Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

ubój kurczaków  

Wege-Aneta
forumowy expert

przed chwila ogladalam wiadomosci i to przechodzi ludzkie pojecie!!!!!! Pokazali produkcje kurczakow wiszacych na maszynach a rzeźnik stal obok gotow je zaciać... W chile pozniej pokazali, ze warsztat jakiiegos tam państwa dostal nagrodę na najwieksza i najlepsza produkcję.. zalamac sie idzie ;(

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/05/2006 10:21 pm
natek_wawrzynow
forumowicz

to musiało być OKROPNE:(:(:(:(:(jak tak można???ja naszczęście czegoś takiego nie widziałam ale teraz coraz częściej pokazuje się takie okropne reportarze:(czemu??:(

[edytowane 24/5/2006 od natek_wawrzynow]

natalka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/05/2006 10:30 pm
Weronika
bywalec

Cały tragizm takich reportaży nie polega chyba na tym, że są pokazywane, bo wg mnie to akurat dobrze (inaczej trudno dotrzec do ludzi, którzy nie wiedza w jaki sposób to sie odbywa) ale na tym w jaki sposób są przedstawiane, czyli wiszące zwierzeta czekające na śmierć, jako produkt który uzyskał uznanie za najlepszy i największy. Zgadzam się Aneto można się załamać.

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/05/2006 10:41 pm
Ambrozja
bywalec

Dokładnie ...dobrze ze pokazują źle że pod tym kątem... 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2006 1:22 am
Wege-Aneta
forumowy expert

to musiało być OKROPNE:(:(:(:(:(jak tak można???ja naszczęście czegoś takiego nie widziałam ale teraz coraz częściej pokazuje się takie okropne reportarze:(czemu??:(

[edytowane 24/5/2006 od natek_wawrzynow]

bylo 🙁 ciala biednych zwierzatek na lini produkcyjnej...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2006 10:12 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

Cały tragizm takich reportaży nie polega chyba na tym, że są pokazywane, bo wg mnie to akurat dobrze (inaczej trudno dotrzec do ludzi, którzy nie wiedza w jaki sposób to sie odbywa) ale na tym w jaki sposób są przedstawiane, czyli wiszące zwierzeta czekające na śmierć, jako produkt który uzyskał uznanie za najlepszy i największy. Zgadzam się Aneto można się załamać.

gdyby to byl reportaz o tym, zeby pokazac jak sa zabijane to jeszcze moglabym to obejrzec, ale jesli oni pokazali ze dostali za to nagrode to jest po prostu zalosne.. czy oni nie maja serca?!

inaczej trudno dotrzec do ludzi, którzy nie wiedza w jaki sposób to sie odbywa)
bo ja wiem, dziekitakim reportazom ludzie upodobaja sobie ze dobrze robia ze jedza zwierzeta. Bo dziennikarze sa za to dlaczego oni by mieli tak nie robić?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2006 10:15 pm
Weronika
bywalec

mam na myśli to , że osoba która je mięso nie pofatyguje się, żeby dociec jak trafia ono na jego talerz, choćby dlatego zeby zagłuszyć sumienie, lub po prostu przez zwykłą niechęć- bo i po co. Drastycznych filmów pokazujących prawdę o tym tez raczej w telewizji się nie zobaczy. Dlatego uważam, że taka pani czy pan powinni czasem zobaczyć w wiadomościach choć ułamek prawdy, byc może da to choć trochę do myślenia. Szkoda, że niestety tylko w reportażach o takim chrakterze o jakim piszesz:/ Może jestem naiwna myśląc, że przy tej papce i mielonce na ekranie jaką serwuje nam tv, ktoś zastanowi się nad bezsensem zabijania zwierząt widząc głupawy reportaż o nagrodzie za najlpeszy produkt z martwych zwierząt, ale nawet jedna osoba na tysiąc to juz coś. mam tez nadzieję, że nikt nie jest tak bezmyslny, i bierze z tv wszystko "jak leci" myśląc "jeśli dziennikarze są za to dlaczego ja nie miałabym tak robić"

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2006 10:41 pm
  
Praca