Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 179 / 286 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

Niech mnie ktoś zmusi do pisania mgr bo... siedzę i nic nie robię od kilku dni tylko szperam w necie a powinnam pisać. Analizy mam już skończone. Tylko przelać na papier.

A od szpinaku wara! Szpinak niczym ambrozja jest 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2011 2:53 pm
an
 an
bywalec

To ja się do czegoś przyznam - szpinak pierwszy raz skonsumowałam 2 lata temu (a mam już trochę lat), znajoma zaproponowała coś ze szpinakiem - z puszki. No i nie było straszne 😛 A tak bardzo zawsze bałam się jego smaku 🙂 Ale rzeżuchy bym nie zjadła, jej zapach mnie odrzuca.
Z wieloma rzeczami tak mam, że jeśli w dzieciństwie nie poznałam smaku, to trudno mi się przekonać do spróbowania. Tak miałam np z kiwi albo jeszcze niedawno z różnymi melonami, ale się przełamałam 🙂 Albo niektórych nieznanych owoców nie kupuję, bo nie wiem nawet czym są i co w nich jest jadalne, a co nie 🙄

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2011 2:55 pm
waris
bywalec

rzeżuchę też lubię jakaś dziwna chyba jestem 😛
Bellis co masz zrobić jutro zrób dzisiaj:)więc bierz się do roboty im szybciej zaczniesz tym szybciej skończysz:)powodzenia na obronie:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2011 2:57 pm
Bellis_perennis
Famed Member

No właśnie obrona to następny powód do narzekania. Kto to wpadł na pomysł aby pytać nie z tematu pracy. Dostanę pytanie z fizjologii albo biochemii i co zrobię? Uśmiechnę się i powiem, że nie wiem 😀 Moja uczelnia ma coraz bardziej "genialne" pomysły. Gdyby chociaż podano nam zakres materiału, jakieś zagadnienia ale co mam przypominać sobie całe 5 lat nauki?

I nie dziękuję 😉 coby nie zapeszać.

[edytowane 29/4/2011 od Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2011 3:02 pm
Fatty
weteran forum

Jaki ohydny szpinak? Żartujesz prawda? 😎

widocznie większość z Was ma coś z Popeye, ja natomiast szpinaku nie przyswajam, brrrr....

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2011 3:15 am
waris
bywalec

coś ostatnio chodzę za późno spać 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2011 4:23 am
waris
bywalec

pogoda mnie dobija:(

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2011 3:30 pm

Waris, a jaka jest u Ciebie pogoda?

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2011 4:06 pm
waris
bywalec

pada deszcz:(

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2011 4:21 pm

Pogoda super do jazdy. 🙂
Ja zapomniałam, że jest długi weekend i w piątek zamiast jechać do hurtowni, zamówiłam karmę dla psa przez internet. Zostałam bez kasy na psie żarcie (zrobiłam już przelew), i bez karmy, którą dostarczą pewnie w środę. Wrr...

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2011 5:04 pm

Waris, ja kocham deszcz! <3
Annadagmaro, współczuję...
Mi za to coś dzieje się ze skórą i nie mam pojęcia, co to. ;/

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2011 7:26 pm
waris
bywalec

PanikowaNevcia_xD, ale jak tak dalej będzie padać to mi wszystko co zasadziłam albo mi zjedzą ślimaki,albo mi pognije dlatego mam już dość dego deszczu:(
Może masz uczulenie na jakiś kosmetyk???

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2011 7:39 pm

Jak tak, to rozumiem, że masz go dość...
Myślałam, ale w tym przypadku by wchodził w grę tylko krem z filtrem 50+ z Ziaji, ale on jest dla dzieci, no i rok temu tego nie miałam.
A jeśli pomyślę o waniliowym mleczku do ciała z Yves Rocher, to od razu odpada, bo na twarzy go nie używam, a troszeczkę na twarzy też mam... ;/

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2011 9:38 pm

..
Myślałam, ale w tym przypadku by wchodził w grę tylko krem z filtrem 50+ z Ziaji, ale on jest dla dzieci, no i rok temu tego nie miałam.
/

Czemu używasz takiego wysokiego filtra? Akurat w tym produkcie składniki są "ciężkie" i mogą osobie w Twoim wieku "pozatykać" pory- stąd możliwa wysypka. A jeżeli masz krem z zeszłego sezonu to nawet jeżeli jest "w dacie", to lepiej go juz nie używać.
Ps. pies do środy na ryżu i marchewce...

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2011 11:00 pm

Biedny piesio... Ale powinien wytrzymać.
No bo... Nie znoszę opalenizny... To trochę próżne, ale lubię bladość. No i jak jestem tak blada, to trochę boję się tak bez niczego wystawiać.
A dlaczego nie powinnam zeszłorocznego używać?

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/05/2011 12:46 am
Strona 179 / 286 Wstecz Następny
  
Praca