Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 88 / 286 Wstecz Następny
rubia
forumowy expert

Ensi, być może "to zła kobieta była" 😉 A poważnie: takie sytuacje bolą, ale szkoda czasu dla ludzi, którzy nie potrafią szanować uczuć innych.
U mnie dziś mała smutna rocznica.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2008 2:36 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Jestem wściekła !!! Mój komputer złapał wirusy i co prawda już zostały usunięte, ale ciągle na pasku zadań włącza się ta pieprzona ikonka "you have a security problem" ( z tej ikonki czerownej tarczy z białym krzyżykiem) blokując wszystko dosłownie co 5 sekund :mad2: Ma ktoś pomysł??? już próbowałam prawie wszystkiego i wychodzę z siebie, a muszę do czwartku zrobić zadanie na zaliczenie i teraz nie mam jak ;/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2008 1:59 pm
Stanisław
weteran forum

Czerwona ikonka w komputerze może sugerować, że nie masz włączonych zabezpieczeń w komputerze albo zainstalowanego lub zaktualizowanego programu antywirusowego.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2008 2:20 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

MAM zainstalowany a on tego nie wykrywa!! Robiłam skan dwoma programami i żaden nic nie wykrył a teraz zrobiłam trzecim i wykrył 37 groźnych wirusów !!! Co robić??? Fasol, a co to za program?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2008 2:27 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Ok to poproszę.

EDIT: Wysłałaś już ? Bo skrzynkę mam nadal pustą : )

[edytowane 16/12/2008 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2008 2:35 pm
pawel747
bywalec

Loviiso, być może moja rada wyda Ci się głupia, ale jest szczera i w moim przekonaniu bardzo dobra 😉
http://ubuntu.pl/
Od kiedy przerzuciłem się na to kilka lat temu, liczba moich kłopotów z komputerem zmalała baardzo znacznie. Można zapomnieć o wirusach, a wszystkie potrzebne programy i sterowniki są "w pakiecie". Nie boli. A jeśli chcesz zostać przy tym, co masz, na Twoim miejscu skopiowałbym chyba ważne pliki, sformatował dysk i zainstalował wszystko od nowa... ;p Miałem też kiedyś podobne zabawy z wirusami i po poświęceniu masy czasu, skończyło się o ile pamiętam i tak formatowaniem dysku. Ale może Ty będziesz miała więcej szczęścia i tak czy inaczej tego Ci właśnie życzę :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2008 4:34 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Linux? Nie, dzięki 😉 Dziękuję za radę ale jednak chłopak przyjaciółki mi pomógł się z tym uporać (UFF), a za kilka dni zrobię kopię zapasową danych, zgram je na płyty, zrobię format i będzie git ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2008 7:03 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Spox, w sumie to już mam kompa uleczonego :D:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2008 7:17 pm
Deleted
forumowy expert

Może nie była tego warta, ale ja ją cały czas kocham i to jest właśnie najgorsze 🙁 . W dodatku te problemy finansowe w rodzinie... tak przesranych świąt jeszcze nie miałem, a lepiej to raczej nie będzie, w końcu mamy kryzys... I jeszcze tyle na nią wydałem... Powiem Wam szczerze - już nigdy nie chce się zakochać.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2008 10:42 pm
pawel747
bywalec

Linux? Nie, dzięki 😉

Jest z tym trochę jak z wegetarianizmem 😉 Demonizuje się sprawę i ludzie się boją. A jak już ktoś się zdecyduje, zarzuca sobie zazwyczaj najwyżej to, że zrobił to tak późno.

a linux jest fajny, zwłaszcza te schizowe gierki, np ta o królikach 😉

Oj nie wiem - w każdej dystrybucji można znaleźć inne gry, nawet nie wiem jakie teraz mam. Kiedyś jedną fajną faktycznie wyhaczyłem jak mi się nudziło ;p

Może nie była tego warta, ale ja ją cały czas kocham i to jest właśnie najgorsze 🙁 . W dodatku te problemy finansowe w rodzinie... tak przesranych świąt jeszcze nie miałem, a lepiej to raczej nie będzie, w końcu mamy kryzys... I jeszcze tyle na nią wydałem... Powiem Wam szczerze - już nigdy nie chce się zakochać.

Czas leczy rany... Trzeba wziąć się w garść...
A pieniądze... może być ciężko, ale to zawsze tylko pieniądze. Z czasem na pewno też się ułoży!

[edytowane 16/12/2008 przez pawel747]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2008 10:47 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Jest z tym trochę jak z wegetarianizmem 😉 Demonizuje się sprawę i ludzie się boją. A jak już ktoś się zdecyduje, zarzuca sobie zazwyczaj najwyżej to, że zrobił to tak późno.

Być może, ale jestem przyzwyczajona do windowsika i nie lubię tak drastycznych zmian 😉 No chyba, że dostałabym ślicznego MacBooka 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2008 11:54 pm
_iwona_
bywalec

Doła mam kompletnego.
Postanowiłam sobie ponarzekać i napisałam dłuuuuuuugiego posta. Jak kliknęłam "odpowiedz", to mnie wywaliło... Że niby synchronizacja nieprawidłowa...
Widać taki już mój los, że nawet tutaj nie mogę się wyżalić...
Chrzanić to...
Właściwie i tak by to nic nie dało...
Nie widzę światełka w tunelu...
Może ktoś by zaświecił?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2008 3:45 pm
Stanisław
weteran forum

Mnie też wyrzuca jak napiszę zbyt długiego posta a później klikam . Najlepiej napisać posta w jakimś programie do pisania np: i metodą kopiuj/wklej wstawić go po zalogowaniu tutaj 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2008 5:27 pm
krysia
bywalec

Może nie była tego warta, ale ja ją cały czas kocham i to jest właśnie najgorsze 🙁 . W dodatku te problemy finansowe w rodzinie... tak przesranych świąt jeszcze nie miałem, a lepiej to raczej nie będzie, w końcu mamy kryzys... I jeszcze tyle na nią wydałem... Powiem Wam szczerze - już nigdy nie chce się zakochać.

Ensifer! Nigdy nie mów nigdy.Czasami żle lokujemy swoje uczucia a to znaczy,że jeszcze nie trafiłej na swoją połówkę a gdy ją znajdziesz zakochasz się prawdziwą i odwzajemnioną miłością i wszystko będzie ok.czego Ci życzę z całego serca.

[edytowane 17/12/2008 od krysia]

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2008 7:01 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Jak kliknęłam "odpowiedz", to mnie wywaliło... Że niby synchronizacja nieprawidłowa...

Mnie też wyrzuca jak napiszę zbyt długiego posta a później klikam .

Gdy mnie coś takiego się przytrafi to loguję się jeszcze raz , klikam strzałkę wstecz , wstecz i wstecz do momentu aż odzyskuję zapisany list . wtedy dopiero klikam znów odpowiedz. 😉
Ale zanim do tego doszłam straciłam kilka długich postów. Wiem, drugi raz już się nie chcemy powtarzać i jesteśmy wściekli.
A może ktoś ma inny sposób ? Podzielcie się doświadczeniem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2008 12:25 am
Strona 88 / 286 Wstecz Następny
  
Praca