Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 267 / 286 Wstecz Następny

XXL wspólczuję ci bardzo.
Daj sobie czas na żałobę, po prostu. Nic na siłę.
Samotnośc? Może w czasie żałoby jest najlepsza, kto zrozumie Cię tak dobrze jak nie Ty sama?

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/10/2014 11:56 pm
Kamiiru
forumowicz

Trzymaj się XXL

Ech poniekąd Cię rozumiem. W sumie nie mogę narzekać na ilość znajomych tzw: tematycznych, w sumie przyjaciół też mam, ale czegoś mi w tym wszystkim brakuje. W życiu nadchodzi taki okres, że chcę się czegoś więcej, jakieś bliższej relacji, iskierki.. i jak tego nie ma to jest trudno.
Jeszcze teraz rozpoczął się dla mnie okres studiów, co jak już widzę niesie ze sobą utracenie znajomości, które do tej pory były bardzooo ważne.. Boję się tego, że pewna ważna przyjaźń się rozsypie, a z nią..ja..
Sam już nie wiem co myśleć i nawet nie jestem przekonany do tego co wyżej napisałem :/ 😉 it's too complicated..

XXL chyba trzeba po prostu pewne okresy w życiu przetrzymać i czekać na kogoś kto jest Ci przeznaczony 🙂 Taa ja jeszcze w takie rzeczy wierzę.. 😉 Zgadzam się, co do zdania o pieniądzach itd..najwazżniejsze to mieć kogoś obok siebie..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/10/2014 3:08 am
Fatty
weteran forum

Muszę do konowała, na macankę i uesgie. 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/10/2014 11:21 pm
alternative
stały bywalec

spotkałam się ze znajomym, byłam przejazdem w białymstoku i przyszedł na dworzec pogadać (z tego akurat bardzo się cieszę), mówił o ekipie z którą się pijało. jeden całkowicie się stoczył - szpitale, odwyki, drugiego żona leje, trzeci potrafi zniknąć na 3dni i zostawić żonę i dzieci. szkoda.

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/10/2014 1:54 am
Lily
 Lily
Famed Member

Muszę do konowała, na macankę i uesgie. 🙁

A co się stało?

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/10/2014 2:45 am
xxl
 xxl
weteran forum

A ja muszę do dziekanatu. Otwierają o 8, więc muszę stanąć w kolejce *najpóźniej* o 5 rano, żeby móc w ogóle liczyć na to, że dostanę się przed zamknięciem o 14... To kpina, żeby 1200+ studentów na wydziale obsługiwały tylko dwie osoby. Kogo obchodzi, że ludzie mdleją w kolejce, student może sobie postać. A że nie wszyscy zostaną obsłużeni - mniej kasy wydanej na stypendia socjalne!! Na polibudzie wszystko załatwia się przez internet, a u nas średniowiecze, sterta papierzysk i udowadnianie, że się nie jest wielbłądem.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2014 11:49 pm
Samanya
bywalec

Podczas rozmowy o pracę gość mnie określił po wyglądzie " że się nie nadaję", "że na pewno z tym sobie nie poradzę"..
na dodatek stwierdził, że musi jeszcze porozmawiać z moimi rodzicami, bo musi wiedzieć kogo zatrudnia..
zaufanie to u niego podstawa
Bullshit!! :scared:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2014 12:35 am
cienkun
rada starszych

Z rodzicami? Jesteś pełnoletnia?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2014 1:17 am
Fatty
weteran forum

łorzesz 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2014 1:52 am
Samanya
bywalec

Jestem pełnoletnia, pełnosprawna, nie jestem ubezwłasnowolniona, posiadam pełną zdolność do czynności prawnych.
Facet po prostu zakpił ze mnie i to w perfidny sposób..

Najbardziej wku**iło mnie określenie, że się nie nadaję- "nie, bo nie"..

Gdybym nie miała odpowiednich kwalifikacji czy coś w tym stylu i nie spełniała wymogów, które przedstawił to przecież bym się tam nawet nie pokazała, nie złożyłabym aplikacji itd.
Wszystko wydawało się ok, idę pewna siebie, a tu ja pierniczę taki zonk.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2014 8:48 pm
cienkun
rada starszych

Hm,ja bym nie zrozumiał tego żartu. Dziwny. A ja to wcale nie pytam o przyczynę odmowy, bo szczerze mówiąc, wcale mnie to nie interesuje. Widocznie znaleźli kogoś, kto bardziej im pasował.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2014 8:50 pm
Fatty
weteran forum

Samanya, marsz do Weselnika cieszyć się, ze Cię ów gość Cię nie przyjął, bo jak widać typ dziwny, współpraca mogłaby sie ukłądać kiepsko 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2014 10:40 pm
Samanya
bywalec

[i]Fatty [/i] największe złości mi już przeszły 🙂
weselić się będę jak znajdę coś ciekawego, bo na razie to... jest jak jest

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2014 10:59 pm
Fatty
weteran forum

Ja dziś marudzę, bo bliski kolega zamiast powiedzieć mi coś wprost, magluje o mnie za plecami i dochodzą wieści do mnie, z różnych stron. Widziałam, że od jakiegoś czasu coś do mnie ma, ale uparcie utrzymywał, że nic (toś to takie babskie 😮 ), bo mi dogryzał jadowicie, po czym nagle się wycofywał bez ciągu dalszego, bez możliwości wyjaśnienia - taka metoda tchórzliwego burka, co wyskakuje gryzie w kostke po czym czym prędzej chowa sie do budy

Przykro mi troszeczke. 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2014 1:26 am
Fatty
weteran forum

Już 2 tygodnie jestem chora, cos mi nie chce przejść :/ Jestem już zmęczona kaszlem, katarem, muszę do konowała.

I jestem zła, bo zdrowo jem a cały czas coś :/

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2014 5:22 pm
Strona 267 / 286 Wstecz Następny
  
Praca