Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

nasza-klasa  

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
Maq
 Maq
bywalec

Kiedyś miałem konto na nk, ale usunąłem je, zaglądałem tam raz na miesiąc, może rzadziej, przez całą moją obecność nie wysłałem żadnego zaproszenia tylko zapisałem się do klas. Najbardziej denerwowały mnie co chwilę te zaproszenia od osób które w ogóle nie znam, większości to nawet na oczy nie widziałem, po za zdjęciem profilowym ;p
Zupełnie nie rozumiem osób które są skłonne zapłacić po kilka złotych za duperele takie jak "super zdjęcie" czy jakieś inne emblematy czy znaczki, dzieciaki chyba nie mają na co wydawać pieniędzy... No i te kółka wzajemnej adoracji, ech to nie dla mnie.
Aktualnie mam jedynie konto na facebooku (stosunkowo od niedawna), tutaj już powysyłałem sam trochę zaproszeń (bo nie ma tutaj takiego podziału na klasy jak w NK i ciężko byłoby mnie na początku wyszukać ;p), wśród kilkudziesięciu znajomych tylko dwóch nie znam w realu (jeden ze znajomych to oddajkrewpl, a druga to koleżanka którą poznałem na tym forum ;p).
W sumie nie wiem po co mam tam konto, rzadko na nie wchodzę, posiadam tylko zdjęcie profilowe, jest bo jest, chyba tylko po to aby mogła było mnie jakoś znaleźć w internecie, jak jakiś dawny znajomy będzie się chciał skontaktować...

NK to taki portal próżności...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2010 12:23 am

NK to taki portal próżności...

Co racja, to racja...
Chociaż jak ja się zapisywałam tam, nie było jeszcze tak źle...
Czasy się zmieniają, niestety. ;/

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2010 1:31 am
Bellis_perennis
Famed Member

Mnie przestał bawić ten portal, kiedyś był fajniejszy. Wolę facebook 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2010 6:48 pm

Nie no, wszyscy mi gadają o tym Facebooku...
Chyba stworzę sobie tam konto, bo chyba jako jedyna nie mam. xPPP

Bellis, znów zmiana avatarka. 😉

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2010 6:50 pm
Bellis_perennis
Famed Member

hehe chyba jestem forumową rekordzistką w tej dziedzinie bo co chwilę zmieniam 😀 średnio co tydzień 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2010 6:52 pm
hipiska
weteran forum

Nie no, wszyscy mi gadają o tym Facebooku...
Chyba stworzę sobie tam konto, bo chyba jako jedyna nie mam. xPPP

E tam, jedyna nie jesteś 😉 🙂

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2010 9:11 pm

hehe chyba jestem forumową rekordzistką w tej dziedzinie bo co chwilę zmieniam 😀 średnio co tydzień 😉

No tak, rzeczywiście da się to zauważyć. xDDD

ja chyba też niedługo zmienię... xPPP

E tam, jedyna nie jesteś 😉 🙂

Nie?
No to żółwik! xDDD

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2010 10:08 pm
Pacyna
bywalec

Ja konto na NK mam. Zdjęć nigdy nie umieszczałam tam niewiadomo ilu, bo i po co? W zasadzie to najczęściej tam jestem po to, aby podystkutować z klasą na forum, na jakiś temat, jak się w szkole nie dogadamy czy cokolwiek takiego. Nie wiem czy usunę, czasem się jednak przydaje w sytuacjach, jak ta wyżej przeze mnie wymieniona.

A fakt faktem - zaproszeń od ludzi, których w życiu nie widziałam, których nie kojarzę z nazwiska i których już raczej nie poznam, było mnóstwo. Traktuję to jak niepotrzebny nikomu do egzystowania spam.

A co do Facebooka - tak, to jest portal dla mnie. Nie bawię się w żadne farmy, ani karmienie rybek, ale dołączam do grup, które czasami są ta absurdalnie śmieszne, że się nie mogę powstrzymać. No i te komentarze pod niektórymi postami znajomych - idzie się nieźle uśmiać.

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2010 10:51 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ekhm 😉

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12415243,wiadomosc.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/06/2010 3:22 pm
morfologija
początkujący

ja też jestem, chociaż coraz rzadziej zaglądam, nowy regulamin zaakceptowałam bez czytania - wię szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam o co chodzi, dane nie do końca prawdziwe mam, i wogóle jestem 'poukrywana'
😮
ale faktycznie jakby chcieli moje zdjęcia/wypowiedzi wykorzystać 😀 to wolałabym żeby to było pod warunkiem że ja zgodę na to wyrażę, i należyte wynagrodzenie za to dostanę 😛

[edytowane 28/6/2010 przez morfologija]

myślę sobie, że ta zima w końcu musi minąć...;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/06/2010 4:31 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Z drugiej strony jak to może tak być - można ukryć swoje zdjęcia i większość profilu przed wszystkimi, a jednocześnie właściciele nk mają prawo je wykorzystać do swoich celów jak chcą - to po co cokolwiek ukrywać? Czy to znaczy, że gdy np. zamieszczę zdjęcie swojej dłoni, to pewnego dnia mogę ją znaleźć w reklamie lakieru do paznokci?

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/06/2010 4:49 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Nie wiem co zrobię , nowego regulaminu jeszcze nie zaakceptowałam , mam na to 30 dni.Póki co kontaktuję się ze swoja klasą bo właśnie jesteśmy w trakcie organizowania spotkania po latach a dokładnie to będzie rocznica 20 lat od ukończenia szkoły średniej. Po 10 latach też się spotkaliśmy i było cudownie ale wtedy jeszcze nie było portalu nk a jakoś nam się udało.
A trzy lata temu miałam spotkanie ze szkoły podstawowej ... ciekawe doświadczenie .Wtedy jeszcze ten portal raczkował i niewiele osób było zapisanych ale dzięki tym kilku osobom zdołano odnaleźć większość klasy i spotkanie się odbyło.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/06/2010 7:52 pm
n.i.x
stały bywalec

a ja mam takie przeczucie ze za jakiś czas szlag trafi cały internet 🙂
Co prawda wiele na tym ucierpi.. banki, i inne instytucje ..
ale za to ludzie staną sie znowu wolni ... i będzie tak jak kiedys..
dzieci wrócą na place zabaw... rodziny do gier w chińczyka... 😀

...i koniec fantazji .. 🙁

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/06/2010 1:52 am
Bellis_perennis
Famed Member
alken87
rozmówca

tylko jak usuwacie konta to nie zapomnijcie za pomocą formularza kontaktowego złożyć prośbę o usunięcie danych osobowych...usunięcie konta nie jest z tym jednoznaczne.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2010 1:02 pm
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca