Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

kolczyk w nosie (?)  

Strona 5 / 5 Wstecz
Ambrozja
bywalec

cfana jesteś mosze załóż temat "poprafki" nie bedzie pszynajmniej 2 razy tego samego w jednym temacie (prawie tego samego). A pozatym pofiem ci ze tesz cie koham buziaki :heartpump: 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2006 7:58 pm
euridice
stały bywalec

wiesz, Ambrozja, moze rzeczywiscie chociaz postaralabys sie pisac ortograficznie, hmmm?

to troche rozprasza, kiedy nie mozna sie skupic na tresci, bo mysli sie o bledach ort.

pozdrawiam C:

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2006 9:21 pm
Ama
 Ama
bywalec

aahaa... no to co zrobiłaś Ambrozja... z tym kolczykiem jak go wyciągłaś?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2006 9:26 pm
Ambrozja
bywalec

euridice i inni : nie widze potrzeby starać sie pisać poprawnie skoro jakaś starka ma zamiar poprawiać kazdy mój błąd i jeszcze szydzić ze mnie...tez nie jest mi miło z powodu tego iz na kazdym kroku wypomina mi sie moją pisownie naprawde mam tego czasem dość 😡
Z tym kolczykiem to sie nieźle nakombinowałam ale wkońcu staneło na tym ze kręciłam i powoli ciągnełam w góre..przyjemne to nie było ale jakoś sie udało...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2006 2:02 am
LisaNicole
forumowicz

Przeczytałam Wasze wypowiedzi i postanowilłam dodać coś od siebie. Ama, może i się powtórzę, ale naprawde doradzam Ci przekucie nosa przez profesjonalistę. Będzie to wtedy na pewno bezpieczne i higienicze.
Ja rownież miałam przekuwany nos w gabinecie. Zagoiło się dobrze i pamietam, że po 2 tygoniach zmieniałam kolczyki. Polecam te z kuleczką. Są superproste w "obsłudze" i wygodne. Pamiętaj też aby obracać kolczy podczas gojenia bo inaczej możesz mieć poźniej problemy z wyjęciem a to naprawde nie fajna sprawa.
Jak przekułam nos to też postawiłam rodziców przed faktem dokonanym. Byli zdziwieni jak mnie zobaczyli na lotnisku tego pamiętnego dnia. Poźniej kilka razy komentowali co zdarza sie im do tej pory ale ogólnie sie przyzwyczili.

Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2006 11:29 pm
Ama
 Ama
bywalec

witam ja mam wielki problem przebiłam sobie nos ze 3 razy juz ale nie umiem wsadzić tego kolczyka z kuleczką... przebijałam igłą 4 mm

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2006 4:41 pm
Krusto
bywalec

Pisałem wcześniej żebyś zaostrzyła tą kulke i tym kolczykiem przebiła. Trwa to 3 sekundy i kolczyk/dżet masz zamontowany.. Teraz musisz troszke poczekać aż naskurek Ci się zagoi bo póżniej może się paprać. Życzę wytrwałości 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2006 9:42 pm
Ama
 Ama
bywalec

aha ok ale czym naostrzyć tą kuleczke??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2006 2:50 pm
Ambrozja
bywalec

😮 pierwszy raz słysze zeby ostrzyć kuleczke...kuleczka ma być kuleczką...w gabinetach owszem przekuwają odrazu kolczykiem ze szpikulcem umieszczonym w aparacie do tego przeznaczonym ale pierwsze słysze zeby w domowych warunkach ostrzyć kuleczke iprzebijać nos kolczykiem 😮 ale widać pewnie sie nie znam 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2006 2:58 pm
Krusto
bywalec

Wiadomo jak wygląda dżet do nosa! Nie ostrzymy tej części co będzie na wieszchu tylko tą co będzie w nosie.. Takim naostrzonym szpikulcem przebijamy bez problemu wszystko( wiem bo tak robie) oczywiście bez brwi i brody bo do tego potrzeba innego kolczyka.
Coś mi się zdaje, że ktoś nie wie jak wygląda dżet do nosa 😛 (bez obrazy 🙂 )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/05/2006 9:02 pm
BASIOŁEK:*
rozmówca

aha ok ale czym naostrzyć tą kuleczke??

kuleczkę możesz naostrzyć zwykłym pilniczkiem do paznokci, ale nie zapomnij później jej zdezynfekować, tak dla pewności...:) powodzenia

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2006 12:11 pm
Ama
 Ama
bywalec

ja wiemco to jest ;)bo sobie miesiąc temu kupiłam 😉 aha dzieki za informacje

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2006 7:54 pm
Felodrema
rozmówca

Czytam to i włos mi się na głowie jeży! Jak nie masz zielonego pojęcia jak coś zrobić sama, to idź do profesjonalisty (w tym przypadku kosmetyczka nim nie jest).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/10/2010 11:11 pm
StellaArtois
weteran forum

Oto odkopałaś post sprzed 4 lat. Jaki miałaś w tym cel?
Ale fakt faktem, przekłuwanie bez wiedzy o tym, jest wyjątkowo idiotyczne ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/10/2010 11:25 pm
Pocahontas
bywalec

Hehe, smiesznie to wyglada, odpowiadać komus po 4 latach na takie cos 😀 ale jak juz jest temat narzucony, to ja sie wypowiem, że wg mnie kolczyki gdziekolwiek indziej, niż w uszach są OBLEŚNE. Nie wiem jak mozna miec kawalek czegos sztucznego w ciele. Na uszach to jeszcze jakos wygląda ale wszędzie indziej to jest ohydne i sztuczne...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/10/2010 1:26 am
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca