Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 56 / 286 Wstecz Następny
patusiek16
stały bywalec

To ile Ty nie miałaś tego okresu?! I co jeszcze mnie ciekawi po jakim czasie bycia wege? A jakież to szczęście się mogło obudzić w takiej sytuacji? 🙁

Nie mam go od stycznia ,wege zostałam w maju pod koniec.
Szczęście i energia bo zaczęłam więcej jeść nie mówię ,że to od mięsa tylko ogółem od jedzenia bardzo dużej ilości jadełka.
wcześniej starałam się jeść niby zgodnie za zapotrzebowaniem organizmu liczonym na necie w kalkulatorach i uważać na to co jem i brakowało mi energii ciągły smutek i zmęczenie
.zrozumiałam ,że kontrolowanie kalorii i ograniczanie się to jakby zarzucanie na siebie samemu klatki.
A ja chcę być wolna tak więc stawiam na sport a jedzenie to coś co tylko może sprawiać mi przyjemność nie odwrotnie.
Ruch i jeszcze raz ruch ,nigdy więcej diety.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2008 7:27 pm
patusiek16
stały bywalec

Przecież napisał ci wszystko dokładnie za co i dlaczego.
Może czas przemyśleć swoje zachowanie na forum?

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2008 7:28 pm
leslie
bywalec

powód jest podany

powód do kitu, to ze ja sie nie wypowiedzialam nie znaczy ze inni nie chcą, ale xxl sie na mnie uwziela

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2008 7:43 pm
Andros
bywalec

mamy ci współczuć? ciesz się, że jeszcze bana nie dostałaś

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2008 7:45 pm
Stanisław
weteran forum

Znów dochodzi do niepotrzebnych sprzeczek i wzajemnego oskarżania się. Leslie trzeba spokojnie wytłumaczyć na czym polega nieprawidlowość w jej poście. Chodzi o to, że nie umieściła komentarza na na wklejony artykuł pod swoim tematem. Więc po edycji poprawiła się i króciutki komentarz zamieściła. Temat jest ciekawy bo dotyczy parapsychologii być może bezpośrednio nie związanej z wegetarianizmem ale takie tematy również są tu umieszczane.
Proponuję żeby zamiast się sprzeczać to raczej pomagajmy sobie cierpliwie i tłumaczmy swoje błędy spokojnie to będziemy ich popelniać coraz mniej i atmosfera na forum stanie się przyjemna i sympatyczna. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2008 7:57 pm
Andros
bywalec

Hai Sensei 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2008 8:43 pm
Likwidator
bywalec

Ludzie, jak Wy często piszecie tu o złamanych sercach z powodu nieszczęśliwej miłości [Współczuję, naprawdę],
dzięki Wam doszedłem do wniosku że fakt iż nigdy w życiu się nie zakochałem, nie jest przekleństwem a jakimś 'mistycznym Darem' dostępnym dla Niewielu

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2008 9:25 pm
StellaArtois
weteran forum

xxl sie na mnie uwziela

xxl wzorowo pełni obowiązki moderatora

Przecież napisał ci wszystko dokładnie za co i dlaczego.

jak coś to : "napisałA"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2008 10:04 pm

wczoraj mialam okropny wieczor....kiedy weszlam do kuchni zeby przygotowac posilek dla mojej kici otworzylam lodowke i zobaczylam jakies dziwne jajka bez skorupki z zabarwieniem czerwonym przerazilo mnie to ale kiedy wyrzucalam pusta puszke do kosza poczulam okropny zapach i zobaczylam....wnetrznosci biednej kurki!!!!odrazu slabo mi sie zrobilo i wzielo mnie na wymioty:-( wkurzylam sie na mame ze nie probowala nawet ukryc przede mna tego okrucienstwa buuuuu nie moglam zasnac:-(

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2008 10:55 pm
Ktosiek
stały bywalec

dzięki Wam doszedłem do wniosku że fakt iż nigdy w życiu się nie zakochałem, nie jest przekleństwem a jakimś 'mistycznym Darem' dostępnym dla Niewielu

Ja również 😀 Dzięki laski!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 2:03 am
vegesmile
bywalec

Haha, śmieszne 😛 A mi jakaś ważka wpadła, ponieważ leciała prosto na mnie, a nie chciałam się drzeć odpychałam ją poduszką, to natrafiła na otwarte pudełko w ktorym ją zamknęłam. Teraz nie ma kto jej wypuścić! Mężczyźni, przyleź któryś!

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 2:40 am
leslie
bywalec

dzięki Wam doszedłem do wniosku że fakt iż nigdy w życiu się nie zakochałem, nie jest przekleństwem a jakimś 'mistycznym Darem' dostępnym dla Niewielu

Ja również 😀 Dzięki laski!

Ktosiek a Ty jesteś dziewczyną czy chłopakiem bo juz sama nie wiem ❓

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 2:47 am
xxl
 xxl
weteran forum

Leslie, jeśli masz mi coś do powiedzenia, to powiedz mi to na privie zamiast skarżyć się publicznie kiedy mnie nie ma. Nie zaglądam do zamkniętych tematów 😛

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 3:20 am
leslie
bywalec

napsiałam Ci ze zamkniecie tematu o telekinezie bylo nie fair i bez powodu

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 3:48 am
xxl
 xxl
weteran forum

Cóż, nie powiem Ci nic nowego, dopóki nie zrozumiesz tego, co zostało napisane wcześniej. Sugeruję czytać aż do skutku 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 4:01 am
Strona 56 / 286 Wstecz Następny
  
Praca