Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zmiana ksywki...  

Anonim
bywalec

Chcialabym sobie zmienić ksywke ze skorupiak na niewazne jaka, ale nie wiem jak to zrobic...Mozna zmienic zdjecie, a nazwę? bo chce byc całkowicie anoonimowa, a skorupiak jest bardzo podobne do mojego nazwiska i jak ktos mnie zna i wejdzie na to forum to bedzie sobie mogl przeczytac to czego ja nie hcce zeby wiedzial

[edytowane 26/6/2007 przez skorupiak]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2007 2:31 pm
vegetena
stały bywalec

O ile wiem, to tylko Admin może zmienić nick osoby. Więc z tym leciałabym do niego

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2007 4:20 pm
Admin
stały bywalec

[url=FAQ-index-myfaq-yes-id_cat-1.html#57]www.wegetarianie.pl/FAQ-index-myfaq-yes-id_cat-1.html#57[/url]

Skontaktuj się ze mną przez PW albo przez formularz kontaktowy na stronie. Zmiana nazwy użytkownika jest możliwa, aczkolwiek nie zawsze jest to kompatybilne ze zmianą nazwy użytkownika na forum (po takiej zmianie mogą się pojawiać błędy przy wchodzeniu na forum, choć nie muszą). Ale napisz do mnie, spróbujemy zmienić i zabaczymy czy zadziała 😉

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2007 8:25 pm
vegetena
stały bywalec

Chyba coś jednak nie działa - pod poprzednim nickiem jest napis "niezarejestrowany".

EDIT:
O przepraszam! Tak jest tylko w tym temacie 🙂 Szcuneczek 🙂

[edytowane 27/6/2007 od vegetena]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2007 4:08 pm
  
Praca