Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 62 / 240 Wstecz Następny
Filomena
bywalec

dziś zapukał do mnie Pan Listonosz! Dostałam zamówioną torbę ze sklepiku viva! (czarna z koniem) oraz ulotki (dot. zabijania karpi, transportu koni i przemysłowego chowu świń) i wzór petycj!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2008 11:37 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

3 szczęśliwe wiadomości:
1) jedną z nich właśnie przeczytałam na priv 😉
2) mój Januszek ma dziś imieniny i wyczarowałam dla niego słodkie "cuś" w formie ciasta bez pieczenia
3) tydzien regularnego kręcenia hula-hop i 2 cm mniej w talii 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/11/2008 11:56 am
krysia
bywalec

Dziś przyjeżdża do mnie koleżanka z Wielkopolski,nie widziałyśmy się 40 lat,w szkole podstawowej siedziałyśmy w jednej ławce a przyjażniłyśmy się do 20 roku życia,później nasze drogi się rozeszły ja wyjechałam na stałe z rodzinnej miejscowości, ona też i tak jakoś kontakt się urwał.Odnalazłam ją na naszej klasie. Pobędzie u mnie trochę dłużej
i zaopiekuje się moimi pieskami a ja będę mogła pojechać do mojej córki do Niemiec.Przyjedzie ze swoim spanielem i moje dwa,będzie miała niezłą gromadkę 🙂 😀

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/11/2008 12:00 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Wow Krysia-to niesamowite. Musisz być bardzo szczęśliwa...cieszę się, że udało Wam się odnaleźć 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/11/2008 12:04 pm
krysia
bywalec

3 szczęśliwe wiadomości:
1) jedną z nich właśnie przeczytałam na priv 😉
2) mój Januszek ma dziś imieniny i wyczarowałam dla niego słodkie "cuś" w formie ciasta bez pieczenia
3) tydzien regularnego kręcenia hula-hop i 2 cm mniej w talii 😛

Jaga ,a możesz zdradzić przepis na to słodkie cuś o ile to nie jest tajemnicą?
A przy okazji wszystkiego najlepszego dla Twojego Lubego (ale mi się zrymowało) 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/11/2008 1:20 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

wspaniałych masz znajomych Ayno

Tak, wiem to przyjaciel mojego męża ze swoją wybranką.Po raz pierwszy( od czasów wege )byłam na weselu, gdzie mogłam się najeść 🙂
Napisz jak tam było u Was , postawiliście na swoim czy ugoda z mamą ? No i najważniejsze , czy przyszli Twoi rodzice ?

mój Januszek ma dziś imieniny

Przekaż mu najlepsze życzonka 🙂

tydzien regularnego kręcenia hula-hop i 2 cm mniej w talii

Gratuluję, najważniejsze ,że jesteś zadowolona. 🙂 A ja nie umiem nim kręcić 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/11/2008 2:43 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

3) tydzien regularnego kręcenia hula-hop i 2 cm mniej w talii 😛

O żesz, muszę spróbować : p

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/11/2008 5:26 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

To nic specjalnego Krysiu, jeśli ktoś jest przyzwyczajony do słodkich rzeczy, to pewnie nawet nie będzie mu smakować.
Ok-nie marudzę tylko podaję:
-na spód blaszki dałam połamane na mniejsze kawałki herbatniki (jedyne wege były okrągłe-firmy san)
- potem delikatnie nałożyłam warstwę domowych powideł śliwkowych
- na to budyń z kaszy jaglanej z rodzynkami (zmieliłam kaszę w młynku do kawy- 3 porcje- dodałam wodę,proporcji nie znam i zagotowałam +kilka minut gotowania. Ważne jest żeby konsystencja była bardzo gęsta-bo inaczej kasza się nie zetnie, a placek nie da się pokroić). Kaszę nakładamy gorącą
-znowu powidła
-herbatniki

jak wystygnie, wrzucić rano do lodówki. A rano jeść 😛 pożywne może być nawet na śniadanko do kawy 😉 A propos kawy: dostałam wczoraj waniliowo-orzechową 😛 😛 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/11/2008 6:04 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Jestem przeszczęśliwa 🙂 W piątek powitam nowych domowników - dwa miesięczne szczuraski adoptowane z Wrocławia 🙂 Marzenia się spełniają, koniec samotności, nadciąga tsunami kochania 🙂
Ach, usiedzieć nie mogę 😛

edit:
Falstart, przedwczesna radość. Jeszcze tydzień >.< Jajko zniosę.

[edytowane 25/11/2008 od xxl]

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2008 11:28 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Wykorzystałam dziś ostatnie dni promocji na produkty tesco organic i kupiłam 4 mleka sojowe, głównie dla Janusza (dla mnie mleko sojowe nie jest istotnym pożywieniem, ale J. woli je od krowiego- co mnie BARDZO cieszy 😉 😉 😉 ) oraz jajka "0" 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/11/2008 3:17 pm

Wykorzystałam dziś ostatnie dni promocji na produkty tesco organic i kupiłam 4 mleka sojowe, głównie dla Janusza (dla mnie mleko sojowe nie jest istotnym pożywieniem, ale J. woli je od krowiego- co mnie BARDZO cieszy 😉 😉 😉 ) oraz jajka "0" 🙂

czy to jakaś specjalna promocja? Ciekawe czy we Wrocławiu w Tesco tez jest taka?

[edytowane 28/11/2008 przez marta030978]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/11/2008 5:45 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

we wrześniu i październiku w niektórych czasopismach ( np w "super linii", "wegetariańskim świecie", "vege", "Twoim stylu")były kupony uprawniające do 25% zniżki na zakup produktów z linii tesco organic, do wykorzystania do końca listopada. Kupon zawierał kod kreskowy, który pani kasjerka kasowała na samym początku.

Mam jeszcze 2- ktoś chce? szkoda, że nie mogą się teleportować 😉 😉 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/11/2008 7:44 pm
Loara
forumowicz

ciekawa sprawa, muszę upolować coś takiego w przyszłym roku, bo chciałabym spróbować np. mleka sojowego, ale póki co osobą płacącą za zakupy jest moja mama, a ona jak widzi cenę tego mleka, to nie chce nawet wiedzieć, z czego jest 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/11/2008 2:50 pm
hipiska
weteran forum

Dzisiaj miałam cudowny sen...Byłam w nim przeszczęśliwa...Kiedy rano się obudziłam przez chwilę nie wiedziałam czy to się działo naprawdę...Eh, szkoda, że nie 🙁

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/11/2008 10:23 pm
krysia
bywalec

Jestem wreszcie i corki w Niemczech,moglam ja odwiedzic dzieki kolezance z naszej klasy,ktora przyjechala do mojego domu i zajela sie moimi zwierzakami,pobede tu 2 tygodnie.Pozdrawiam Was bardzo serdecznie. 🙂 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2008 8:17 pm
Strona 62 / 240 Wstecz Następny
  
Praca