Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 64 / 286 Wstecz Następny
Stanisław
weteran forum

a nas wczoraj postawili w stan gotowości w pracy... i skonczyło sie moje obijanie... 😮

Chyba czytają nasze forum :rotfl:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 2:55 pm
badba
bywalec

a nas wczoraj postawili w stan gotowości w pracy... i skonczyło sie moje obijanie... 😮

Chyba czytają nasze forum :rotfl:

nie strassz mnie... a tak poważnie to nie czytają bo niestety nie znają jezyka polskiego... dobrze pracować za granicą,... chyba jedyny plus... 😉

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 5:51 pm
Nantosvelta
forumowy expert

ja to nei moge się doczekac, aż w końcu skonćzę moją (piep***) uczelnię i wyjadę do Anglii 😀 Jużwiem, że Brytyjczyków w Londynei zbyt dużo nei ma, więc narażnona na język brytyjski tak bardzo nie będę :rotfl:

A narzekac dzisiaj nie mam na co 😮 Może na to, że jak wychodziłam z domu, to zapomnaiłam zaknąć okno 🙁
Ale nic się na szczęście nie stało 🙂

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 1:35 am
adamrozew
stały bywalec

Cóz, przyszło mnie narzekac równiez
Fajny okres miałem w swom zyciu, ale wczoraj sie skonczył.
Przede wszystkim mam zniszczone (błotnik i maska) nowe auto.
Po drugie wczoraj wygrały we mnie wszystkie cechy których po prostu w sobie nie lubie ( a juz tak dlugo miałemm w sobie taką fajną równowagę), posprzeczałem się z najbliższymi. Teraz mam wyrzuty sumienia, mpcno obnizony nastrój a on pomimo normalnego mojego funkcjonowania nie poprawia się tak szybko. Jest sobota zamiast zrobic cos miłego dla duszy. ciała i rodziny idę na dyżur (które normalnie lubię ale nie dzis) i wracam dopiero jutro po 24 godzinach

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 10:26 am
krysia
bywalec

Głowa do góry Adamie wszystko będzie dobrze,gdy wrócisz po dyżurze do domu po tylu godzinach problem trochę zblednie i spojrzysz na to wszystko inaczej a i rodzinka na pewno też nie będzie miała żalu 🙂 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 2:20 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Adamie, współczuję Ci 🙁 Auto pewnie da się zrobić, zresztą jest to tylko przedmiot. Najważniejsze czy wszyscy są w porządku 🙂
Fasolencjo, są takie sytuacje niekiedy, że o rodzine ni warto walczyć. Niekiedy ciągla walka jest jak walka Don Kichota z wiatrakami.
Chociaż teżjestem tego samego zdania co Krysia, że jak Adamie wrócisz z dyżuru, to atmosfera się w domu zmieni na lepszą 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 3:05 pm
adamrozew
stały bywalec

Da się wytrzymać w pracy , najlepszy dowód, że mam chwilę czasu usiąść przy kompie.
Za słowa otuchy dziękuję, mam świadomość, że ludzie mają większe problemy.
Jak to Budka śpiewała "A po nocy przychodzi dzien, a po burzy spokój" więc będzie oki.
Dziekuję Wam wszystkim. Naprawdę ten portal i Wy którzy tu piszecie jestescie wspaniali
Pozdrawiam
Adam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 5:43 pm
badba
bywalec

adamrozew nie przejmuj sie takimi dyżurami... ja też lekarz i też takie dyzury mam nawet zdarzają sie większe... u nas jest tak jak spokój to i czasem człowwiek marzy o jakimś pacjencie, a czasem jest tak że nie ma czasu usiąść i kaweczkę sie napić...

glowa do góry...

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 5:54 pm
adamrozew
stały bywalec

"adamrozew nie przejmuj sie takimi dyżurami... ja też lekarz... "
Witam, ja prawie nie dyżurem się przejmowałem:) do nich jestem przyzwyczajony, tylko niestety czym innym, ale dzięki 🙂 . Zastanawiam się ile tu jest lekarzy na tym portalu. 🙂
Pozdrawiam
Adam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 7:51 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Fasolencjo, zrozumiałam co napisałaś 🙂 doświadczenai wyszlo, że w niektórych domach jest tylk jedna osoba, która NIE rozwala tej atmosfery,a chciałaby ją podtrzymać na dobrej, spokojnej stronie. Tylko szkoda, że tyle osób na świecie jest konfliktowych 🙁

Adamie, nikt nie jest alfą i omegą 😀 Masz problem, to powineineś sie z nim podzielić. Robi się wtedy lepiej na duszy, i jest szansa, ze ktoś pomoże :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 8:23 pm
Mayka
bywalec

Ledwie wróciłam do pracy i znów zapalenie gardła. Piecze okropnie 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 9:35 pm
Nantosvelta
forumowy expert

ale dzsiaj zmarzłam 🙁 2 razy spacer po 40 minut (z przystanku do kumpeli i spowrotem) i nie umiem sięjeszcze poznierac 😮 Teraz piję cieplutka kawe z cykorii i rozgrzewam :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/09/2008 11:44 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Mnie z kolei przewiało wczoraj. Boli mnie głowa i czuję, że zaczyna mnie rozkładać... Pół dnia przespałam 🙁

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/09/2008 11:49 pm
badba
bywalec

a ja od wczoraj chodzę podminowana i prawie gryzę... wczoraj komputer zeżarł mi aż 5 stron mojej pracy doc..... ach.... tak sie napracowałam... teraz czekam na geniusza komputerowego mam nadzieję ze mi to znajdzie, odwirusowuje..... i przywróci do stanu poprzedniego....

z tego wszystkiego aż musiałam wziąść dzień wolny... :((

[edytowane 15/9/2008 przez badba]

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2008 2:02 pm
Stanisław
weteran forum

Pamiętaj zawsze o zapisywaniu na dykietce (jeśli masz w komputerze stację dysków) lub na płycie CD wszystkich danych, ktore są dla Ciebie ważne. Po każdym dłuższym tekście zapisuj do pamięci komputera. Ja zawsze tak robię.
Kiedyś przepisywałem do kompa teksty piosenek i po dwóch piosenkach wyłączyli prąd. Straciłem teksty i musialem powtarzać przepisywanie jeszcze raz bo ich nie zapisalem do pamięci. Na błędch człowiek się uczy 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2008 2:37 pm
Strona 64 / 286 Wstecz Następny
  
Praca