Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wygrałam, trafiłam w totka, znalazłam...  

Strona 2 / 6 Wstecz Następny
Stanisław
weteran forum

Uczciwe z Was ludki:)

Jak by ktoś znalazł dużo pieniędzy i byłyby mu bardzo potrzebne to by się wcale nie przyznał, że nie oddal ich wlaścicielowi, gdyby byla taka możliwość :rotfl:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2008 12:09 am
sysa
 sysa
forumowicz

Kilka miesięcy temu wygrałam książkę na onecie, a kilka lat temu starter do telefonu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2008 12:29 am
Koniara
stały bywalec

Hm... ja wygrywałam zawsze w zdrapkach po 1-2 zł, i za to brałam nastepne losy 😀 Taka hazardzistka ze mnie xD

A tak to mój tata kiedyś wygrał 600 zł w totka 😀
Mama mikser w radiu, a wycieczke przez neta na którą i tak nie pojechała xD
Ja nie mam szczęścia w żadnych konkursach =(

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2008 12:31 am
Sima
 Sima
stały bywalec

Ja znalazlam 2 stowki-jakies 5lat temu wiec to bylo duzoooo kaski,wygralam kosmetyki z gazety "samo Zdrowie"

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2008 12:51 am
jazz
 jazz
stały bywalec

w zdrapki lotka wygrałam 104zł na wigilię(fajny prezent) mnóstwo razy znalazłam kasę na ulicy 😀 a w podstawówce wygrałam książkę w konkursie plastycznym. a i jeszcze płyty w jakimś konkursie polsatowskim.

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2008 2:22 am
ugibugi
rozmówca

Ja znalazłam kiedyś 100zł, kilka razy po 10, 20. Raz wygrałam w totka 16 zl. W pierwszek klasie podstawówki zostałam wylosowana z uczniów całej szkoły i dostałam jakieś tam książeczki z komiksami, ale nie bardzo pamiętam jakimi 🙂 tak poza tym chyba nie urodziłam się pod szcęśliwą gwiazdą... :(( gdybym miała wymienić sytuacje pechowe to by ich było ho ho i jeszcze więcej!!! 😛

[u] [/u]
[ [i] [/i]Jestem nieznośna, jestem zła. I za to siebie uwielbiam.

COME AS YOU ARE

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2008 2:34 am
Deleted
forumowy expert

Heh, ja kiedyś dałem 50 zł na Dużego Lotka i miałem... jedną trójkę. 😎 Nie pomogło nawet to, że obiecałem oddać połowę wygranej mojej parafii 😀 . Kilka rzeczy udało mi się wygrać w 4fun.tv, ale przeważnie nie mam szczęścia do tych wszystkich konkursów.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2008 2:09 pm
anowi
forumowicz

- album o kwiatach w konkursie plastycznym
- pokrowce na siedzenia w samochodzie na targach motoryzacyjnych
- taniec na stole w knajpie z nieznanym facetem (jak zgadłam kim jest z zawodu) - na wieczorze panieńskim koleżanki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2008 2:57 pm
velvet
bywalec

Moze nie na temat, ale...
Ja nie wygrałam jeszcze w totka, a tak bardzo bym chciała!!!!Echh

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2008 10:30 pm
Stanisław
weteran forum

Velvet a kto by nie chciał. Odwieczne marzenie przeciętnego człowieka 🙄

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2008 10:39 pm
velvet
bywalec

Ejj 21 000 000 jest w totku, posyłamy? może uda się spełnić nasze marzenia?

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2008 8:59 pm
Stanisław
weteran forum

Ja też się podlączę.. Ja też chcę trochę 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2008 9:19 pm
velvet
bywalec

Moze ktoś ma w rodzinie wróżkę co poda pewniaki?

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2008 10:57 pm
Fatty
weteran forum

To już wiem dlaczego wczoraj cała ulica była zasłana podeptanymi i podartymi kuponami z lotto... 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2008 1:47 pm

Ja nie mam szczęścia, ale za to często wygrywam jakies badziewne książki w konkursach naukowych. Nawet do nich nigdy nie zaglądam XD

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2008 4:38 pm
Strona 2 / 6 Wstecz Następny
  
Praca