Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zarzuty na wegetarian part. 1  

Strona 2 / 2 Wstecz
sunnylion
bywalec

to nic, ze ja na diecie wege po 1. przytylam, po 2. mam o wiele wiecej energii, checi do dzialania i entuzjazmu 😉

z kolei moja kumpela, drobna, chudziutka i niby niepozorna dziewczynka 😉 potrafi podniesc faceta mierzacego 185 i wazacego 90 kg....
nie mozna jej odmowic sily (mnie tez na rekach nosila 😉
ja niestety tak nie potrafie ale cwicze ;D

VEGE - REGGAE POWER 4 EVER 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2006 3:21 am
Katikot
rozmówca

Ja w liceum podnosiłam ciężary. niestety przez własną nieuwagę trochę się pouszkadzałam, potem się mi nagle uaktywniła wada kręgosłupa i koniec kariery. Ale w dalszym ciągu nie można mnie zaliczyc do słabych...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2006 3:34 am
sunnylion
bywalec

ach i zapomnialam dodac, ze przewinelo mi sie pare nazwisk sportowcow wyczynowych a nawet [b]kulturystow wegetarian/wegan[/b]...
wystarczy poszukac troche w necie

VEGE - REGGAE POWER 4 EVER 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2006 4:21 am
marcelinka
bywalec

ja cos dorzuce...
ostatnio moja kochana ciocia stwierdzila, ze gdyby nie mieso to ewolucja czlowieka ani zadne wynalazki nie mialy by miesjca w historii swiata i ze im wiecej wegetarian tym swiat bardziej glupieje, bo nie wnosza oni zadnego pozytku dla spoleczenstwa 😮 nie, no jasne...a miesozercy to cale dobro tego swiata... a podobno nie wnosimy zadnego pozytku dla spoleczenstwa dlatego, ze caly czas myslimy co by tu zjesc-przeciez tylko miesem da sie najesc 😮 -zamiast myslec nad jakimis wynalazkami/nauka, itp
czyli podsumowujac-wegetarinie non stop mysla o jedzeniu, sa ciagle glodni i glupi a miesozercy to sami geniusze 😮
brak mi slow na jakikolwiek komentarz...to jest poprostu smieszne 😀 i naprawde jak ciocia mi to powiedziala rozesmialam jej sie w twarz 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2006 9:54 pm
Chiomas
forumowicz

marcelinka, no cóż, mnie to też rozbawiło!:D Jesteśmy zakałami społeczności! 😀 bo myslimy tylko o żarciu bo jak nie jemy mięsa to nie mamy w czym wybierać 😀

All is relative..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2006 12:29 am
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca