Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Rozmiary awatarów  

katrinko
stały bywalec

Czy nie możnaby wprowadzić ograniczenia wielkości wgrywanych przez forumowiczów awatarów?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2006 5:21 pm
Srebrna
stały bywalec

Podpisuję sie pod tą prośbą rękami i nogami. Dzisiaj byłam pewna, że mi komputer zeszwankował, a okazało się, że ktoś sobie dał zdjęcie zamiast avatara 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2006 6:12 pm
Admin
stały bywalec

Też się podpisuję obiema rękami. Tylko najpier musze znaleźć takie ręce, najlepiej zdolnego programisty, który dostosowałby moduł użytkowników.
Na razie zmniejszyłem do 50 KB wielkość plików, które mozna przesyłać. Gorzej z rozmiarem (wysokością i szerokością). Ale miejmy nadzieję, że ta zmiana ograniczy występowanie takich wielgachnych awataro-zdjęć na forum.

Zawsze edytuję takie wielkie obrazki, zmniejszam je, jak przyuważę jakiś, który "rozjeżdża" forum.
Trochę się dziwię, że ktoś kto ma ustawiony tak wielki awatar, po tym jak zobaczy swój post na forum, nie zmienia go na inny, mniejszy.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2006 7:19 pm
Weronika
bywalec

Mój awatar był wielki. Zmieniałam go kilka dni temu, a nie mam programu do obróbki fot, myślałam że bedzie mniejszy, potem nie umiałam tego zmienić bo jestem noga z informatyki. Został zmniejszony, dzięki Adminie i przepraszam za kłopot forumowiczów

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2006 8:23 pm
Elitesse
forumowicz

Niektóre osoby powinny sobie poczytac ten temat... 😡

Ahahaha zaraz sobie wrzuce avartka mega giga wielkiego i wszystkim komupetry sie poblokuja :diablo: :hiya:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/09/2006 8:09 pm
  
Praca