Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dredy  

Strona 4 / 7 Wstecz Następny
siwcia
stały bywalec

Blanka nie potrzebujesz specjalnego szamponu, mozesz używać tego samego co do tej pory. Co do dredów zrobionych w salonie to nie to samo co dredy zrobione przez rastamana;)Pozdrówki;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/11/2006 4:39 pm
Koniara
stały bywalec

Chyba nie. Moze wszy. A co do tego ile ja dałam za mojego JEDNEGO (;D) jeszcze sztucznego to za przypiecie dałam 5 a za dreda 7. 🙂

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2006 10:58 pm
lestat
świeżaczek

Ja mam derdy od roku 4 kolczyki w uchu i 1 w brwi, jestem nauczycielem w szkole od 4 miesięcy i nikomu to nie przeszkadza a już tym bardziej mojej dyrekcji i moim kolegom i koleżankom z pracy 🙂 🙂 Pozdrawiam wszystkich i miejcie wiarę w to że ludzie w dredach tez mogą pracować na takim stanowisku jak ja lub też w innej pracy 😀 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2006 4:07 am
Krusto
bywalec

Jakie coroby 😮 Już nie wymyślajcie.. A czy teraz masz problemy z włosami? Może bolą Cie włosy 😛 Włos to włos, czy skudlony czy rozczesany to włos zawsze będzie włosem...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2006 3:50 pm
siwcia
stały bywalec

Z tymi chorobami to już przesada! Ja miałam cudowne dredy przez 5 latek i żadne chróbsko z tego powodu mi się nie przyplątało. A poza tym skąd??? Przez dredy nie nabawisz się żadnych chorób 😀 :exclam:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2006 9:09 pm
lestat
świeżaczek

Blanka..a nom mam wielkie szczęście. Odpowiadając na twoje pytanie Czego uczę? już odpowiadam jestem nauczycielem jak już wcześniej pisałem ale nie uczę w szkole pracuje w internacie który znajduje się przy szkole całośc nazywa się Specjalnym Ośrodkiem Szkolno - Wychowawczym, jestem wychowawcą w internacie i prowadzę tam dla dzieci zajęcia z arteterapii (zajecia artystyczne) w ośrodku tym są dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, a także dzieci upośledzone 🙂 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/11/2006 12:41 pm
siwcia
stały bywalec

Lestat szacuneczek dla Ciebie w takim razie. Praca w Ośrodkach Szkolno - Wychowaczych nie należy do łatwych. Jak Twoje odczucia po 4 m-cach pracy w OSW? Pozdrówki:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/11/2006 1:40 pm
lestat
świeżaczek

zgadza się praca w SOSW nie jest lekka po 4 miesiącach pracy jest mi już lżej. Zawsze chciałem pracować w takiej placówce z takimi dziećmi. Kontakt z osobami niepełnosprawnymi mam już od ponad 7 lat otworzyłem też ostatnio trochę nieoficjalnie młodzieżowe spotkania dla osób niepełnosprawnych i przyjaciół piszę nieoficjalnie dlatego że robie to społecznie. Jak widać moje dredy w niczym mi nie przeszkadzają a już tym bardziej w dążeniu do celu realizuje swoje plany 🙂 🙂 Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2006 1:22 am
siwcia
stały bywalec

W takim razie powodzenia w pracy i realizacji planów życzę;) Praca z niepełnosprawnymi jest ciekawa, sama mam kontakt z ludźmi z WTZ-tów, poza tym na co dzień w pracy.Nie mogę porównać niestety swojej pracy z prowadzeniem zajęć w SOSW ale zawsze to jakaś namiastka;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2006 12:09 pm
SoulSista
bywalec

Co do pracy i dredów, na znajomym forum, koleś zwany RootzKilla kiedyś napisał:

"fajnie jest miec dredy jak sie jest w szkole, na studiach, itd . W pracy bardzo utrudnia, zawsze jestes tylko ciekawostka, takim troche jeb...tym outsiderem, awansowac jest trudno, mam kilku znajomych z dredami: nauczycieli, jednego lesnika, sprzedawce czesci samochodowych z wlosami do pasa itd ale wyjatki potwierdzaja regule, nawet w ultraliberalnym Londynie jest sie tylko freakiem".

Ja sama z ludzi pracujących, znam magazyniera, kelnerkę, sprzedawcę w ekskluzywnym sklepie meblowym, no i to by było na tyle. Cała reszta się na razie bawi, lub studiuje. Mamy coraz bardziej tolerancyjne społeczeństwo, ale też jakoś np. nie widzę dredziarza w roli chirurga lub kucharza, no chyba, że w jakiejś mega-ogromnej czapce kucharskiej 😛

Nie ma chyba żadnych polskich badań socjologicznych na temat postrzegania osób z dreadlokami, ale mam wrażenie, że jest w tym coś, o czym pisał RootzKilla, że są traktowani ciut mniej poważnie. U nas, w przeciwieństwie Jamajki, dready nie są częścia kultury, więc jako dość egzotyczna fryzura, niewątpliwe odwracają na początku uwagę od rzeczywistych umiejętności delikwenta. Wolne zawody, owszem, jesteś sobie panem, ale poza tym? Cóż, chyba nie pozostaje nic innego, jak tylko z uśmiechem torować sobie drogę, i łamać stereotypy.

[edytowane 30/11/2006 od SoulSista]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2006 12:52 am
lestat
świeżaczek

to ja widzę siwcia że ty bratnia dusza jesteś ja przesiedziałem w WTZ-tach 5 lat zresztą znajdują się w budynku którym mieszkam 🙂 Pozdrówka śle 🙂 🙂 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2006 10:43 pm
siwcia
stały bywalec

😀 5 latek w WTZ to niezły staż;) Również pozdrawiam cieplucho;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2006 9:40 am
Koniara
stały bywalec

Blanka, mi się wydaje że z grzywką nie bd problemów bo chcesz sobie ją zostawić, nie?
A z wycieniowanymi włosami to niewiem ale chyba będą nie równe dredy. ale takie koślawe dredy sa fajniejsze xD Takie zaniedbane ;X
Pozdro

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2006 12:42 pm
angie007
forumowicz

ja miałam dredy przez ponad rok ale jakoś mi się dobrze nie chciały sfilcować 😛 miałam ich 123 na głowie...ale fajne były 🙂

A prayer for the wild at heart, kept in cages...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2006 8:23 pm

marze o dredkach od dluzszego czasu...
ale zawsze mnie cos podkusi zeby włosy obciac i nigdy nie moge zpuscic dluzszych niz do ramion, a cienkie sa.... krotkie dredki u dziewczyn nie wygladaja najlepiej...

ostatnio nie obcinalam z pol roku ale one strasznie wolno rosna 🙁

[img]http://imagegen.last.fm/pencilauto/recenttracks/luca_rudegirl.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2006 2:31 am
Strona 4 / 7 Wstecz Następny
  
Praca