Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Czosnek, cebula i seks  

Strona 1 / 4 Następny
cienkun
rada starszych

Korzystając z tego tematu napiszę, że mogę powiedzieć iż wyłączyłem jaja ze swojego jadłospisu. Nie pamiętam dokładnie kiedy, ale już jakis czas temu.
Teraz pracuję nad wyłączeniem cebuli i czosnku.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 7:05 pm
eRZet
weteran forum

Korzystając z tego tematu napiszę, że mogę powiedzieć iż wyłączyłem jaja ze swojego jadłospisu. Nie pamiętam dokładnie kiedy, ale już jakis czas temu.

🙂

Teraz pracuję nad wyłączeniem cebuli i czosnku.

😮
Wytłumacz.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 8:40 pm
cienkun
rada starszych

Wytłumacz

Są szkodliwe.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 11:21 pm
eRZet
weteran forum

Są szkodliwe.

Wytłumacz 😉

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 11:34 pm
cienkun
rada starszych

Szkodzą układowi trawiennemu, powodują gazy, biegunki, hemoroidy, rozpalają ciało i umysł, powodują podniecenie,
Vedy zaliczają je (obok mięsa, jaj, alkoholu, produktów zgniłych itp.) do pożywienia właściwego gunie ignorancji, czyli szkodliwego.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 11:51 pm
an
 an
bywalec

Ja bym tak ślepo nie ufała czemuś, co podaje jakieś pismo religijno-...
To mi się kojarzy z zasadami koranu lub talmudu, że jakiegoś tam mięsa jeść nie można, ale inne można, zupełnie bez logiki.
Wzdęcia powoduje masa różnych innych roślin, nawet większe. O biegunkach to ktoś tu ostro odleciał ...
Z podnieceniem to już jakieś baje kompletne

[b]Warto zauważyć co mówi nauka o tych roślinach - a są to jedne z najcenniejszych roślin, bakteriobójcze i wirusobójcze ...[/b]

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/09/2011 1:29 am
cienkun
rada starszych

an, wierz w co chcesz, ja wiem że mi cebula i czosnek ewidentnie szkodzą i powodują właśnie min. podniecenie seksualne. Zresztą w środowisku hatha-jogi powszechnie o tym wiadomo.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/09/2011 10:41 pm
eRZet
weteran forum

No pewnie na każdego działa to inaczej. Ostatecznie rezygnacja z tych produktów nie jest jakąś wielką szkodą, choć mi trudno byłoby bez nich, zwłaszcza bez cebulki 🙂

Niestety, nie zauważyłem, żeby rozpalały one moje ciało czy umysł, nie powodują też podniecenia 🙁 🙁 🙁
Czy robię coś nie tak?

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/09/2011 11:10 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Wiecie a ja nie rozumiem tego odcięcia od seksu. Seks między dwoma szczerze kochającymi się osobami rozwija, zbliża emocjonalnie i jest przeżyciem duchowym. W ogóle miłość jest chyba jedną z najlepszych rzeczy które mogą spotkać nas w życiu a seks jest sposobem na jej okazanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/09/2011 11:18 pm
Fatty
weteran forum

Czosnkuję codziennie, a tygrysica ze mnie żadna 🙁 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/09/2011 11:46 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Może czosnek trza wetrzeć?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/09/2011 12:00 am
Anonim
bywalec

Może czosnek trza wetrzeć?

W organ zasadniczy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/09/2011 12:01 am
Bellis_perennis
Famed Member

Ew w dziąsła 😉 jak narkomani 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/09/2011 12:03 am
Sagamore
stały bywalec

an, wierz w co chcesz, ja wiem że mi cebula i czosnek ewidentnie szkodzą i powodują właśnie min. podniecenie seksualne. Zresztą w środowisku hatha-jogi powszechnie o tym wiadomo.

cienkun, nie wiem jak tam jest z czosnkiem ale miejscowy bazarkowy filozof powiedzial mi kiedyś w zaufaniu pewną mądrość na temat tego drugiego warzywa, a mianowicie...

"Panie, od cebuli to sie kuli !!!" 😛 😛 😛

myślę, że możesz ją spokojnie sobie jeść 😉

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/09/2011 2:00 am
cienkun
rada starszych

Z całym szacunkiem, jednak nie skorzystam z tych "mądrosci"...

W ogóle miłość jest chyba jedną z najlepszych rzeczy które mogą spotkać nas w życiu a seks jest sposobem na jej okazanie

Miłosć, tak ale ...
...Seks jest (a raczej orgazm) intensywnym przeżyciem w wymiarze niskich instynktów. Znam wiele bardziej godnych człowieka sposobów na okazanie miłości...
Seks to sposób na rozmnażanie. Tylko i aż tyle. I jako taki jest dozwolony chyba w każdej religii Swiata. 🙂 Chyba że ktos przyjął sluby celibatu.

Wiecie a ja nie rozumiem tego odcięcia od seksu. (...)

Jedni nie wychodzą poza swoją zwierzęcą powłokę inni są zainteresowani sprawami transcendentalnymi. Co tu do rozumienia? Jeżeli ktos chce to zrozumieć to zrozumie.

[edytowane 26/9/2011 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/09/2011 3:01 pm
Strona 1 / 4 Następny
  
Praca