Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianizm=brak ognia wewnętrznego   

Strona 2 / 2 Wstecz
Jakub
bywalec

Dostojewski jeszcze w tym roku był w podstawie programowej, więc powinien być przerabiany. Goethe to coś innego, bo on jest na rozszerzeniu i go nie trzeba przerabiać. Musiałeś mieć kiepskich nauczucieli od polskiego Jakubie.

Tak, bez wątpienia wybitni nie byli. Tylko że kiepscy nauczyciele i zlewanie dużej części klasyki światowej to nie jakiś ewentment, ale powszechna praktyka. 🙁

[img]http://i25.photobucket.com/albums/c62/hamletron/priceless.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/08/2007 4:18 am
Michalina
rozmówca

Ja miałam to szczęście, że w ostatniej klasie liceum miałam po prostu niesamowitą nauczycielke, która jednocześnie była świetnym pedagogiem, co się niestety rzadko zdaża. Nauczyciele języka polskiego mają przed sobą bardzo trudne zadanie. Po pierwsze dlatego, że wszyscy uczniowie muszą napisać maturę z tego przedmiotu, a po drugie, to jast to przedmiot, do którego trzeba umieć zachęcić, zaciekawić ucznia, bo tylko tak można go skłonić np. do przeczytania książki. Niestety, nie wszyscy to potrafią.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/08/2007 7:01 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca