Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 31 / 286 Wstecz Następny
Koniara
stały bywalec

dupa dupa dupa dupa!
;(
jak sie jutro nie poprawi to nie wiem =((((
Tak jak zawsze ja, głupia i naiwna daje się nabrać. Wszyscy wykorzystują to że mam za dobre serce 😐 Takie mam wrażenie...
Robie coś, bo żal mi zwierzęcia, bo nie chce zeby było źle...
Jeśli jutro usłysze cos czego nie chce od pewnej osoby to znow sytuacja sie powtorzy ;(
Najprostsze wyjście to chyba zabrać się do roboty i w przyszlosci zarobic na wlasnego konia. Mieć wszystkich w dupie i w ogole... bo mam już dosyc
;( ;(

W ogóle jeszcze ta okropna szkoła ;/
Już się nie moge doczekac az mnie pedagog wezwie. ;[ ;[
myślą że nauka jest najważniejsza. A pasja to co? 😐
Przecież życie jest zbyt krótkie zeby polowe spedzać w szkole...
A najbardziej wkurza mnie to dzieleniu uczniow w szkole na lepszych i gorszych. Kto sie dobrze uczy ten lepszy ofc, a kto nie ten nie.
Kurdeeeeeeeee ;/
Chyba pójde spać żeby się nie dołować 😐
no i po co ja to pisze? ;/ ;|

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 2:58 am
verufer
bywalec

W ogóle jeszcze ta okropna szkoła ;/
Już się nie moge doczekac az mnie pedagog wezwie. ;[ ;[
myślą że nauka jest najważniejsza. A pasja to co? 😐
Przecież życie jest zbyt krótkie zeby polowe spedzać w szkole...

Moge potwierdzic ze szkola nie jest najwazniejsza... Czesto o wiele wazniejszych rzeczy sie uczymy poza nia... Ale jak ja to mowie, to pewnie jest dokladnie odwrotnie 😛

A najbardziej wkurza mnie to dzieleniu uczniow w szkole na lepszych i gorszych. Kto sie dobrze uczy ten lepszy ofc, a kto nie ten nie.

Szkola szybko przemija... I ten podzial przeminie szybciej niz myslisz...

Chyba pójde spać żeby się nie dołować 😐
no i po co ja to pisze? ;/ ;|

Czasem pisanie usmierza bol... Po to jest w koncu ten watek 😉

Tak. Jest tu na portalu taka kobieta, której mój kotek chętnie spełniłby wszystkie, nawet najskrytsze marzenia.

Nie bede wscibski i sie nie zapytam, nie bede wscibski i sie nie zapytam... Ktora to? 😉 Oczywiscie nie musisz tego pisac... 😉

Chciałbym jeszcze powiedzieć, że Verufer w dużej mierze przyczynił się do animacji mojego kotka bo sam bym tego nie zrobił.

Taa, a sw. Mikolaj istnieje... Pozdrawiam

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 3:11 am
Stanisław
weteran forum

Nie bede wscibski i sie nie zapytam, nie bede wscibski i sie nie zapytam... Ktora to? 😉 Oczywiscie nie musisz tego pisac... 😉

Na pewno nie ta sama o której Ty myślisz 🙂
To jest moja słodka tajemnica i nie będę się publicznie obnażał 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 3:25 am
verufer
bywalec

...raz tylko spróbowaliśmy, ale nie wyszyło, bo on miał wtedy dziewczynę i jakoś wyrzuty sumienia nas zjadały..teraz mimo to że on znowu jest w jakimś związku, nie do końca chyba trafionym, a ja jestem sama coś sie -odgrzewa..coś sie zaczyna i nie wiem jak się skończy...

Wiesz co Azizan, może nie powinienem się wtrącać ale już nie mogłem wytrzymać. Jeśli on ma dziewczynę i w tym samym czasie próbuje z Tobą to naprawdę dobrze o nim nie świadczy. Ja bym na Twoim miejscu sobie odpuścił. 😉

Ja też już nie mogę wytrzymać w tym momencie. Jeśli on ma dziewczynę to również i z Twojej strony jest bardzo nie w porządku, jesteś nie fair w stosunku do jego dziewczyny, nieważne jaka ona jest. Czy pomyślałaś choć przez moment co ona by poczuła, jak bardzo byłaby zraniona, gdyby się dowiedziała? Wiem co mówię, bo sama jestem czyjąś dziewczyną, wiem jak to jest być zazdrosnym...wybacz mi tak bezpośrednie słowa, ale wolę najgorszą prawdę prosto w oczy niż słodkie kłamstwa...

Prawda zawsze rani... A moze gorsze dla tej dziewczyny byloby trwac w zwiazku w ktorym facet nie jest przekonany co do slusznosci swego wyboru? I dopiero wtedy mogloby ja to unieszczesliwic? Jesli Azizan jest mu przeznaczona, to co w tym zlego? Moze powinno sie to stac szybciej, by po drodze nie zranic tylu osob, ale kto zna sciezki przeznaczenia? Pozdrawiam

Na pewno nie ta sama o której Ty myślisz
To jest moja słodka tajemnica i nie będę się publicznie obnażał

A o ktorej ja mysle? :spryciarz: To powiedz przynajmniej, czy ona sie domysla, ze Ty ten tego ten... 🙂

[edytowane 29/4/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 3:26 am
azizan
bywalec

Loviisa-chan - dlatego że on ma dziewczynę na razie rozmawiamy i nic więcej. przedtem , kiedy wyszliśmy poza rozmowę nie wiedziałam ze ma dziewczynę. i wczoraj po parogodzinnej rozmowie powiedziałam, że albo wóz albo przewóz bo mi sie nie podoba ta sytuacja i nie czuje sie porządku. unikam jak mogę spotkań, unikam kontaktu bo jest coś co mnie ciągnie, jak narkotyk, uzależnienie. ale jako że nie chce być tą trzecią dlatego hamuje rozwój tego co jest.

i dlatego choć mi zależy usunęłam się w cień. po to aby on wyczyścił sytuacje. nie jestem tą trzecią, nie zrobiłabym tego z premedytacja kobiecie. bo wiem jak mi by było przykro. ale są pewne rzeczy na które nie mam wpływu.

zawsze krążymy jak takie satelity wokół siebie, ale zawsze nas związki powstrzymywały... to jest zabawne. bo nie jest to zdrada. jest to po prostu przyspieszone tętno, jak rozmawiamy. nawet ręki sobie nie podajemy na przywitanie. po co wzbudzać prąd?? a że sytuacje życiowa postawiła nas w sytuacji takiej że zmuszeni jesteśmy wpadać na siebie raz na jakiś czas, jedyne co mogę zrobić, to go unikać. tyle

Stanisław- sama nie wiem co myśleć, wiem że nie jest on w porządku..ale jak powiedziałam, nie podajemy sobie nawet ręki..jest to po prostu coś co wisi w powietrzu. czy on probuje ze mną..nie wiem czy można to tak nazwać. po prostu powiedział to co obydwoje wiemy, że kiedyś napięcie będzie zbyt silne i wybuchnie...i pewnie spróbujemy ze sobą żyć, i jak sam powiedział pewnie będzie cudownie.ale sam też powiedział że na razie nie może bo musi załatwić pewne sprawy,zobowiązania które ma. a co to są za sprawy??.. przyzwyczajenie, obowiązki wobec tej dziewczyny, ...nie wiem. i nie pytam...bo po co??

verufer - "Jesli Azizan jest mu przeznaczona, to co w tym zlego? Moze powinno sie to stac szybciej, by po drodze nie zranic tylu osob, ale kto zna sciezki przeznaczenia? " i własnie tego nie wiem. nie wiem jakie sa ścieżki losu..

[edytowane 29/4/2008 przez azizan]

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 3:32 am
Stanisław
weteran forum

Przepraszam Veruferku ale skończymy ten temat. Pociągnąłeś mnie za język. Ja się niechcący trochę odkryłem ale lepiej będzie jak wszystko zostanie na obecnym poziomie. Ok! 🙂
Pozdrawiam.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 3:43 am
verufer
bywalec

Przepraszam Veruferku ale skończymy ten temat. Pociągnąłeś mnie za język. Ja się niechcący trochę odkryłem ale lepiej będzie jak wszystko zostanie na obecnym poziomie. Ok! 🙂
Pozdrawiam.

Ok... Sorry jesli Cie urazilem... Nie mialem takiego zamiaru... W kazdym razie jest tu tyle fajnych kobiet, ze raczej ciezko sie domyslec o ktora moze chodzic 🙂 Nie wnikam 🙂 A moze Ty tez jej sie podobasz? 🙂 Pozdrawiam

[edytowane 29/4/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 3:49 am
verufer
bywalec

Ja zaraz jade do domu na weekend i net znow bede mial dopiero w poniedzialek 🙁 No to zycze wszystkim udanego weekendu Pozdrawiam

[edytowane 30/4/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 3:06 pm
rubia
forumowy expert

Fasolka, i jak poszło??? Ja niemieckiego ni w ząb...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2008 12:20 am
rubia
forumowy expert

Całuski, uściski i baw się dobrze! (Tylko nie myśl, broń Boże, o niemieckim 😉 . U nas w UK też dłuższy weekend: w poniedziałek mamy tzw. Bank Holiday więc już się nie mogę doczekać 3 wycieczkowych dni 😎 Spadam stąd, zanim mnie moderator do weselnika przesunie 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2008 12:35 am
Stanisław
weteran forum

Gardło mnie od wczoraj boli. Szvczególnie jak przełykam ślinę. Pogryzam czosnek między posilkami 🙁

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2008 5:51 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Gardło mnie od wczoraj boli. Szvczególnie jak przełykam ślinę. Pogryzam czosnek między posilkami 🙁

A miodku z cytryną nie próbowałaś ? Ja się tym zawsze ratuję.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2008 6:38 pm
Natasha
stały bywalec

Stanisław zaparz sobie 2 łyżeczki majeranku, sczyptę suszonego imbiru i jeśli masz-1 łyżeczkę suszonych owoców czarnego bzu i wygrzej się pod kocem-do jutra miną wszystkie przeziębieniowe objawy 😉

ja za to dostałam ochrzan od rodziców, zgadnijcie dlaczego-oczywiście przypaliłam moje sojowe kotlety ;P

[edytowane 1/5/2008 od Natasha]

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2008 7:30 pm
Stanisław
weteran forum

Serdecznie Wam dziękuję za rady. Dobrze jest mieć takich przyjaciół. Już mi powoli przechodzi ale jeszcze czuję się osłabiony. 🙁

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2008 7:49 pm
Mayka
bywalec

Mój pies wczoraj znowu stracił przytomność 🙁 Kolejny raz myślałam, że to już koniec. Ale znowu się udało. Podałam mu od razu zastrzyk i doszedł do siebie. Teraz śpi tak słodko koło mnie, a ja zastanawiam się jak długo jeszcze będę miała to szczęście mieć go przy sobie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/05/2008 12:47 am
Strona 31 / 286 Wstecz Następny
  
Praca