Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 12 / 240 Wstecz Następny
Wiejka
stały bywalec

No to uważaj lepiej 🙂

Za późno^^...ALe i tak nie bedę miała okazji go prędko spotkac...:P....Takie moje szczęscie:P...
A w ogóle się ciesze, bo dzisiaj z kumpelą się szlajałyśmy po mieście^^...A w pon.jadę na nartki..a potem przez 8 dni..:d...biba:P....
Pozdrawiam:)

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2007 7:02 pm
siwcia
stały bywalec

😀 Ritch w takim razie powodzonka 😛 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/02/2007 11:53 am
kamma
stały bywalec

Mój chłopak wystąpi w operze! Przebrnął zwycięsko przez przesłuchanie jako jedyny amator:) Wszyscy inni, którzy się dostali, to zawodowi aktorzy.
Będzie to "Król Roger" Szymanowskiego w reżyserii Mariusza Trelińskiego.
Strasznie się cieszę, bo to dla Michała wielki sukces, do tej pory grywał tylko w niezbyt ambitnych przedsięwzięciach.

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/02/2007 5:51 pm
vegetena
stały bywalec

Uczyć mi się nie chce, ale przebłyska coś w stylu ambicji i się cieszę. Zrobiłam sobie avatarka z własną podobizną 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/02/2007 9:24 pm
Sima
 Sima
stały bywalec

Jest mi niezmiernie wesoło jak patrze na moją przepiekną kolekcje świnek,sa boskie,jedna piekniejsza od drugiej.....Ciesze sie ze mam kochaną koze(chociaz mieszkam w miescie..hi hi..słodkiego kota ktorego kocham nieustajaca miloscia od 13 lat.ciesze sie ze jak kiedys bede miala dzieciaka to wychowam go w milosci do zwierzat a nie w miłosci do potraw miesnych......No i ciesze sie że WY kochani sie CIESZYCIE!!! :drink: wypijmy za radosc!

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2007 12:47 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Zdałam wszystko(i to zaskakująco dobrze), przez 1,5 tygodnia leniuchowałam w moich pięknych bieszczadach,piekłam co 2 dni pyszne chlebki i piernika dla Dziadków a teraz wróciłam i spędzam dziś cudny(pierwszy po 2 tyg przerwie)dzień z moim ukochanym i mamy mnóstwo planów na najbliższą i ciut dalsza przyszłość...CUDNIE :heartpump:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/02/2007 9:33 pm
moniulekm
bywalec

a ja jadę w czwartek do notariusza podpisać umowę przedwstępną zakupu działki 🙂

bardzo, ale to bardzo ! się cieszę !!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/02/2007 2:45 pm
parky
forumowicz

Przekabaciłam mojego faceta na wege. I będe sie tym chwalić bez końca!!! 😀

A mój facet sam,z własnej woli,pewnego dnia powiedział, że"wegetarianizm będzie od teraz również jego ścieżką życia" 😛 cudnie...
I teraz razem robimy pyszne wege potrawy... mniam
😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/02/2007 3:31 pm
siwcia
stały bywalec

No to masz niesamowite szczęście parky;) No ja już doszłam do siebie. Kryzys minął, wszystko wraca do normy, humorek mi dopisuje, oby tak dalej!!!!!!!! Niepoprawna optymistka i pracoholiczka powraca;) 😀 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2007 10:41 am
kamma
stały bywalec

Mam już 109 stron pracy! Naprawdę dobrze wykorzystałam ostatnie dwa dni. Miał rację Zygmunt, gdy mówił, że "Zdrowie psychiczne to umiejętność pracy i kochania".

Cieszę się, że jesteście. Mam wrażenie, że jesteście moją rodziną. Może kiedyś zrobimy sobie rodzinne zdjęcie?
😀 😎 😉 🙂 😀 🙁 😛 😮 😛 :red: :crash:
😛 😎 😛 😉 🙁 😀 🙂 😎 😛 😀 😮
😉 😎 😛 😮 😀 🙂 😀 😛 😎 😮 🙁 😉

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2007 11:47 am
siwcia
stały bywalec

Kamma swietny pomysł;) Musimy się kiedyś spotkać, zrobić takie nasze portalowe spotkanko rodzinne 😀 🙂 😀 🙂 🙂 Pozdrówki ciepluche dla was wszystkich!!!!!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2007 11:52 am
vegetena
stały bywalec

Oj dobry pomysł:) Też tak czuję, Kamma, bardzo mi z tym dobrze...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2007 8:20 pm
Majowa
bywalec

Narobiłam sporo zmian w swoim życiu.
I odkrywam ciągle w sobie nowe rzeczy.
I czuje się jakbym się obudziła z długiego snu.
I przypomniałam sobie o marzeniach, o których dawno zapomniałam i wyrzuciłam do śmietnika.
I wyciągam te marzenia ze śmietnika i chowam jak największy skarb.
I spotkałam uśmiech w czyichś oczach.
I nie pozwolę już sobie zapomnieć o sobie.
I chce mi się żyć.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2007 5:57 pm
Apulejusz
bywalec

Narobiłam sporo zmian w swoim życiu.
I odkrywam ciągle w sobie nowe rzeczy.
I czuje się jakbym się obudziła z długiego snu.
I przypomniałam sobie o marzeniach, o których dawno zapomniałam i wyrzuciłam do śmietnika.
I wyciągam te marzenia ze śmietnika i chowam jak największy skarb.
I spotkałam uśmiech w czyichś oczach.
I nie pozwolę już sobie zapomnieć o sobie.
I chce mi się żyć.

🙂 To fantastycznie!! Wyobraź sobie, że ja mam podobnie :hiya:

[url=http://www.forumveg.webd.pl] [img]http://www.forumveg.webd.pl/album_pic.htm?pic_id=321[/img] [/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2007 6:19 pm

Narobiłam sporo zmian w swoim życiu.
I odkrywam ciągle w sobie nowe rzeczy.
I czuje się jakbym się obudziła z długiego snu.
I przypomniałam sobie o marzeniach, o których dawno zapomniałam i wyrzuciłam do śmietnika.
I wyciągam te marzenia ze śmietnika i chowam jak największy skarb.
I spotkałam uśmiech w czyichś oczach.
I nie pozwolę już sobie zapomnieć o sobie.
I chce mi się żyć.

🙂 To fantastycznie!! Wyobraź sobie, że ja mam podobnie :hiya:

Coś pięknego. 😉

A ja odkryłam dziś kilka cudownych zespołów i wykonawców- z gatunków Experimental, psych-folk i jakieś inne. Są to Islaja, Axolotl, Vibracthedral Orchestra, Do Make Say Think, Avarus, Fursaxa (jak ja lubię wymieniać nazwy różnych zespołów- a najbardziej lubię czytać nazwy zespołów, które nic mi nie mówią.). Będę miała co słuchać. (:
I zachwyciły mnie trzy tytuły. Żelazny Most do Zatoki Pioruna, Potknięcie Wschodu w Pewien Niefortunny Poranek, i Siedząc Wśród Trzech Galopujących Psów. (znowu:))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2007 6:33 pm
Strona 12 / 240 Wstecz Następny
  
Praca