Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

kim chcecie być w przyszłości  

Strona 2 / 14 Wstecz Następny
Ktosiek
stały bywalec

psychiatra ze swoją własną, renomowaną kliniką...:)

Ciekawe czy trafisz na kogoś takiego jak ja 😀
Ja swoją panią doktor pobiłam na głowę.
Ach, wspomnienia wróciły; te nasze 5-tygodniowe milczące spory...

Strrrasznie nie lubię psychiatrów :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2008 9:03 pm
Likwidator
bywalec

Ja swoją panią doktor pobiłam na głowę.
Ach, wspomnienia wróciły; te nasze 5-tygodniowe milczące spory...

Strrrasznie nie lubię psychiatrów :rotfl:

AAahhahaha. . . zupełnie jak ja. Przez kilka lat chodziłem do różnych psychiatrów (tak, leczyć się ) aby usłyszeć że jestem normalnym/inteligentnym chłopcem o ogromnych predyspozycjach . A ja dalej uważam się za psychopatę.

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2008 5:29 am
Ktosiek
stały bywalec

😀 Likwidatorze, w takim razie muszę stwierdzić, że piszą to na jedno kopyto.

Drodzy pszyszli psychiatrzy,
zostańcie lepiej psychologami. Mniej faszerujecie ludzi.
Ich jestem jeszcze w stanie znieść.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2008 5:35 am
Andros
bywalec

kurcze, aj bym się chętnie wybrał na parę sesji 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2008 5:41 am
Ktosiek
stały bywalec

Moja mama mama pracuje jako pedagog, ale może również nauczać wdr-u i prowadzić różne terapie. Mówi, że gdyby nie lubiła pracy w szkole, to otworzyłaby własny gabinet.
Uczniowie bardzo ją sobie chwalą (:

Pedagogika - medycyna.
Dalej nie rozwiązane (mam czas:))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2008 5:47 am
Krzysiek
rozmówca

A wiecie że to bardzo pomaga w dążeniu do celu jak ktoś go zapisze? Także piszcie, nawet warto sobie zapisać na kartce i włożyć do koperty. Zobaczycie że sprawdzi się w przyszłości.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2008 12:59 am
Stanisław
weteran forum

To może lepiej napisać go dużymi, czerwonymi literami na kartcę a tę przywiesić na ścianie żeby od czasu do czasu przeczytać i się zmobilizować do działania w ten sposób. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2008 2:33 am
Fatty
weteran forum

Jak byłam mała chciałam być starą panną, koniem(czasami wilkiem) i czarownicą.
Nad koniem to pomyślę w którymś z przyszłych wcieleń, nad pozostałymi 2 intesywnie pracuję 😛 Ino nie wiem czy idea posiadania domku na kuzej nóżce jest wegetariańska... :rotfl:

Nie mam planów co do zawodu... studiowałam ogrodnictwo, ale rzuciłam je z hukiem, bo to nie było to. Pracuję jako sprzedawca ale to też nie moje powołanie... 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2008 3:00 am
fafik
bywalec

chcę być szczęśliwym człowiekiem.

a tak zawodowo to szykuję się na technologa żywności.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 7:35 pm
Nantosvelta
forumowy expert

moje plany na przyszłość są dość nieplanowane. Marzyłam o karierze pedagoga (przedszkolanka): studiuję pedagogikę i miałam staż w przedszkolu. Niedawno stwierdziłam, że wolałabym uczyć studentów, żeby im "zmieniać" światopogląd na "bardziej normalny" :rotfl: \\
Najbardziej to marzy mi się kariera wokalna, ale do tego nie mam większej motywacji. Potrzebowałabym jakieś osoby, która by mnie kopnęła i pomogła w wydaniu pierwszej płyty (co nie jest takie łatwe ja się wydaje, potrzebuję gotowych aranżacji 😛 )
Fatty, do bycia czarownicą nie potzrebujesz domku na kurzej nóżce 🙂 Liczy się tylko urok (osobisty bąddź mniej :rotfl: )
Uważam, że każdy powienien marzyć o swoim szczęściu i dążyć do niego (marzenia nie wystarczają). Ja mimo wielu powąznych problemów w moim życiu, czuję bardzo szczęśliwa. Wystarczy tylko skupiać się bardziej na tych pozytywnych aspektach :rotfl:
Po skończeniu liceum napisałam karteczkę "pedagogika" i w sumie 2,5 roku później rozpoczęłam studia, więc chyba działa pomysł 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2008 5:18 pm
leslie
bywalec

ja chce byc pisoenkarka (bede drugą Dana International :D) majac duzo aksy chce sponsorowac biedne schroniska i akcje czyszczenia baltyku

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2008 12:37 am
Bellis_perennis
Famed Member

Ja chcę być zoologiem 🙂 uczę się w tym kierunku 🙂
A dokładnie chcę się zajmować zagrożonymi gatunkami zwierząt w Polsce 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/08/2008 9:34 pm
vegesmile
bywalec

chcę być szczęśliwym człowiekiem.

a tak zawodowo to szykuję się na technologa żywności.

No to zupełnie tak jak ja 🙂 Stwierdziłam, że tyle się już naczytałam o emulgatorach i dodatkach, konserwantach itd, że szkoda by było zmarnować tą wiedzę :rotfl: a szczególnie ten pociąg :spryciarz:

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 1:36 am
leslie
bywalec

będziesz dietetykiem 😀 ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 4:17 pm
patusiek16
stały bywalec

Wiecie ,że ja też o tym myślę jestem w klasie biol-chemicznej i mam możliwość potem wybrać bez problemu takie studia.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 5:09 pm
Strona 2 / 14 Wstecz Następny
  
Praca