Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nadanie praw człowieka  

Strona 1 / 2 Następny
leslie
bywalec

Czytałam z 3 dni temu niepamietam gdzie( a moze to bylo w TV?) ze w jakims kraju chca dac małpom prawa człowieka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/07/2008 3:57 pm
Stanisław
weteran forum

NO CHYBA ŻARTUJESZ !!! :scared:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/07/2008 6:06 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Nie zakładaj tematów, jeśli nie masz pojęcia, o czym piszesz, a Twoja wiedza opiera się na "chyba", "wydaje mi się" i "gdzieś czytałam". Mogłabyś chociaż zadać sobie ten trud i znaleźć jakieś info, wkleić link. Pisałam już do Ciebie na temat tego, jakie warunki powinny spełniać zarówno nowe wątki, jak i zwykłe posty. Nie będę pisać jeszcze raz, radzę przeczytać moją wiadomość ponownie.

Rząd Hiszpanii wraz z naukowcami i filozofami chce nadać małpom podstawowe prawa człowieka. Chodzi o to, by jako naszym najbliższym krewnym zapewnić im takie samo prawo do życia i wolności. Ochroniło by je to przed eksperymentami, cyrkami, występami w telewizji.

[url] http://wiadomosci.onet.pl/1776945,12,item.html [/url]

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/07/2008 6:34 pm
leslie
bywalec

szkoda ze tylko w hiszpanii

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 1:47 am
Ridareta
bywalec

No, i jeszcze mogli by przestać mordować te nieszczęsne byki.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 1:50 am
Stanisław
weteran forum

Ale przecież wystarczy wprowadzić w życie ustawę o zakazie eksperymentów medycznych na małpach. Na innych zwierzętach zresztą też. Po co od razu nadawać malpom prawa człowieka . 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 2:00 am
leslie
bywalec

Stanisłam czasem czytajac twoje psoty mam wrażenie, że nienawidzisz zwierząt, zasze jestes rpzeciwny co moglo by im pomoc, czy ty przypadkiem nie jestes rzexnikiem podajacym sie tu za wegetarianina 😡

Ale ustawa nie mowi tylko o eksperymentach co do bykow to ra zpoakzywali w tvn (mzoe wiecej ja 1 widzialam) protest nagich kobiet rpzeciwko tej tradycji i cyztalam o tej corridzie straszne to najabrdziej tne byk rpzed wystepem cierpi jade na wakacje do hiszpanii,z anczysie lece ale nigdy an takie cos nie pojde

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 2:11 am
Andros
bywalec

leslie, Stanisław myśli życiowo a nie jak roztrzepany nastolatek, ty też z czasem się pogodzisz z życiem i nie denerwuj sie bo nie można później odczytać twoich postów 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 2:20 am
Stanisław
weteran forum

Stanisłam czasem czytajac twoje psoty mam wrażenie, że nienawidzisz zwierząt, zasze jestes rpzeciwny co moglo by im pomoc, czy ty przypadkiem nie jestes rzexnikiem podajacym sie tu za wegetarianina 😡

No wiesz co! Oceniasz mnie niesłusznie i niesprawiedliwie! :((
Obraziłem się na Ciebie . Nie odzywam się 🙁

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 2:27 am
daffnia
bywalec

mogłoby się to nazywać "kartą praw małpy" albo zwyczajniej "prawami zwierzą" za "prawa człowieka" 3/4 społeczności (raczej więcej) się obrazi i awantura gotowa. mam nadzieję, że pod taką nazwą to nie przejdzie 😮

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 2:30 am
Deleted
forumowy expert

leslie - w ogóle nie znasz Stanisława, ja spotkałem go tylko raz, ale jestem pewien, że kocha zwierzęta i cały świat przyrody! W żadnym razie nie jest on rzeźnikiem! To po prostu kpina! Stanisławie - w pełni popieram, chociaż nie jestem wege 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 4:07 am
leslie
bywalec

leslie - w ogóle nie znasz Stanisława, ja spotkałem go tylko raz, ale jestem pewien, że kocha zwierzęta i cały świat przyrody! W żadnym razie nie jest on rzeźnikiem! To po prostu kpina! Stanisławie - w pełni popieram, chociaż nie jestem wege 😉

to z rzeźnikiem byla ironia ale zawsze mowi na niekorzysć zwierząt, znaczysie w dyskusjach w ktorych ja biore udzial i prosze mi nie gadac z ejak jestem nastolatką to mam psutke w glowie i ejszcze nic nie wiem bo to nieprawda

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 4:15 am
Deleted
forumowy expert

Heh, lepiej zobacz wszystkie posty Stanisława, a potem oceniaj...Ok?

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 4:17 am
leslie
bywalec

oceniam y tzch dzskusji w ktorzch biore udział

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 4:23 am
Deleted
forumowy expert

Więc nie jest to ocena pełna i kompletna. Zresztą, co on takiego pisze, że według ciebie "mówi na niekorzyść zwierząt"? Cytaty proszę.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 4:26 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca