Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

kurnik.pl  

Strona 1 / 2 Następny
vegetena
stały bywalec

To taki portal z grami, jak karty, kółko i krzyżyk, kalambury, itd., nic, typu tibia 🙂 Mój nick to jelena_k
Wchodzę tu od tak, dla zabawy, gdy mi się nudzi, czy nikogo nie ma na forum, i w chwilach smutku, i radości 🙂 Najczęściej gram w kalambury, domino, kółko i krzyżyk, literaki, też angielskie. Nawet ciekawa strona, także zapraszam do wymiani loginów, a może się tam spotkamy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2007 8:56 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Ja jestem lilajka, ale zwykle gramy w kulki 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2007 12:34 am
Koniara
stały bywalec

dawno tam niegralam. ale chyba podkowa93 nick mialam. na makao, kalamburach i warcabach siedzialam ;D

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2007 4:41 am

ja jestem nejva siedze na literkach ,kalamburach i piłce

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2007 4:25 pm
Dozorca
bywalec

a ja jestem Dozorcą i wszystkich was pilnuję 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2007 1:48 pm
Denis
bywalec

Ja jestem Lux199 😀

Dlaczego Bóg pozwala na tak wiele krzywd? Ponieważ dał nam wolną wolę !!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2008 9:58 am
waszakicia
stały bywalec

Mój nick na kurniku to tala666 🙂 najczesciej siedze na literakach i na chińczyku 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2008 2:12 pm
StellaArtois
weteran forum

halo halo, jest ktoś kto gra w literaki? 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2008 6:49 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

jakiś rok temu była to jedna z moich ulubionych gier, miałam (mam) nick "jagaf87". dawno już nie grałam i wyszłam z wprawy 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2008 7:51 pm
Stanisław
weteran forum

No więc zarejestrowalem się w i postanowiłem zagrać w literaki. To nic innego jak popularna, planszowa gra scrabble. Na początku nie wiedziałem o co chodzi ale dziewczyny wytłumaczyły mi na czym polega gra. Trafiłem na wersję dwuosobową i gracz o nicku nie dała mi żadnych szans abym wygrał. Będę się musiał zrewanżować tylko jeszcze nie wiem kiedy 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/09/2008 12:23 am
StellaArtois
weteran forum

literaki to mój nieszkodliwy nałóg-gram codziennie 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/09/2008 12:27 am
Stanisław
weteran forum

To może Ty mnie Fasolko tak ograłaś na samo moje wejście do gry ??? 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/09/2008 12:44 am
StellaArtois
weteran forum

nie nie, mój nick to carrrambaa 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/09/2008 12:53 am
Stanisław
weteran forum

Fajnie. To spróbuje Cię znaleźć w kurniku i zagrać z Tobą. Nie podam Ci swojego nicku żebyś nie wiedziala z kim grasz 😛

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/09/2008 1:09 am
bułek
forumowy expert

Dawno już nie przebywałem w kurniku ;), bo mi się to znudziło, jakby co to mam profil [b]michu586[/b].

[edytowane 12/10/2008 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2008 12:42 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca