Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nadanie praw człowieka  

Strona 2 / 2 Wstecz
leslie
bywalec

przeczytaj sobie najnowsze tematy 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 4:31 am
Deleted
forumowy expert

Ja proszę o cytaty, jakieś dowody, a nie rzucanie bezpodstawnymi oskarżeniami. 😛

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 4:35 am
leslie
bywalec

Nie bede cytowac, wystarczy ze obejrzysz inne nowe dyskusje, a moze tylko ja tak to psotrzegam to moja sprawa

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 4:44 am
Deleted
forumowy expert

Tak, twoja, ale może udowodnisz swoje zdanie? Albo coś zaczynamy i argumentujemy, albo w ogóle nie ma rozmowy.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 4:46 am
leslie
bywalec

Tak, twoja, ale może udowodnisz swoje zdanie? Albo coś zaczynamy i argumentujemy, albo w ogóle nie ma rozmowy.

w takim razie nie rozmawiajmy, mi sie nie chce szukac cytatow w tematach, szczegolnie o tej porze

[edytowane 3/7/2008 przez leslie]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 4:52 am
daffnia
bywalec

mi sie nie chce szukac cytatow w tematach, szczegolnie o tej porze

lesli, szkoda, że ci się tak często NIE CHCE. nie che ci sie cytować, pomimo bardzo nieładnej wypowiedzi pod adresem przesympatycznego Stanisława; nie chce ci się wyjaśniać swoich wypowiedzi, choć bywają "z kosmosu wzięte", nie chce ci się sprawdzać źródeł, które komentujesz; gzie indziej nie chciało ci się użyć wyszukiwarki; nie chce ci się staranniej pisać i poprawiać swoich momentami nieczytelnych wypowiedzi. może wrto się nad tym zastanowić, wiesz jakieś zasady obowiązują... 😮

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 12:50 pm
Stanisław
weteran forum

Leslie tak naprawdę to ja się na Ciebie nie obraziłem. 🙂
Chcialem sie tylko z Toba trochę podroczyć, tak posprzeczać po przyjacielsku. Bo ja nieraz lubię być kontrowersyjny żeby wywolać zdrową i ciekawą dyskusję. Także wszystko jest w porządku . Daj łapke na zgodę :thumbup: 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 1:05 pm
Natasha
stały bywalec

hmm na niekorzyść 😮 ? ja nie zauważyłam czegoś takiego a już na pewno nie można powiedzieć że ich nienawidzi 😎 z resztą co jest niekorzystnego w twierdzeniu że "prawa człowieka" to dziwne określenie na prawa małp bo ja też tak uważam. jeśli chodzi o ustawę jestem jak najbardziej ZA ale "prawa człowieka" kojarzę się raczej z wolnością religii i poglądów. wiecie, ja z żadną małpą nie rozmawiałam więc się może nie znam ale chyba trudno małpie narzucić religię ^^ a prawo do wolności i zakaz prowadzenia eksperymentów medycznych na nich jest dla mnie rzeczą naturalną i dość logicznym posunięciem zwłaszcza w świetle ostatnich badań nad zachowaniami naczelnych. 😎

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 10:25 pm
eRZet
weteran forum

Temat powraca:

[url] http://www.bbc.com/news/world-latin-america-30571577[/url]

Moim skromnym zdaniem to ucieczka od debaty dotyczącej praw zwierząt: łatwiej jest zaliczyć małpę do grona ludzi niż uznać, że zwierzęta (wszystkie) posiadają swoje prawa (CZĘŚCIOWO nawet zbiegające się z prawami człowieka).

Co o tym myślicie?

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2014 12:39 am

Moim zdaniem to duży krok do przodu w postrzeganiu zwierząt. Małpy czlekoksztaltne sa nam tak bliskie że trzymanie ich w klatkach to tak jak upośledzonych ludzi. Popularne jeszcze w XIX wieku, a dziś nie do pomyślenia.

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2014 1:52 am
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca