Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 265 / 286 Wstecz Następny
Oldek
bywalec

Wczoraj zmarła moja mama. Po prostu odeszła we śnie. Miała 82 lata.

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2014 3:20 am
cienkun
rada starszych

Przyjmij, proszę, kondolencje.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2014 4:09 am
cienkun
rada starszych

Wsadzili mi za wycieraczkę wezwanie do wytłumaczenia się z wjazdu do lasu. Nigdy w życiu bym nie przypuszczał, że wjechałem dzisiaj do lasu!
Miejsce to wygląda tak, tylko że obecnie nie ma tam zakazu, ani drzewa na środku.
[url] https://www.google.pl/maps/search/google+maps+radodzież/@53.636623,18.565271,3a,75y,106.53h,90t/data=!3m4!1e1!3m2!1sfjNsUZE9IlFexv8EBogCIg!2e0[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2014 10:56 pm
Oldek
bywalec

Przyjmij, proszę, kondolencje.

dziękuję za wyrazy współczucia.

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2014 3:55 pm
alternative
stały bywalec

wróciłam z wooda...

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2014 2:53 am
cienkun
rada starszych

Pisz jak było.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2014 3:25 am
alternative
stały bywalec

to już w weselniku 😛

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2014 2:45 pm
hipiska
weteran forum

Dlaczego ciągle musi być pod górę?
Powoli tracę nadzieję, że kiedykolwiek będzie u mnie normalnie. Pisząc "normalnie" mam na myśli przeciętnie. Tak cholernie łaknę przeciętności. Nie znam nikogo w moim wieku z tak pogmatwanym życiem, tyloma przeprowadzkami za sobą, w tak dziwnej sytuacji. Chciałabym przeżyć chociaż jeden dzień bez stresu, nerwów, ale to chyba niemożliwe.
Nawet pies już nie pomaga. Notabene, zaczynam żałować, że podjęłam decyzję o posiadaniu zwierzęcia. Oczywiście kocham Ją i już nie wyobrażam sobie życia bez niej, ale wiem, że to nie jest właściwy moment w moim życiu na takie zobowiązanie.
Przesilenie kompletne 🙁 .

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2014 6:13 pm
Fatty
weteran forum

Wszelkie imprezy na którę chcę zaglądnąć, czy dni wolne sa chyba ustawione wg mojego cyklu ;/

Wnerwia mnie to, bo dosyć cieżko przechodzę "te dni" a nawet jak lżej jest i nie boli to cały czas mam fikcyjne parcie na pęcherz a i dręczącą mnie obawę, że przemoknę :/ Gdzie nie pojade, to z "ciotą", szkolenia z ciotką, wolne z ciotką, do zoo z ciotką, na wystawę akwarystyczną z ciotką - wszak w ostatnich 2 latach, odkąd się zaczęłam bardziej ruszać z domu, miałam wyjazd bez zmory tylko RAZ! Nawet tegoroczny weekend majowy się korzystnie ułożył dla mnie, w planach było poranne chodzenie na basen, to poszłam i co - dostałam w basenie :/

Teraz miałam w planach po pracy korzytsać z pięknej pogody, na skansen na cały dzień pójść - i dostałam!! Siedze w domu, pilnuje kibla i zmieniam pieluchy :[

JESTEM TAKA POIRYTOWANA :/

[edytowane 6/9/2014 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2014 12:11 pm
Samanya
bywalec

Najpierw ucho, potem gardło i teraz już mnie rozłożyło i z chusteczkami się nie rozstaje... :((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2014 10:38 pm
firaga
forumowicz

No i skończyły mi się wakacje, dodatkowo doszła mi kolejna pozycja do listy wydatków bo zdechła mi bateria w laptopie.

Punkt Zapalny - recenzje płyt, relacje z koncertów, felietony, lifestyle, proza własna i biadolenie o niczym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2014 8:40 pm
Fatty
weteran forum

firaga, ze złej strony na to patrzysz 😛

Zamiast ubolewać, ze wakacje sie skończyły , zauważ, ze były dłuższe niż kiedyś 😉 A co do baterii to i tak lepiej, niż jakby miał paśc cały lapek 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2014 9:54 pm
czarymary
bywalec

dużo ruszam się odżywiam się zdrowo a nie mogę schudnąć :((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/10/2014 2:16 am
cienkun
rada starszych

Pytanie ile ważysz (przy jakim wzroście), a ile byś chciała ważyć?
Wiem, że najczęściej byście chciały czegoś, co jest niezgodne z Waszą naturą...
Niestety, żeby schudnąć poniżej pewnej granicy, to trzeba nie tylko się zdrowo odżywiać, ale ograniczyć poważnie ilość kalorii, co nie jest w sumie dobre, bo jak zaczniesz potem jeść normalnie, to przytyjesz jeszcze bardziej, bo organizm się przyzwyczai do funkcjonowania na ograniczonej ilości paliwa...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/10/2014 1:11 pm
eRZet
weteran forum

Wiem, że najczęściej byście chciały czegoś, co jest niezgodne z Waszą naturą...

cienkun, ty to masz jednak jaja :rotfl:

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/10/2014 2:56 pm
Strona 265 / 286 Wstecz Następny
  
Praca