Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 120 / 240 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

Właśnie zauważyłam, że w wtorek stuknęły mi forumowe 2 latka 😀 😀 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2010 8:07 pm
StellaArtois
weteran forum

Od tygodnia mam dwa psy. Do 14-letniej spanielki Lady dołączyła 2-miesięczna Zuzia. Na razie jest wyspecjalizowaną jednostką sikająco-gryzącą ;D Ale jest przemiła, aż się boję co będzie, jak mój tygodniowy pobyt w domu się skończy, bo bardzo się do mnie przyzwyczaiła ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2010 9:27 pm
Fatty
weteran forum

Utarłam koledze narodowcowi nosa - okazało się, że wiedzą o podstawach rasizmu ( m.in o Gobineau - jak to dobrze , że byłam na wszystkich wykładach z HMS!) biję go na głowę...
Łysol mój, odparł, że go zaskoczyłam na co mu odpowiedziałam, że on mnie też bo myślałam, że jeżeli się coś reprezentuje i jeżeli się czymś pyszni to przynajmniej ma się jakieś podstawy. Zaowocowało to tym, że jakiś czas się do mnie nie odzywał, a wychodząc fuknął, że on sobie i tak wszystko sprawdzi 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2010 12:51 am
MuayThai89
bywalec

Utarłam koledze narodowcowi nosa - okazało się, że wiedzą o podstawach rasizmu ( m.in o Gobineau - jak to dobrze , że byłam na wszystkich wykładach z HMS!) biję go na głowę...
Łysol mój, odparł, że go zaskoczyłam na co mu odpowiedziałam, że on mnie też bo myślałam, że jeżeli się coś reprezentuje i jeżeli się czymś pyszni to przynajmniej ma się jakieś podstawy. Zaowocowało to tym, że jakiś czas się do mnie nie odzywał, a wychodząc fuknął, że on sobie i tak wszystko sprawdzi 😛 [/quote

Brawo [b]Fatty [/b] 😉 ...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2010 1:57 am
rubia
forumowy expert

Właśnie zauważyłam, że w wtorek stuknęły mi forumowe 2 latka 😀 😀 😀

Dopiero teraz zauważyłam ten wpis. Sto lat, Bellis :drink: (nie znalazłam szampana 😀 ).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2010 2:39 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Właśnie zauważyłam, że w wtorek stuknęły mi forumowe 2 latka 😀 😀 😀

Życzę Ci kolejnych forumowych lat, wszystkiego najlepszego :heartpump:
ach...i gratuluję, że udało Ci się znaleźć godne miejsce do praktyk w Bieszczadach. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z praktyk i oczarowana tym zakątkiem 🙂

Fatty- gratuluję wiedzy. Fajne jest mieć satysfakcję z tego, że utarło się nos komuś kto jest ekspertem (a przynajmniej teoretycznie nim być powinien) w danej dziedzinie.

Szukam u siebie jakiś powodów do weselenia się...hmm... jest w sumie dobrze, z nikim się nie kłócę, mała Jagienka uroczo rozkopuje mi brzuch i czytam świetną książkę 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2010 2:31 pm
MuayThai89
bywalec

Właśnie zauważyłam, że w wtorek stuknęły mi forumowe 2 latka 😀 😀 😀

No to gratuluje i sto lat!!!

I oczywiscie Twoje, a raczej nasze zdrowie bo tez sobie uswiadomilem ze rok juz mija od kad z Wami tu jestem :drink: 😉

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2010 5:21 pm
StellaArtois
weteran forum

Również gratuluję 😀
Ja swoją rocznicę przegapiłam - była w marcu, ale już niedaleko do następnej 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2010 9:33 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Dzięki Wszystkim i sto lat dla MuayThai i spóźnione dla Fasol 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2010 12:41 am
MuayThai89
bywalec

Dzis mialem najlepsza noc od czasu powrotu z Woodstocku... W koncu wstapilo do mnie zycie na nowo!!!!

Zycie jednak jest piekne (chodz ciezkie ;))

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2010 9:51 am
Fatty
weteran forum

Fajne jest mieć satysfakcję z tego, że utarło się nos komuś kto jest ekspertem

podejrzewam, że moja satysfakcja nie byłaby tak wielka, gdyby nie o rasistę chodziło. Z dziką rozkoszą będę gnębić drania, aż się w książkach zakopie i przemyśli sprawę. 🙂

I zgadzam się z powyższym: życie jest piękne, tylko w swoim muszę posprzątać 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2010 7:05 pm
n.i.x
stały bywalec

byliśmy znowu na USG ... 13 tydzień a ten miniaturowy człowieczek juz fika koziołki, wymachuje nóżkami , raczkami, wierci sie.... no cudeńko... mężuś byl zachwycony..
ja tez byłam pod wrażeniem ...tyle życia w nim.... przy wzroście 6,5 cm .

Tylko smutno sie robi jak pomyśleć ile takich biedactw zabito w czasie aborcji... aż mnie ciarki przechodzą..

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2010 1:29 pm
Fatty
weteran forum

Przyszłam z pracy, patrzę? Maliny! Dopadłam boskich owoców i opustoszyłam koszyczek... po jakimś czasie przyszła mama, od drzwi informując mnie, żebym uważała na te maliny bo pryskane i wszyscy po nich urządzają wyścigi do toalety...

No cóż, w związku z powyższym z domu się nie ruszam, wieczór mam zaplanowany... 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2010 10:59 pm
verufer
bywalec

Bylem dzis na ponad 100km rowerowej wycieczce odwiedzic Stanislawa... Przekazuje wszystkim pozdrowienia od niego 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2010 2:15 am
Maq
 Maq
bywalec

Jestem już kilka godzin po zabiegu chirurgicznego usunięcia ósemki o którym ostatnio pisałem w marudniku, jak na razie nie jest źle. Coś tam lekko pobolewa, ale to raczej jak zdarzy mi się zbytnio ruszyć szczęką, jednak co jakiś czas robię sobie okłady z lodu.
Sam zabieg nie był aż taki straszny, ale najgorsze było jak wygrzebywała tego zęba, myślałem że wyrwie mi szczękę ;p
Opuchlizny nawet nie widać, choć poszerzył mi się uśmiech ;p

Oczywiście na razie dietka, nie mogę jeść nic co wymaga gryzienia...

[edytowane 11/8/2010 przez Maq]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2010 10:48 pm
Strona 120 / 240 Wstecz Następny
  
Praca