Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nie wiem jak to się nazywa....  

Kani92
świeżaczek

Więc jestem nowa zarówno na stronie jak i w świecie niejedzących mięsa i tu moje pytanie... Nie jem mięsa, nie nosze rzeczy ze skóry lub futra ale jem np. ser, jajka itd... nie wiem po prostu jak nazywa sie grupa do której należe.... Jakbyście mi mogli pomóc to prosze odpisać :red: Nie jest to dla mnie takie ważne żeby się pochwalić np. że jestem taka a nie inna, tylko jak ktoś sie mnie pyta to nie wiem co powiedzieć 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2006 6:18 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

laktoowowegetarianka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2006 6:38 pm
Kani92
świeżaczek

laktoowowegetarianka

Dziękuje ci ślicznie :red:
Pozdrawiam 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2006 6:41 pm
joasiotek
bywalec

jeśli nie jjesz jeszcze ryb to masz taką samą dietę jak ja:).

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2006 7:11 pm
painlessly
początkujący

a nie czasem 'wegetarianka' ? 😐

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2006 4:05 pm
Ada
 Ada
rozmówca

Jeżeli jednak jesz ryby(czego osobiście nie umiem pojąć i nie polecam)jesteś krótko mówiąć Jaroszką...no i myśle że nie musisz sie nikomu tym chwalić w wegetarianizmie(jak i w różnych jego odmianach)to nie chodzi tylko o diete jest to pewnien styl życia który na siebie na kładasz decydując się przestać jeść mięso itd...Painlessly droga...wegetarianinem nie jeste osoba która spożywa np.jajka itd.:)przecież jest wiele odman wegetarianizmu ja sama np.preferuje WEGANIZM:):)ale po co sie nad tym zastawaniać nie "szufladkujmy się"to nie w tym senk;)...:):pozdr.:):)

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2006 5:12 pm
  
Praca