Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

idea wegetarianzmu  

Strona 2 / 2 Wstecz
Wiejka
stały bywalec

a POWRACAJąć DO TEAMTU TO TEN QMPEL TAK MNIE WKURZA, JEGO ARGUMENTY Są TAK śMIESZNE, ALE OK, NIECH SOBIE MYśLI, CO CHCE, ALE ON PRóBUJE MI WMóWIć, żE TO JA NIE WIEM, CO PISZę:/..śMIESZNE, BO PRAWDOPODOBNIE WIEM, WIęCEJ O ODżYWIANIU SIę NIż ON, A ZAPEWNE ON JE TYLKO TO , CO MU POD NOS PODSTAWIą:/..ALE MAM NAERWA NA TAKICH LUDZI 😡
pOZDROWIONKA:D!!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2006 12:01 am
sieklik
bywalec

Śliwa z tego co piszesz wnioskuje ze ty bez slodyczy nie potrafilabys zyc.. zabawne, bo 4 miesiace temu sadzilem tak samo i choc to moze zmienic sie jeszcze 40 razy, (mam jednak nadzieje ze tak sie nie stanie) to ich nie jem, oprocz gorzkiej czekolady czasami (ostatnio z miesiac temu ;p) nie brakuje mi slodyczy zwlaszcza gdy pomysle ze do produkcji ich zostaly zabite zwierzeta.

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2006 7:47 pm
Śliwa
rozmówca

Śliwa z tego co piszesz wnioskuje ze ty bez slodyczy nie potrafilabys zyc.. zabawne

można żyć bez potrzebnych rzeczy, nie można żyć bez rzeczy niezbędnych 😉 a wcale nie jestem jakimś tam maniakiem słodyczy, od czasu do czasu je jem... czyli wniosek raczej błędny, ale nic dziwnego że wyciagnięty... z reszta zakonczmy temat słodyczy:P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2006 9:03 pm
Chiomas
forumowicz

co za odpowiedź...w samym zabijaniu zwierząt nie ma nic złego tylko w sposobie?? przecież każde zabicie nie ważne jak to morderstwo!! No ale skoro np lepiej zabić z nożem w ręku a nie deptać zwierzaka aż zginie ... skoro nie ma nic złego w zabijaniu to wiejka chodź zabijemy gościa! W końcu nie ma w tym nic złego! Skoro w zabijaniu zwierząt nic złego nie ma to dlaczemu w zabijaniu ludzi ma coś być? 😮

All is relative..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/05/2006 11:34 pm
Wiejka
stały bywalec

Heh bardzo chęttnie, ale powiem Ci Chiomas...nie warto:D!!
Poza tym za zabicie zwierzaka dostajesz góra dwa lata, za zabicice cżłowieka najczęściej dożywocie..więc co za strata:D!!.
Ale pomijając konsekwencje prawne;)..po co;D??Jesteśmy lepsze:)i mądrzejsze:D..
Ale głupi był i tyle, w sumie ejst nadal:D!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2006 12:31 am
Bleks
bywalec

Apropo tego o slodyczach to wiekszej bzdury nie słyszałam... kiedyś nie jadlam slodyczy w ogole i czulam sie swietnie teraz tez staram sie ogrniczac...bez slodyczy zyje sie duzo lepiej.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2006 11:38 pm
braad
stały bywalec

2.Nie mów ze nie potrzebuje bo to jest śmieszne! Słodycze bogate są w wiele składników odżywczych. Np. czekolada nie dośc ze jest bogata w białko(mleko) to jeszcze w np. magnez. Zastanawiałaś się jak kiedyś drgają Ci mięśnie?? jest to właśnie spowodowane niedoborem magnezu w naszym organizmie.

i tak i nie, owszem jest magnez ale ponieważ jest tam również cukier więc magnez nie jest należycie przyswajany, więc jeśli już to prawdziwe czekolady bez cukru, ale czy ci smakują?

3. Niby... Co to ma byc niby? Juz od razu można zauwarzyć ze pisząc to do końca nie byłas przekonana co piszesz. I życ to se mozesz nawet na samej wodzie..........przez pare dni (ale żyjesz, czyż nie tak napisałas: mozna życ? mhmm)
Kulawy argument. Idzmy dalej.

Żyję już 15 lat jako wege, a właściwie co to za argument? jest wiele ogromnych i silnych zwiarząt, które są wege, jest wielu ludzi, którzy od urodzenia są wege.

O tych mordach na ludziach to chyba ma byc jakiś zart?? Grubo przegiełas z tym.
Czy ja mówiłem coś o porzyteczności????? NIEEE!!! Czy zwierzęta które mają wkrótce być konserwami są zabijane z nienawiści do nich????? NIEEEEEEE!!!!

To kwestia świadomości dla hitlerowców było czymś normalnym zabijanie ludzi w obozach, dla innych ludzi jest czymś normalnym zabijanie zwierząt w rzeźniach (obozach w zwierząt zapewne), tak jak podobnie ze zboczeniami, to co dla jednych jest normalne nie musi być narmalne dla innych, mucha lecąca do gówna może myśli "takie tłumy tam lecą, pewnie mają rację..." (większość nie może się mylić / a Jezus miał tylko 12 uczniów i jeszcze jeden go zdradził, więc czy większość ma zawsze rację? to żaden argument) ale czy my mamy lecieć do gówna? sorry, ale ja dziekuję

Naprawde spodziewałeem się jakiegoś konkretnego(w końcu) argumentu ale...klapa.
Wszystko podwarzyłem i odrzuciłem. Jakies wątpliwości?? Nie? dziękuję!!

tak mój qmpel odp.na moeje argumenty:/...oparłam się na Twoich Srebrna;p..już mi nerwy puszczają:D!!!Help!!

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2006 1:51 pm
Wiejka
stały bywalec

wiesz braad w niektórych to nawet młotkiem nine wbijesz nic w tą głowę, jak ktoś jest na tyle prymitywny, ze nie potrafi przyjąc innego punktu widzenia, to nie moja strata..nie pozna sie całego świtaa będąć ograniczonym tylko do własnych poglądów..
Pozdrawiam:)!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2006 7:22 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca