Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 171 / 240 Wstecz Następny
n.i.x
stały bywalec

przydarzyło mi sie cos cudownego. ale przed tym byl Świąteczny obiad i babcia tak płakała nade mną ze nie zjem mięsa. Przez dosłownie kilka sekund tak mi bylo jej zal ze pomyslalam o tym zeby zrobić jej ta przyjemność i czegoś tam skubnąć ale zaraz sie opamiętałam. Przecież zawsze sie dziwiilam co kieruje osobami którzy po latach rezygnują z wegetarianizmu. No i później patrze przez okno na ogród a tam nasze trzy koty męczą gołębia w ogrodzie . No to zaraz lecę w cienkiej koszulce go ratować, tylko buty ubrałam. To byl rasowy chyba oswojony gołąb, taki co lata w konkursach, miał 2 obrączki. Gołąb jak mnie zobaczył zaraz sie zatrzymał i czekał na ratunek. Bez problemu dal sie chwycić. Pierwszy raz w zyciu zobaczyłam taką wdzięczność w oczach zwierzęcia. nieraz ratowałam myszy, ptaszki i inne stworki ale To bylo niesamowite. to mnie jeszcze bardziej utwardziło w tym ze wegetarianizm to słuszny wybór. Wcześniej miewałam takie smutne mysli ze niejedzenie mięsa nic nie zmienia.. teraz nigdy juz nie będę miała wątpliwości.
oto pan gołąbek :
[IMG] [/IMG]

dziadek powiedział ze zna dwóch gołębiarzy i sie dowie co dalej robic.

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2012 9:42 pm
cienkun
rada starszych

Gołąb piękny.
Ale ratowanie myszy przed kotami to już przesada 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2012 10:05 pm
n.i.x
stały bywalec

dzwoniłam do dziadka i juz go oddal w dobre ręce. Co do myszy - czemu nie mialyby pożyć dłużej? koty maja co jeść a męczą okrutnie te gryzonie.

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2012 10:13 pm
cienkun
rada starszych

Taka kocia natura. A natura jest "okrutna".
Zwierzęta mięsożerne mają potrzebę zabijania i to też jest piękne.

[edytowane 13/4/2012 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2012 10:39 pm
n.i.x
stały bywalec

🙂 niech to robią jak ja nie patrze, jestem zbyt wrażliwa i tego tak nie potrafię zostawić. bym później nie zasnęła. pamiętam jak wypuszczałam po kilku dniach uratowana (takze od kota)sikorkę ktorej sie zregenerowało skrzydełko. Nie uciekła od razu . Skakala po naszym modrzewiu z taka radością ze nie moglam oczu oderwać :D.

__
mozesz sie ze mnie śmiać ale reanimowałam pająka po tym jak mi wleciał pod prysznic. Rozdzielałam sklejone nóżki, suszyłam, dmuchałam, myślałam ze juz po nim ale jak wysechł to ożył 😀 Nawet mam z nim zdjęcie. pokaże Ci później. jestem szalona 😀

[edytowane 13/4/2012 od n.i.x]

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2012 10:45 pm
Fatty
weteran forum

Gołąbek piękny 😉

U mnie kiedyś na balkonie wylądował wycieńczony gołębi wędrowiec- akurat tam byłam, złapałam psa(jeszcze Czarka) za ogon co by nie szedł doń z komitetem powitalnym i darłam się aby ktoś przyszedł 😉

Prawny przedmiot zaliczony na 5 8) jeden z trzech, dobry początek 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2012 12:43 am
Fatty
weteran forum

Moje spełnione marzenie- gastromyzon ctenocephalus ! 😀

http://www.youtube.com/watch?v=LDvokIl51t0&feature=related

powoli mój zbiornik zaczyna przypominać pod zimnowodny biotop Azji 🙂 W planach dokupienie 2 przylg- albo tego samego gatunku co już mam, albo innego - jestem zafascynowana 🙂

A rybka welonka którą oddałam już od miesiąca pływa w stawiku i chyba wzięła udział w tarle z karasiami 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2012 12:49 am
xxl
 xxl
weteran forum

Przedtermin z bakteriologii zaliczony śpiewająco 🙂 Co mnie cieszy niezmiernie, bo sesja zapowiada się tęga i każdy egzamin z głowy to znaczne odciążenie.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2012 3:35 pm
Szpicelek
forumowicz

udane pierwsze koncerty z zespołem!!!= spełnienie marzenia 🙂

Szpiceluś

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2012 6:13 pm
Daiana
bywalec

Nauczycielka z matmy dopuściła mnie do matury! 😀

Teraz nawet jeżeli nie zdam matmy w maju (obym zdała 😛 ) to poprawka w sierpniu. Nie będę się jednak rok męczyć z nauką do matury i w razie nie zdania w maju/nie dostania się na studia mam rok na przygotowanie piorunującej teczki 😎 (ASP) na spokojnie (no może nie tak do końca spokojnie bo mama się będzie wściekać, że siedzę w domu 😛 ale bez matury na karku to wielkie odciążenie więc z dwojga złego..) 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2012 6:45 pm
Fatty
weteran forum

Byłam wczoraj na lodach 😎 było cacy 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2012 10:27 pm
bułek
forumowy expert

Przytyjesz i co wtedy ;)?

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/05/2012 12:29 am
Fatty
weteran forum

Przestane przypominać klacz arabską a zacznę zimnokrwistą :rotfl:

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/05/2012 12:52 am
Daiana
bywalec

Walczyłam o dopuszczenie do matury z matmy a dziś napisałam ją na ponad 50% (pomijając fakt, że była łatwa bo w szkole próbne napisałam na pozytywną tylko dwie, cudem). Jutro Historia Sztuki P i jakoś to będzie 😎

[edytowane 8/5/2012 od Daiana]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2012 11:56 pm
rubia
forumowy expert

Rany, matura! To było jakoś tak tuż po Grunwaldzie... 😉
Wszystkim maturzystom życzę sukcesów i dostania się na wymarzone kierunki studiów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2012 1:38 am
Strona 171 / 240 Wstecz Następny
  
Praca