarianie byli zdrowi - dodatkowy wapń nic wam nie zaszkodzi 😉

On a steady diet of soda pop and Ritalin.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2006 1:27 pm

Saimaa-Lake, mam dwie kolezanki bliznaczki, ktore sa od bardzo dawna wegetariankami i nie biora zadnych dopelnaczy. Nie maja zadnych niedoborow, ani nic, to sa tylko mity co ty piszesz. Najpierw trzeba sie czegos dowiedziec na jaki temat sie pisze a potem dopiero pisac. One nie sa ani chude, ani chorowite, normalne sa, i dobrze im sie z tym zyje. Jak bylo tak jak pisze to cale pokolenia wegetarian jakie sa w niektorych kulturach zwalszcza w Indiach, musialyby chorowac, moze nawet wyginac, a nic im nie jest, nie potrzebuja zadnych dodatkowych witamin ani mineralow. Pozdrawiam Kasia

Ludzie w Indiach mają inną dietę, oni jedzą figi, rózne owoce tropikalne, piją więcej wody etc.

On a steady diet of soda pop and Ritalin.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2006 1:28 pm
SoulFly
bywalec

jedza figi i rozne owoce tropikalne...hehe interesujace 😀

wracając do tematu - polecam przejrzeć dość dokładnie wszelkie portale jak wegetarianie.pl i jesli mialabys jakies problemy, klopoty - pojsc do lekarza. faszerowanie się od razu chemią jest zbędne.
pozdrawiam i życze wytrwałosci! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2006 3:06 pm
joasiotek
bywalec

idź do lekarza i zpytaj o dietę na początek. Lekarz ci wszystko powie!!

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2006 4:59 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca