Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

[Zamknięte] Homoseksualizm  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
euridice
stały bywalec

mnie wprost niezwykle irytuje fakt, ze kosciol katolicki uwaza homoseksualizm za chorobe... 😮 C-H-O-R-O-B-E!! i uwaza, ze da sie z niej wyleczyc... ! o_O mi sie to po prostu nie miesci w glowie.

niech Kosciol sobie zabrania malzenstw homoseksualnych, niczego innego nikt sie po nim nie spodziewal, ale z tymi tekstami jakie sie czasem slyszy od ksiezy (w telewizji, bo do kosciola nie chodze... z reszta jak chodzilam ((chyba to bylo w 5 klasie podstawowki)) to tez slyszlam o "leczeniu" homoseksualizmu z ambony... a najlepsze byly te kazania, gdzie do jednego worka ksiadz wrzucal aborcje, eutanazje, homoseksualizm i antykoncepcje i nazywal to mianem Zla Swiata Wspolczesnego lub czyms w tym stylu... masakra :/ ) o homoseksualistach jako o "chorych" to juz jest przesada - takie mowienie wskazuje raczej na chorobe i ograniczenie umyslowe osoby prezentujacej taki poglad 😐

ogolnie to wszystkie mniejszosci maja w Polsce "przerabane", Polacy sa niestety bardzo malo tolerancyjni, ale moze kiedys sie to zmieni - mam taka wielka nadzieje. a kosciol moim zdaniem powinien postarac sie isc "z duchem czasu", bo w przeciwnym razie mlode pokolenie szybko z niego zrezygnuje, a kosciol bedzie o to oskarzal nie-wiadomo-kogo (Zachod, media - internet i te demoralizujace programy w telewizji, harry'ego potter'a i "zla" muzyke, ktorej slucha mlodziez. i jeszcze za malo godzin religii w szkolach - to na pewno to.) zamiast poszukac winy w sobie.

troche nie na temat sie rozpisalam, sorry.

pozdrawiam.

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

Opublikowany : 21/03/2006 12:06 pm
kazamuko
stały bywalec

Jestem kobietą i jak podobno większość kobiet, nie mam nic do osób homoseksualnych, więcej lubię ich. Gej nie skrzywdzi kobiety, bo go ona seksualnie nie pociąga. Na prawdę to jest indywidualna sprawa każdego z kim idzie do łóżka. Też mnie wkurza ta nagonka i mieszanie się do takich spraw polityków. Nie podoba mi się pedofilia oraz przemoc seksualna czyli zmuszanie drugiego człowieka do tego na co nie ma ochoty.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

Opublikowany : 22/03/2006 12:40 pm
Ireth
bywalec

No prosze... Niesamowite. Pozdrawiam w imieniu swoim i dziewczyny.

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.

Opublikowany : 27/03/2006 1:28 pm
Daron
świeżaczek

Like always hot topic XD
Z.Freud o homosexualiźmie XD
"Homosexualizm nie jest z pewnością żadną zaletą ,ale i niczym czego trzeba byłoby się wstydzić, nie jest występkiem ani degradacją : nie można tego też uważać za chorobę- uważamy go za swego rodzaju wariację rozwoju seksualnego " 🙂
That's something 🙂
Pozdrow for all :*

Opublikowany : 29/04/2006 3:22 pm
machcin
bywalec

jeśli homoseksualizm jest wariacją to i heteroskesualizm :exclam:

Opublikowany : 29/04/2006 8:18 pm
machcin
bywalec

"uważam, że powinno się ih traktowac normalnie jak zwyklych ludzi"

homoseksualisci to sa normalni ludzie
czlowiek jest czlowiekiem
homoseksualizm to nie choroba, czlowiek jest juz homoseksualista od urodzenia, badz staje sie nim na drodze socjalizacji.
a hetotero sa w wiekszosci i mysla, ze wszystko im wolno!

nikt niestaje sie w drodze socjalizacji homoseksualistą jak i nikt niestaje się z tego powodu heteroseksualistą.w drodze socjalizacji może najwyżej człowiek uświadomić sobie coś co w nim było od urodzenia ale naco nikt mu niepozwalał(negatywne nastawienie rodziny rówieśników polityków i nauczycieli-trudno sobie uświadomić coś co jest społecznie potępiane i przyznać się że jest się kimś kogo rodzina i znajomi chętnie by powiesili lub inne takie)

Opublikowany : 29/04/2006 8:22 pm
sasha
rozmówca

do homoseksualistów nic nie mam, znam nawet geja, ale co mnie najbardziej wkurza to stereotypy na temat ich wyglądu, mój kumpel (gej) przedstawił mi kiedyś swojego znajomego (też geja) i mnie zamurowało, ponieważ był umięśniony no i po prostu wielki, więc gdzie typowy gej: drobniutki, chuderlawy, w obcisłym wdzianku, włoskami na żel, w pełnym makijażu i takim niewinnym spojrzeniem, a na temat stosunków między kościołem a homoseksualistami słów mi brakuje

Sarve Bhavantu Sukhina. Sarve Sant Niramaya.

Opublikowany : 30/04/2006 8:42 pm
alias
bywalec

http://vegetarian.pl/forum/index.php?act=ST&f=24&t=2575&s=3083a484e6c95f8c63f6d579072f4d77

tutaj macie pokaz tolerancji z strony wegetarian

zesraj sie a nie daj sie

Opublikowany : 02/05/2006 6:26 pm
alias
bywalec

bosz, przestancie sie klocic !!

homosexualsici sa rozni, jedni zasluguja rzeczywiscie na niechec/nienaiwsc bo zachowuja sie moralnie nagannie, inni sa szlachetnymi i honorowymi ludzmi wiec nawet najwiekszy homofob bedzie im okazywal szacunek

w koncu czloweieka ocenia sie po jego czynach a nie genach

zesraj sie a nie daj sie

Opublikowany : 03/05/2006 6:27 pm
Ireth
bywalec

jedni [b] zasluguja[/b] rzeczywiscie na [b] niechec/nienaiwsc [/b]bo zachowuja sie [u] moralnie nagannie[/u]

😮 😮 😮
ZASLUGUJA NA NIENAWISC? Czy Ty sie zastanowilas/les nad tym, co piszesz? Jak mozna w ogole zaslugiwac na nienawisc???
I czym sa wedlug Ciebie zachowania moralnie naganne?

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.

Opublikowany : 03/05/2006 9:38 pm
alias
bywalec

zalsuguja na niechec: geje umawiajacy sie na sexczatach, uprawiajacy sex w darkroomach itd rozwiazli

zasluguja na nienawisc : geje kupujacy nastoletnich chlopcow uzaleznonych od narkotykow ktorzy sie sprzedaja na dworcach

jesli nie wiesz co jest moralne a co nie moralne to ja nie bede ci tlumaczyl, od tego sa psycholodzy

zesraj sie a nie daj sie

Opublikowany : 03/05/2006 10:52 pm
Ireth
bywalec

zalsuguja na niechec: geje umawiajacy sie na sexczatach, uprawiajacy sex w darkroomach itd rozwiazli

Bo umawianie sie na seksczatach i wirtualny seks to domena wylacznie homoseksualna, nieprawdaz.

zasluguja na nienawisc : geje kupujacy nastoletnich chlopcow uzaleznonych od narkotykow ktorzy sie sprzedaja na dworcach

Taaaak. Kto jeszcze ZASLUGUJE na nienawisc wg Ciebie?

jesli nie wiesz co jest moralne a co nie moralne to ja nie bede ci tlumaczyl, od tego sa psycholodzy

Jesli juz, to etycy; poza tym nie pytalam, co jest moralne w ogole, a jak Ty definiujesz zachowania moralnie naganne. Doradzam szlifowanie umiejetnosci czytania ze zrozumieniem 😡 .

[edytowane 3/5/2006 od Ireth]

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.

Opublikowany : 03/05/2006 11:16 pm
alias
bywalec

to ty ireth palasz nienawiscia do kazdego kto ma inny swiatopoglad niz ty
zadasz tolerancji sam nie bedac tolerancyjnym dla czyichs pogladow
zadasz wolnosci odbierajac jednoczesnie wolnosc slowa i mysli innym

nazywasz mnie faszysta/nazista z bojowki mimo ze moje zdanie na temat gejow/les jest calkowicie neutralne, a potepilem tylko amorlane zachowania niektorych gejow, nawiazujac przy tym do wszystkich ludzi

i to ty nie umiesz czytac , czego wyraz wlasnie dales atakiem na moja osobe

zesraj sie a nie daj sie

Opublikowany : 04/05/2006 2:02 am
Ireth
bywalec

Rozwaze pilnie rady obu Panow...EOT

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.

Opublikowany : 04/05/2006 4:55 pm
Wiejka
stały bywalec

Rotrig, sorry, że to powiem, ale wszsytkich się czepiasz..i w sumie Ireth ma rację jesteś tu 2dni, a uważasz, ze już wszystko o wszsystkich wiesz, nie mówię, że akurat Twoje opinie są złe na temat innych osób, ale przecież to wcale źle o nikim nie świadczy, że broni swoich poglądów...a osądzanie wszsytkich wegetarian przez pryzmat kilku osób jest trochę bezsensu, nie uważasz?i może skończcie te wszsytkie kłótnie i powróćmy do pierwotnego tematu??
Pozdrawiam wszsytkich( z ich własnymi poglądami:))

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

Opublikowany : 04/05/2006 5:23 pm
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca