Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ankieta  

Strona 2 / 2 Wstecz
Srebrna
stały bywalec

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc. Jestem stokrotnie wdzięczna :). Dzięki Wam wreszcie mogę ruszyć ze swoją pracą i znaleźć potem czas na forum - jesteście nieocenieni.

PS Nawet się nie spodziewałam takiego odzewu, a tu proszę... Wielkie, wielkie dzięki!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/11/2007 2:26 pm
YolinMic
bywalec

yola@rybczynski.net

jestem ciekawa

Jedynym przykazaniem jest milosc. Jesli jej nie ma- na nic zda sie dziesiecioro przykazan OSHO http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html <param name=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/11/2007 2:39 pm
Patrice
bywalec

jak to jeszcze aktualne to: coolrider@interia.pl - lubie wypełniac ankiety a przy okazji pomagać komuś 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/11/2007 4:36 pm
YolinMic
bywalec

Srebrna, czy e-mail : Lucja Ankieta? to od Ciebie?

Jedynym przykazaniem jest milosc. Jesli jej nie ma- na nic zda sie dziesiecioro przykazan OSHO http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html <param name=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2007 12:17 am
Srebrna
stały bywalec

Ode mnie, ode mnie. A od kogo? ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2007 1:05 pm
kamma
stały bywalec

Srebrna, a info zwrotne dasz? Bo mnie ciekawość poznawcza nadgryza 😉

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2007 6:58 pm
Srebrna
stały bywalec

Kammo droga, czy możesz objaśnić zwrot "info zwrotne"? Jeśli chodzi o prawidłowe odpowiedzi, nie ma sprawy, podeślę Ci je na maila. Jeśli zaś zależy Ci na poznaniu statystyk, to też pozostaje jedynie korespondencja prywatna, gdyż nie mogę ich opublikować 😉
To jak? O co chodzi? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2007 9:04 pm
czarna
bywalec

I ja jak sie zalapie wege@amorki.pl

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2007 10:02 pm
kamma
stały bywalec

Prawidłowe odpowiedzi?! 😮
To klasówka była? 😉
Chodzi mi oczywiście o jakieś, choćby ogólnikowe, wyniki Twojej ankiety, jeśli będzie możliwość poznania ich. Naukowiec się we mnie odzywa 🙂

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2007 12:50 pm
Paulina_p
bywalec

paulina_pa17@wp.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/11/2007 3:15 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca