Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Opakowanie na kanapki wielorazowego użytku  

CzarnaWdowa
forumowicz

Co o tym myślicie. Wiadomo, każdą kanapkę trzeba pakować w osobny papier, a tu pojawia się alternatywa: http://bit.ly/3UHFXG Piszcie, co o tym myślicie. Aha, a tutaj: http://bit.ly/o0sUA instrukcja, jak takie cudo wykonać (ang)

"You've got to dance little liar"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2009 1:40 am
katrinko
stały bywalec

Ciekawe, ale jak dla mnie powszechnie używane pudełka na kanapki, mówiąc brzydko lunchboxy, są o niebo praktyczniejsze. Problemem moze być dobór odpowiedniego materiału, który musi być przecież nieprzemakalny i zmywalny, a przy tym odpowiedni do kontaktu z żywnością.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2009 12:27 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

wiecie co to ja już wolałabym pudełko na śniadanie
bo to jakoś dziwnie dla mnie wygląda 😮
muszę o tym pudełku pomyśleć ,bo do pracy noszę kanapki zawinięte w folię aluminiową

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2009 5:12 pm
hipiska
weteran forum

wiecie co to ja już wolałabym pudełko na śniadanie
bo to jakoś dziwnie dla mnie wygląda 😮

Zgadzam się. Ale w moim przypadku pudełko raczej nie wchodzi w grę - zajmuje za dużo miejsca, a ja nie lubię się przeciążać 😉 😀

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2009 6:40 pm
CzarnaWdowa
forumowicz

No właśnie pudełko zajmuje miejsce, a takie opakowanie (nie wiem jak to nazywać <: ) niewiele. Co do materiału, to myślałam o czymś podobnym do ceraty - jest zmywalne, kolorowe i można je zszywać. Muszę spróbować

[edytowane 19/9/2009 przez CzarnaWdowa]

"You've got to dance little liar"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2009 8:52 pm
Katinka
bywalec

Ja nie nosze ze sobą nigdzie kanapek, ale wydaje mi sie, że w takim opakowaniu kanapka wrzucona do torebki mogłaby się rozmiażdżyć.

Zawsze mnie brzydziły kanapki w folii aluminiowej. Chyba pojemnik jest najlepszym rozwiązaniem :red:(i nie musi zajmować dużo miejsca, przecież małe też są.)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2009 9:32 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ja kupiłam kiedyś takie fajne pudełeczka w markecie. Są małe i nie trzeba kanapki dodatkowo pakować aby się nie rozpadła. Mam dodatkowo wysokie pudełeczka i czasem zamiast chleba zabieram z sobą domową sałatkę.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/09/2009 3:38 pm
  
Praca