Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Gry komputerowe  

Strona 1 / 3 Następny
Deleted
forumowy expert

Nie znalazłem takiego tematu, więc zakładam 🙂

Gracie w jakieś gry komputerowe? Jeśli tak, to jakie? Proszę konkretne tytuły 🙂 . Lubicie takie gry? Jesteście w nich dobrzy? Czekam na wypowiedzi 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2007 12:12 am
Lilith81
bywalec

Max Payne, ale jedynka, Morrowind i trochę Oblivion, ale to gościnnie, bo mój komputer nie daje rady... 😉
Pozdrawiam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2007 1:40 am
Deleted
forumowy expert

Max Payne? Grałem wczoraj w drugą część 🙂 Oczywiście w pierwszą też grałem 😉 Świetna gra... mroczna miejscami

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2007 1:42 am
Lilith81
bywalec

Takie to dziwne, że Max Payne? Świetna gra...Najgorszy jest ten etap, kiedy on chodzi po tej krwawej ścieżce, muszę wtedy wyłączyć głośniki, bo ten płacz.....brrrr.....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2007 1:51 am
Deleted
forumowy expert

Heh, dobrze że w drugiej części nie ma za dużo tego 🙂 Bo przez te "momenty" nie mogłem przejść gry 🙂

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2007 1:55 am
Lilith81
bywalec

No, dobra...Przyznaje się...Ja tez czasem nie mogłam...Chłopak mojej siostry mi to przechodził...Ale strzelam nieźle... 😉 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2007 2:00 am
Deleted
forumowy expert

Oj, strzelanie to moja pasja... a ta Mona Sax! Co ona robi w drugiej częście 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2007 2:03 am

Raymany od 1 do 3. ^^ A poza tym marzę o Black & White, i takiej grze o smokach. ŁOrkraft też może być, ale za kosztowny.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2007 7:07 pm
Koniara
stały bywalec

jakos tak nie gram teraz w nic. ale jak bylam mlodsza to lubiałam GTA i simsy :D:D

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2007 7:32 pm
Deleted
forumowy expert

U mnie w szkole gram sobie w GTA 2 i CoD 2 😛

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2007 8:15 pm
Baby_lemonade
forumowicz

Najbardziej lubie strzelanki i logiczne(kiedys takze platformowki).
Teraz rzadko gram, kiedys byla to moja mania, potrafilam siedzieć 6 godzin dziennie na komputerze 😎
Ulubione gry: Gta SA, Bloodrayne I i II, Quake III(szcegolnie multiplayer), Unreal tournament 2003 i II, Syberia I i II, Half Life II i wiele innych.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 4:26 am
Deleted
forumowy expert

Ech, ta Rayne... nawet było mi żal tych Szkopów 😀 . W drugą część niestety nie grałem.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 4:57 am
tru
 tru
stały bywalec

Wszystkie pieniądze z dzieciństwa jakie dostałem od rodziców znalazły swój koniec (lub poczatek nowego zycia jak kto woli) w slocie automatu do gier 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 6:20 am
Natasha
stały bywalec

ja jeszcze z rok temu uwielbiałam rayman2 i 3 😉 teraz też lubie w to grać ale już żadziej bo nie mam za bardzo czasu a oprócz tego jeszcze gram w OGame czy coś w tym stylu, gra online musisz swoje imperium wybudować 😉

a jak byłam mała to ciągle grałam w kangurka Kao 😀 🙂

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 4:43 pm
Amvaradel
rozmówca

Strategie i RPG w klimatach fantasy: Heroes III,IV i V, Dungeon Siege, Diablo II, Warcraft III, Spellforce - wszystkie przeszłam, przynajmniej na tym podstawowym poziomie. Teraz ogłupiam się Sacred 😛

http://ekoprzewodnik.pl/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 11:23 pm
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca