Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Żywienie optymalne?!  

kamma
stały bywalec

Drogi Adminie, spotkało mnie dzisiaj coś dziwnego. Otóż przeglądam sobie dział Kuchnia jak gdyby nigdy nic, zaglądam do Sekretów kuchni i diety/składniki odżywcze i jakoś tak mi wzrok po stronie błądzi... I zatrzymuje się na ramce "Reklamy GOOGLE", w której jak byk stoi link do strony o wczasach z dietą optymalną (dla niewtajemniczonych: dieta Kwaśniewskiego, czyli samo mięcho)! Toż to straszydło jakieś, spać nie będę mogła, po nocy mi się będzie śnić!
Wiem, że Reklamy Google wspomagają nasz serwis, ale czy muszą to robić w TEN SPOSÓB?! Dałoby się z Googlem jakąś umowę zawrzeć na temat nie zamieszczania pewnego typu reklam?

Bo to dziwne jakieś.

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2007 3:16 am
Admin
stały bywalec

Tak, rozumiem Cię Kammo,
Reklamy Google są dostosowywane do treści strony, słów tam zawartych. I często jeśli na stronie pada słowo "dieta" to system reklam wyświetla reklamy odwołujące się do diet, niestety nie jest na tyle doskonały, żeby odfiltrowywać te, które nie mają wiele wspólnego z żywieniem bezmięsnym.
Jedynym, acz żmudnym rozwiązaniem jest na bieżąco doglądać wyświetlane reklamy i blokować te niepasujące do charakteru strony.

Jeżeli na takie natraficie, to proszę o podanie adresu strony, która wyświetla się po kliknięciu na reklamę. Wtedy będę odfiltrowywał.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2007 6:23 pm
czarna
bywalec

😡 OKROPNE TO JEST!!!

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2007 6:42 pm
kamma
stały bywalec

[url] http://www.arkadiazdrowia.com/[/url]

O, to ten adres.

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2007 8:46 pm
Admin
stały bywalec

Dzięki, nie powinien się już pojawiać.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2007 10:36 pm
kamma
stały bywalec

Faktycznie, nie ma 🙂
Uffff..... 🙂

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2007 1:03 am
  
Praca