Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 139 / 286 Wstecz Następny
sublime86
bywalec

zresztą żołądek sam mi się kurczy ze strachu na widok obżarstwa mojej rodziny 🙂

Dodam jeszcze pijaństwa...Ale też nie lubię jeść pod presją, a jak odmawiam kawałka ciasta albo lampki wina, to czuję się jak odszczepieniec...na jajka też jakoś specjalnie nie miałam ochoty, w ogóle jakoś kiepsko u mnie z apetytem przez te święta:/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/04/2010 10:11 pm
rubia
forumowy expert

Hmm...na codzień jem mało, ale każde święta to dla mnie czas wegetariańskich pyszności, którym trudno się oprzeć 😉 Trzydniowa dyspensa i już 🙂

Jazz: a co z telefonem? Skypem? Gg? Wiem z autopsji, że wirtualne przytulanie się nie sprawdza, za to długa, szczera rozmowa może naprawdę zdziałać cuda! Zadzwoń do przyjaciółki, przynajmniej spróbuj.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/04/2010 10:59 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

przez 24 godziny na dobę chce mi się spać, nie mogę się zabrać za pisanie magisterki, historia w ogóle nie wchodzi mi do głowy...ach ciąża i niskie ciśnienie to fatalne połączenie. Kawy nie piję,ale bez słabej czarnej herbaty od czasu do czasu nie dałabym rady funkcjonować. Chciałbym być już po podwójnej, zaliczonej sesji i móc oddać się lenistwu, spacerom i innym bezstresowym przyjemnością

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2010 3:11 pm
StellaArtois
weteran forum

Jaga, dasz radę. Co prawda nie byłam nigdy w ciąży, ale również mam niskie ciśnienie i podwójną sesję, więc mogę chociaż spróbować sobie wyobrazić co by było gdyby. Jesteś bardzo dzielna i życzę Ci dużo siły ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2010 3:40 pm
sublime86
bywalec

Jaguś, ja też wierzę, że dasz radę;* a pogoda teraz fatalna dla niskociśnieniowców, więc się nie przejmuj- zdrowo jedz i myśl pozytywnie 😉 wszystko przyjdzie w swoim czasie :thumbsup:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2010 4:41 pm
n.i.x
stały bywalec

Dzisiaj na łące widziałam zwłoki zajączka 🙁
pewnie jakiś pies go dopadł ..

Jaga, z tego co wiem to po 3-4 miesiącu słabości powinny minąć bo to w pierwszych miesiącach organizm bardzo intensywnie pracuje żeby wykształcić wszystkie narządy, później dzidziuś juz tylko rośnie i sie doskonala , no i hormony muszą sie ustabilizować.. 🙂 ..
3-maj się

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2010 5:36 pm
Aguśka
bywalec

moja przyjaciółka cierpi po stracie kogoś bardzo bliskiego -nie wiem co zrobić ,mieszkam strasznie daleko!!!

Staraj się ją wspierać tak jak umiesz. Jesli dziewczyna jest na siłach to rozmawiaj z nią i daj jej do zerozumienia że mimo że jestes daleko to może na ciebie liczyć.
Może jests sposób żebyś do niej pojechała?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2010 12:24 am
n.i.x
stały bywalec

dzisiaj przyglądałam jakąś taka gazetę ...babska taka..Oliwia czy Tina..nie pamiętam..
a tam ogrom mięsnych przepisów... masakra...
żeby w takiej gazecie znaleźć coś dobrego wege to trzeba sie naszukać...

a tak ogólnie to narodowa depresja..nawet dobranocki nie było.. chyba ze była spóźniona ale wątpię..
Ale zdaje sobie sprawę ze ta żałoba jest konieczna...:(
bo tez jeszcze to przezywam .. biedni.. 🙁

ale wkurza mnie ze przez to zapomnieli o chłopczyku z jeziora..aniołku małym... ach.. przecież on jest tak samo ważny.. to tez tragedia.. 🙁

aaaaaaaaaaaaaaaaa (_!_) !

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2010 2:00 am
Bellis_perennis
Famed Member

ale wkurza mnie ze przez to zapomnieli o chłopczyku z jeziora..aniołku małym

Jak dla mnie kazde zycie jest na rowni ale nie chce mi sie juz gadac o tym...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2010 2:10 am
Lily
 Lily
Famed Member

Ja nie zapomniałam o chłopczyku, zwłaszcza że to u mnie było :((

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2010 2:14 am
n.i.x
stały bywalec

oby złapali tego kto to zrobił...

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2010 2:22 am
hipiska
weteran forum

Pani depresja u progu mych drzwi. Nie radzę sobie. 🙁

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2010 11:39 pm
n.i.x
stały bywalec

hipiska, dasz rade... wyjdź gdzieś na łąkę czy do parku i przyjrzyj sie jak sie natura budzi do życia 🙂

Ja niestety mam pecha i dzisiaj przy podziwianiu natury znowu widziałam zwłoki zwierzątka..
tym razem mały piesek rozkłada sie tuz za moim płotem...
podejrzewam ze komuś sie nie chcialo zakopywać biedaka i go tu podrzucił...
Ale przeprowadzę śledztwo w śród znajomych i sie dowiem czy ktos miał takiego psa...
Za łąką jest blok do którego należy ten teren..
No chyba ze biedaczkowi się cos przytrafiło...

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2010 5:44 pm
mirecha
rozmówca

mnie smuci a jednocześnie powoduje mdłości widok zwierzątek potrąconych i porozjeżdżanych przez auta, bleee...zrobiło się ciepło i zwierzątka zaczynają tuptusiać przez drogi :((

"wrogowie radia Maryja niech będa przeklęci"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2010 11:57 pm
MuayThai89
bywalec

A ja sobie pozwole pomarudzic z wiazku z blizajaca sie matura z matematyki, mianowicie owego przedmiotu nigdy nie nawidzilem i bylem z niego slaby... No i zawsze jakos udawalo sie go zaliczyc, no ale w tym roku to nauczycielce tak odbilo ze nie da sie nic poprawic(zdarzylo sie ze tez raz ze trzeba bylo miec na poprawie 75%!!!), przez ta matematyke i pana ministra ktory ja wprowadzil moge zaprzepascic caly rok 😡 ...

Mam nadzieje ze jakos to zalicze, bo by bylo nie milo nie zdac i to w ostsatnij klasie...
A tym bardziej ze teraz matura z tej matmy bedzie najlatwiejsza do zdania i jak teraz do niej nie podejde to w przyszlych latach napewno nie zdam 🙁

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2010 12:33 pm
Strona 139 / 286 Wstecz Następny
  
Praca