Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Gry komputerowe  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
JankeS
bywalec

Ja teraz często siedzę na travianie, ale to nie jest taka prawdziwa gra, tylko na przeglądarkę. Poza tym w wakacje siedzę na SilkRoadOnline...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/10/2007 12:25 pm
Deleted
forumowy expert

Ja teraz gram w Rome: Total War, CS:S i to chyba wszystko...

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/10/2007 2:30 pm
vegetena
stały bywalec

A ja w nic nie gram... Nie mam nic przeciwko, chyba, że gra musi od razu znaczyć uzależnienie się od niej, tak jak pewna osoba w mojej rodzinie.... Wolę jakoś ten realny świat, typu fora i nad tym siedzę dla rozrywki, a i ma to dla mnie pozytywne skutki, których znowu nie będę powtarzać.
Ale kiedyś, nie mając jeszcze Internetu, grałam w Mario :D. Lubiłam platformówki, a i jeszcze The Sims, tylko nic mi się tam nie udawało, heh 🙂
Podobają mi się takie gry, typu Tibia (ale nie o takiej tematyce, po prostu nie wiem jaki jeszcze przykład podać), tam gdzie gra się z innymi użytkownikami, jakby online.
I jeszcze stronka www.kurnik.pl - w tamtym roku nieźle się w to bawiłam 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/10/2007 2:38 pm
Deleted
forumowy expert

Ze stron mogę polecić www.cda.pl 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/10/2007 2:55 pm
Ridareta
bywalec

Gry komputerowe to mój nałóg od dzieciństwa. Najbardziej lubię RTS i RPG, ulubione tytuły to: Dungeon Keeper, Age of Empires, Theme Hospital, Diablo i Diablo II, Dispel, The Sims i Saga: Rage of the Vikings. No i oczywiście stareńka gierka o jaskiniowcy - wynalazcy latającej taksówki, do której zawsze chętnie wracam, czyli UGH! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2007 1:40 pm
Deleted
forumowy expert

Pamięta z Was ktoś może inną grę o jaskiniowcy, w której chodziło się nim po planszy i usuwało za pomocą pałki różne ustrojstwa? Może ktoś z was grał w Blues Brothers? Ech, to były czasy... w podstawówce się grało i był Norton Commander (chyba tak to się nazywało xD)

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2007 6:44 pm
JankeS
bywalec

Rzuciłem Traviana...za dużo zabierał mi czasu i za bardzo musiałbym się w niego angażować...Czysty jestem 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/11/2007 1:47 pm
Pocahontas
bywalec

Ha, wiedziałam ze xxl odeśle mnie do jakiegoś istniejącego tematu, którego nie znalazłam 😛
Ja czasem lubie trochę pograć, mam tak z raz na rok ze gram regularnie przez tydzien, góra dwa:P Nie, że jestem jakąś obsesyjną fanką gier, ale lubie Tomb Raidera, juz daaawno nie grałam. Pozatym niejednego chłopaka pokonałam w heros 3 😀 w inne gry raczej nie gram, w te mi sie czasem zdarzy. Natchnęło mnie by napisać, chyba dlatego, że niedawno wyszła nowa gra z Larą Croft 🙂

[edytowane 3/9/2010 przez Pocahontas]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2010 10:43 pm
lekki123
bywalec

heroes 3 na studiach gralem duzo czasu w to, w czwarta czesc tez troche, niedawno kupilem sobie plyte z trzecia czescia pogralem z dwa tygodnie i mi sie znudzila jakby, ale lubilem ta gre 🙂

tak wogole to mam sentyment do starych gier na amige, kiedys mialem 500 i sie zagrywalem duzo, duzo czasu

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2010 1:28 am
Pocahontas
bywalec

Ja nigdy w H4 nie grałam. Jedynie H1, H3 i H5 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2010 3:26 pm
lekki123
bywalec

to zaluj czwarta czesc jest najlepsza 😛

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2010 12:13 pm
Pocahontas
bywalec

Z tego co czytalam z recenzji i od osob ktore graly, mowia ze byla gorsza od jedynki 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2010 9:09 pm
Maq
 Maq
bywalec

Przede wszystkich strategie i ekonomiczne (Transport Tycoon, Pizza Syndicate, Airline Tycoon, Settlers II, Age of Empires 2, Heroes 3) oraz oczywiście przygodówki (Syberia, Sam & Max, The Longest Journey).

Niestety teraz zbytnio dobrych gier nie robią, może i to dobrze, przynajmniej coraz mniej gram ;D Ostatnio coraz częściej mam okresy że po prostu mi się nie chce i gry leżą odłogiem nawet przez kilka tygodnii.

Ostatnio jak gram to raczej coś prostego i krótkiego czyli głównie Mario Kart Wii i Little Big Planet 😛
Jednak niedługo przymierzam się do Resident Evil 5 na Move, ciekawe czy dorówna choć trochę grywalnością RE4: Wii Edition ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2010 10:04 pm
Pocahontas
bywalec

Maq, wyszła na XboX, a wyjdzie na kompa za niecały miesiąc, nowa gra z Larą Croft podobno bardzo super. Ale nie jest to Tomb Raider: Lara Croft, tylko Lara Croft: Guartian of light. Właściwy Tomb raider ma wyjść dopiero pod koniec 2011 :/. A ostatnią część wydali już daaawno, w 2008...
Co do mnie i częstotliwości, to nie gram głównie dlatego że: Tomb Raider nie wychodzi nowy, a przeszłam już z 3 razy najnowszą trylogie i nie chce mi się znowu, a w Heros 3 nie mam z kim grać, bo jedna siostra (starsza), która ma chęć do gry, gra słabo i bez problemu bym z nią wygrała, a młodsza która gra równie dobrze co ja, ostatnio tylko simsy ją interesują... :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2010 10:19 pm
Maq
 Maq
bywalec

@Pacahontas, nie posiadam Xboxa ;p Zresztą za Tomb Raiderem jakoś nigdy nie przepadałem ;p
A w Heroes zawsze można pograć przez neta, przez taki Program Hamaichi który emuluje sieć lokalną, niestety czasem są problemy z połączeniem.

Z nadchodzących premier jak dla mnie najlepiej zapowiada się Little Big Planet 2 i Killzone 3.

@Ridareta - Theme Hospital i UGH! fajne gierki ;]

@Ensifer - nie chodzi Ci przypadkiem o Prehistorik?

Jednak prawdziwa młuca jest w Shake IT TV w ramach Rayman Raving Rabbits. BWAAAAAH !

Co do Heroes 4 to jak gra miała swoją premierę, po doznaniach z wcześniejszych części napaliłem się jak szczerbaty na suchary i zamówiłem ją w preorderze ;p Gra niedługo po zakupie poszła w odstawkę... Jednak to nie ten klimat jak dla mnie.

[edytowane 7/9/2010 przez Maq]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2010 12:52 am
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca