Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

W-f  

Strona 1 / 3 Następny
Koniara
stały bywalec

Mam takie pytanie bo niektórzy z Was skonczyli szkołe a niektórzy jeszcze nie ... wiec, zagrozenia podobno mają byc wystawione miesiąc przed konferencją nie? Czy jak teraz dowiedziałam sie od kolezanki że podobno jestem zagrozona z wf bo ciągle nie ćwicze to moge dostać pałe? Na kartce z zagrożeniami nie było nic o tym przedmiocie, to powiedzcie mi czy ona tak moze czy nie xD Jak moze to w takim razie bede miała poprawke w wakacje z wfu :D:D Pozdr.

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2007 12:53 am
Surri
bywalec

Hahaha:D, podobno można, jak chodziłam do liceum to jakas dziewczyna miała mieć komisa własnie z wf,
Ja tam w liceum zawsze przynosiłam L4 i miałam spokuj :P,
A na studium, przychodzi sie poplotkować z wuefistką :)- przynajmniej u mnie w szkole tak jest 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2007 12:59 am
Koniara
stały bywalec

:D:D Ale ona moze tak 6 dni przed konferencją jeszcze jak mnie nie ma? Kurcze ja nie chce kiblować 😡 Wstyd! xD

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2007 1:04 am
Surri
bywalec

Chyba powinna Cie uprzedzic troche wczesniej o Twojej sytuacji.... A może tak tylko straszy? Nauczyciele to uwielbiają.
Trzymam kciuki, żebyś wyszła z tego cało,
A gdyby... (odpukać), to masz dwa miechy na nauke 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2007 1:10 am
Olla
 Olla
bywalec

sa licea gdzie zdaje się na maturze kazdy przedmiot i matura jest rozłozona na dwa lata. To typ francuski! Tam to jest dobiero. A tu Koniara wykazałaś się totalną ignoracją!

Be dziewczynka be 😛 !

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2007 1:17 am
Koniara
stały bywalec

Tylko że we wtorek jest konferencja olla jaką ignorancją? :D:D to lenistwo 😡

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2007 2:10 am
Asia
 Asia
bywalec

Eee... no nie, nie moze Ci tak powiedziec i to teraz kiedy się wystawia oceny,tak jak pisałas powinna poinformować Cie o tym cały miech wcześniej 😛
no ale wiesz coo jak będziesz mieć z w-fu pałkę - to zbrodniłaś 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2007 2:12 am
Olla
 Olla
bywalec

to jest ignorancja ! Czy z polaka czy matmy tez byłaś leniwa ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2007 2:27 am
Fatty
weteran forum

Ja z wf byłam zawsze łamagowate beztalencie, z tragiczną koordynacją ruchową, na dodatek bojące się piłki 😉 Niechęcia do tegóż przedmiotu pałałam już od podstawówki- wzorowy kujonek byłam, a pierwszą w życiu pałę zaliczyłam z wf właśnie. To był wstrząs! 😀
Ale trójczynę wypracowałam, majac zawsze strój na wf , więc zagrożenie mnie ominęło... ale z religii to zagrożenie miałam,oj miałam. Za ignorancję właśnie 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2007 2:33 am
Asia
 Asia
bywalec

Eee ale wy leniwe jestescie 😛 heh 😀 ja mam np 6 z w-fu 😀 przeciez to faajny przedmiot 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2007 2:41 am

Teoretycznie tak, powinni Ci pow3iedziec miesiac przed koncową rada pedagogicznba. ale jak sie uprze to Ci łana postawi i tyle. Jesli nie konczysz szkoły (tzn. nie jestes w ostatniej klasie jakiejs szkoły) to i tak zdasz, bo warunkowo. Równiez uwazam, ze niezdanie z wf to nie lenistwo, ale głupota,. przeciez wystarczy na nib byc ze 2 razy w miesiacu by miec 2. Ale nie moja sprawa, zyczę zdania (:

koskaan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2007 2:51 am
Fatty
weteran forum

Nie fajny dla tego, kto w trakcie rozgrzewki ze zmęczenia ma ochotę opuścić ziemski padół, i komu przy dwutakcie łzy napływają do oczu bo wszyscy sobie radzą a tylko mnie plączą się nogi, nie wiem kiedy biec,kiedy piłkę złapać i kiedy ją rzucić 😛

Najgorzej jednak było kiedy wf-istka zrobiła ze mnie taką ofiarę 😮
"Wy macie możliwości a się lenicie, a taka Lidka(ja) nie jest taka sprawna jak wy, nie ma takiej koordynacji ruchowej jak wy,ale się stara"
Cóż, nie potraktowałam tego jako pochwały za starania, a jako podkreślenie tego,że jestem gorsza od innych 😉

Dzięki niebiosom,że już szkołę skończyłam! 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2007 2:51 am
Koniara
stały bywalec

to jest ignorancja ! Czy z polaka czy matmy tez byłaś leniwa ?

Jejkuś noo... Nie znosze w-fu pop prstu. Co mi z tego ze bd nosiła ten strój i ćwiczyła jak nic mi nie wychodzi. Tak jak Fatty bo je sie piłki, nie umiem przeskoczyc skrzyni, satanąć na rękach i głowie co ostatnio robili. jedyne to zrobić mostek bo sie nauczyłak kiedyś. Przykre jest, jak gramy w siatkówke i zawsze ja jestem na koncu wybierana do druzyny jako ta resztka.

Jesli nie konczysz szkoły (tzn. nie jestes w ostatniej klasie jakiejs szkoły) to i tak zdasz, bo warunkowo.

a więc zdam ha! jestem w I gim to zdam mam nadzieje.
Nie no najwyzej sie będe kłucić że nie wiedziałam i powinna mi powiedzieć miesiąc wczesniej ;/
Nienawidze w-fu

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2007 3:47 am
aniusia
bywalec

ja to dawno temu lubilam wf w podstawowce kiedy to moja sprawnosc fizyczna byla najlepsza a potem to juz tylko gorzej w dodatku zawsze mialam zatargii z nauczycielami od wf wkurzalo mnie ze mam skakac biegac upadac siadac itd na ich zawolanie masakra. Kiedy chce to cwicze kiedy nie to nie:D szkoda ze sa oceniane nasze zdolonsoci wedlug jednego kryterium jakby to wszyscy byli tacy sami:/

ja zawsze z biegow mialam 3 bo po ktoryms okrazeniu robilo mi sie slabo nogi wysiadaly i z reguly bylam w koncowce i chyba by byc lepsza musialabym biegac systematycznie a to robia nieliczni. Nie jestem zwolenniczka wf, w kazdej szkole do ktorej chodzilam zajecia nie mialy jakiegos systematycznego ciekawego programu a "Ci "grubsi" dla ktorych wf jest ponoc najbardziej wskazany dawali zwolnienie lekarskie i wsio mieli to z glowy beznadziejne bezsensowne lekcje. Nie jestem przeciwniczka ruchu wrecz przeciwnie uwazam ze sport to zdrowie ale halo to ma byc relaks!?! A nie stresujaca godzina czy dwie gdzie wyznacznikiem jest stan kondycji fizycznej

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2007 4:09 am
vanityy
bywalec

Równiez uwazam, ze niezdanie z wf to nie lenistwo, ale głupota,. przeciez wystarczy na nib byc ze 2 razy w miesiacu by miec 2. Ale nie moja sprawa, zyczę zdania (:

😮 😮 😮 yy to do jakiej ty szkoły chodzisz/ chodziłaś ?? jak by ktoś raczył się zjawić 2 razy w miesiącu na w-fie to by go w życiu nie przepuścili

1, Nagrabił by sobie u nauczyciela w-fu, który przy wystawianiu ocen nie był by przychylny bo i po co skoro ktoś olewał go cały rok szkolny a pod koniec przy wystawianiu ocen końcowych przypomniało by mu się gdzie jest sala gimnastyczna.

2, Trudno pozaliczać coś w ciągu dwóch 45 minutowych lekcji z czego jakieś 30 minut to czas na ćwiczenia.. a w ciagu miesiąca z średnio wpadają jakieś 4 oceny.

3, Jeśli nauczyciel wystawia ocenę końcową i zobaczy że ktoś nie ma tej wymaganej (ustalonej odgórnie przez KEN ) ilości ocen to podlicza frekwencję danego ucznia by sprawdzić czy był on rzadziej niz go nie było. Jeśli procent godzin nieobecnych sięga jakiś tam procent (tego nie wiem więc nie będę sie wymądrzać ) to taki w-fista ma prawo wystawić nieklasyfikację.

A co do w-fu podpisuję się obiema rękami pod wypowiedziami wyżej, które mówią o hmyy delikatnie mówiąc o barku miłości do zajęć wychowania fizycznego,
🙂
Pozdrawiam. Vaniek c(:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2007 2:24 pm
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca