Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 79 / 240 Wstecz Następny
Sagamore
stały bywalec

...i niech zawsze będzie pełna Twoja skarbonka 🙂

najlepszego JAGA

:drink:

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 5:56 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Jaga Sto lat ! :drink: Twoje zdrówko ! Jesteś chociaż zadowolona z tego karnetu ?
Ja chyba wolałabym taki normalny albo step .

Uczestnicy wielkiej wyprawy - czy umiecie pływać ? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 6:27 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Ja umiem na plecach i pieskiem, jeszcze żabką przez jedną długość basenu a "kraulem" (mój niepowtarzalny styl :P) przez pół długości basenu 😛

Wyżebrałam kasę od rodziców i znajomych na BILET 😀 Teraz muszę warować od północy na ticketpro i dorwać dwa bilety na sektor 10, trzymajcie kciuki! 😀

[edytowane 19/3/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 6:35 pm
czapla_666
bywalec

Jaga, wszystkiego najlepszego:D Doslownie wszystkiego:)
Dyziu, powiem nieskromnie... Znam podstawy niemal kazdego instrumentu, ktory wchodzilby w sklad zespolu (gitara, bas, perka, bebny, keyboard, nawet kiedys troche spiewalam);P Wiec mysle, ze z rytmem nie bedzie wiekszego problemu;) Tylko... perka zajmuje duzo miejsca na pokladzie;)

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 6:39 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Cha ,cha jestem na podobnym etapie, aż wstyd się przyznać 🙂 Ciekawe co na to kapitan ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 6:41 pm
StellaArtois
weteran forum

keyboard

ale disco-polo grać nie będziecie? 😎

Uczestnicy wielkiej wyprawy - czy umiecie pływać ?

Tylko po Warszawsku (nie ma jak mieszkać na Mazurach i być szczurem lądowym) 😛

sprośności mam nadzieję, że będą niezwykle oryginalne

przede wszystkim będą sprośne 😎 Mogą być nawet po niemiecku, rosyjsku i czesku 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 6:43 pm
Rodenderone
forumowicz

Ja umiem pływać, bez obaw. uczyłamm się tego w podstawówcce 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 7:25 pm
Dyzio
stały bywalec

Dyziu, powiem nieskromnie... Znam podstawy niemal kazdego instrumentu, ktory wchodzilby w sklad zespolu

No dobrze Czapla to powiedz mi z jakich trzech podstawowych dźwięków składa się akord [b]G-dur [/b]? 😮
[img] [/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 7:43 pm
czapla_666
bywalec

keyboard

ale disco-polo grać nie będziecie? 😎

Heh, to juz tylko na specjalne, specjalne zyczenia... Bynajmniej ja, zreszta, dogadamy sie jeszcze z Rodenderone i Dyziem, w koncu tworzymy zespol;)
I Dyziu, G- dur sklada sie z:
E6, pozniej e i na koncu h:) Bynajmniej na moj maly umysl o to ci chodzilo, prawda?:)

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 10:38 pm
Rodenderone
forumowicz

Na harmonijce mogę grać prawie wszystko, nie potrzeba mi nut, na ogół gram ze słuchu 😛 Disco-polo grać nie będę! od razu odmawiam. Musicie znaleźć inną muzę. 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 10:52 pm
czapla_666
bywalec

Ja postaram sie dostosowac do was, Rodenderone i Dyziu:) W sumie wy byliscie pierwsi, wiec decydujecie:D Rozumiem zatem, ze nie gramy disco-polo:)

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 10:56 pm
roxanne007
rozmówca

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Jaga!!!
Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, błogosławieństwa Bożego, uśmiechu na codzień i spełnienia najskrytszych marzeń życzy Ci wczorajsza solenizantka:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 11:14 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

raz jeszcze dziękuję: Tobie również życzę wszystkiego, zdrówka,szczęścia oraz spełnienia marzeń-ale nie wszystkich żebyś zawsze miała o czym marzyć 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 11:40 pm
Dyzio
stały bywalec

Rozumiem zatem, ze nie gramy disco-polo:)

Postaramy się zagrać wszystko to, co uczestnicy wyprawy będą chcieli zaśpiewać lub zatańczyć 😀
[img] [/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2009 2:11 am
Loviisa-chan
stały bywalec

No to Roxanne Tobie też wszystkiego naj! 🙂

A ja dorwałam bilety na U2 i Snow Patrol, hurra, moje marzenie się spełni!!! Miałam naprawdę ogromne szczęście bo się okazało, że na jednym z dwóch systemów biletowych już o 3 rano nie było biletów ani na "moje" sektory ani na płytę (ja wstałam jednak o 6 rano dopiero) i tylko dlatego, że na drugim serwer wolniej chodził, udało mi się złapać nawet miejsca prawie na środku na balkonie blisko sceny chociaż chciałam na dole na samym środku ale! ważne, że tam w ogóle będę :hiya: :hiya: Czyli już wiem, że przy takich okazjach trzeba jednak siedzieć od północy 😉

[edytowane 20/3/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2009 8:56 am
Strona 79 / 240 Wstecz Następny
  
Praca