Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

WYBORY-małe pytanko.....  

Strona 3 / 3 Wstecz
bułek
forumowy expert

Ja nastawiałem się do pójścia na głosowanie, troche słuchałem co mają do powiedzenia, co obiecują i nikt mi nie przypasował. Wiem, że to mój obowiązek ale mam to w d.
Po wyborach w Polsce też miało się zmienić a jest jak było.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2009 5:16 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ja na wybory pójdę ale pani która jest z wlkp na liście prozwierzęcych to tak do końca nie jest moim zdaniem przychylna prawom zwierząt. Zakaz futer-NIE, zakaz występowania zwierząt w cyrkach-NIE. No ale może do tego kiedyś owa pani dorośnie. Najwidoczniej lubi cyrki i lubi futra a trudno zrozumieć, że coś co się lubi jest złe bo to oznacza, że sami robimy źle. Albo nie ma wystarczającej wiedzy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2009 2:27 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Ja na wybory nie idę, idę na inne w tym samym dniu, dotyczące mojego miasta a do polityki się nie mieszam :]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2009 4:04 pm
Sagamore
stały bywalec

ja też nie idę - wszyscy politycy są przyjażni zwierzętom i to jakim tylko chcecie, oczywiście pod warunkiem, że oddacie na nich swój głos heheh

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2009 6:41 pm
pmk
 pmk
bywalec

Rzadko oceniam ludzi, jednak jeśli ktoś stwierdza, że rezygnuje z wolności na rzecz lenistwa czy czegoś innego to uważam go za ***. 😡

NA WYBORY TRZEBA IŚĆ I NIE MA ŻADNEGO ARGUMENTU PRZECIWKO!!!

[edytowane 5/6/2009 przez pmk]

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2009 9:06 pm
Devaa
bywalec

ja nie mam 18 lat by glosowac;P ale tak bym chyba glosowala na PO. kurde, ale wiecie i tak, ze najwiecej co do tego moga zdzialac slawne osoby, gdyby np Doda czy Górniak itd. zaczely gadac o ekologii i prawach zwierzat skonczyly z futrami i zachecaly do wege to wsyztsko co zwiazane z poprawa zycia zwierzat i przyrody byloby totalnie latwe.
jesli bede kiedys slawna jak Doda, to obiecuje ze sie postaram;P hehe:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2009 1:26 am
Dyzio
stały bywalec

jesli bede kiedys slawna jak Doda, to obiecuje ze sie postaram;P hehe:D

Gorąco Ci tego życzę 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2009 2:17 am
Lily
 Lily
Famed Member

Ja nie byłam, i tak nie miałabym na kogo głosować 😉 Tyle że ja już tyle wyborów widziałam, że nie wierzę, że jakiś polityk coś zmieni na lepsze.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2009 3:51 am
xxl
 xxl
weteran forum

Mogę już głosować, ale nie zrobiłam tego. Nazwiska kandydatów są mi kompletnie nieznane, a co dopiero ich programy. Z resztą, nie wierzę już w nic, co dotyczy polityki, z wyjątkiem prawa koryta. Odcinam się od tego bagna, przez które czuję się oszukiwana. Do głosowania zniechęca mnie też wszechobecność okropnych plakatów z wyretuszowanymi do granic możliwości twarzami polityków, uśmiechających się do mnie niezbyt wiarygodnie z każdego możliwego drzewa i słupa. Kompletna strata papieru i przyszłe śmieci. Głupi ten, kto pokieruje się "ładnością" plakatu przy oddawaniu głosu.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2009 4:06 am
xGetBoredx
bywalec

Oglądam wczoraj TVN24 po 22 gdzie pojawiły się wyniki sondażowe, zlecone przez ową stację. Pierwsze co mnie zdenerwowało to fakt, że takie sondaże nijak są obiektywne, zwłaszcza że TVN zwykł być stacją polityczną. Po drugie jarali się niezwykle tymi wynikami - mówili jakby to były co najmniej te oficjalne. Podawali nawet nazwiska osób, które już dostały mandaty - no przepraszam, jak można przewidywać takie rzeczy na podstawie zdania małej garstki ludzi?
Kolejna sprawa towarzysząca tym wyborom to frekwencja - niecałe 30% (wg TVN24) to niestety bardzo mało. Mniej niż 1/3 społeczeństwa poszła na wybory, widać jak bardzo polityka nas brzydzi. Denerwowały mnie także kampanie reklamowe, pełno spotów, występy polityków, plakaty itp. Nawet na dniach mojego miasta reklamował się Jerzy Buzek, należy dodać, że przerwał koncerty i rozgrywany mecz :/

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2009 11:12 am
bułek
forumowy expert

Kurde mogłem iść. Kolega(oddał głos nieważny) mówił, że znalazł przed lokalem wyborczym 5o zł. Może mi też by szczęście dopisało 😉

[edytowane 8/6/2009 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2009 9:01 pm
pmk
 pmk
bywalec

A tak z innej beczki. Słyszeliście, że we Francji do EU dostała się partia ekologów 😮 ?

Może kiedyś w Polsce to się uda 🙂 ...

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2009 10:44 pm
Wege-mewka
bywalec

Ja jeszcze głosować nie mogę, jakbym mogła pewnie bym nie głosowala... ; ) Ale rodzicom kazałam głosować na tych przychylnych zwierzętom. ( www.wybieraj.org )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2009 1:32 am
Devaa
bywalec

Wlasnie obejrzalam zewygral Jerzy Buzek. Ej, a jego corka, aktorka agata Buzek z tego co wiem jest wege i wspiera prawa zwierzat. Moze troszeczke wplynie na ojca, co do tych spraw 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2009 11:10 pm
Dorochet
forumowicz

[url] http://www.wegetarianie.pl/MeG-showpic-pid-959-orderby-dateD.html[/url] LOL 😀
Na tej stronie jest o tej Pani informacja że jest wege i jest zwolenniczką praw zwierząt i nie zauważyliście tego 🙂
A tak na poważnie.. to widziałem niedawno wywiad z tą Panią posłanką ok. północy na TVN24 - był film przedstawiający jak w polsce bestialsko traktuje się konie przeznaczone na rzeź do Włoch i nie tylko. Wypowiedzi tej Pani wskazywały że kocha zwierzęta i chciałaby sporo pozmieniać w przepisach dotyczących traktowania zwierząt ale wiadomo.. niczego nie można być pewnym (jak to politycy, mówią dużo, nic nie robią.. kłucą się wiecznie a za kulisami wszyscy są dobrymi kumplami.. jeden wielki fałsz mający na celu wprowadzić wyborcę w ogłupienie). Pani posłanka oczywiście z SLD.

[edytowane 17/7/2009 przez Dorochet]

[edytowane 17/7/2009 przez Dorochet]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2009 3:59 pm
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca